Zaloguj się, aby obserwować  
jagielonka

Niesłuszna kara od ZUS

Recommended Posts

Ryzykowne to, ale myślę, że jeśli rzeczywiście masz 100% pewność, że kara została nałożona niesłusznie, sprawa jest do wygrania.

Musiałabyś tylko znaleźć naprawdę dobrego i odważnego prawnika, który będzie wiedział z której strony ugryźć temtat. Jakiś czas temu czytałam, że na tej stronce: http://uwazaj.pl/ można znaleźć prawnika do wynajęcia.

Poczytaj sobie to w wolnej chwili, możesz się skontaktować z kimś takim, zasięgnąć porady i rozwiązać problem.

Na pewno jak wiesz, że to nie słuszne to trzeba się sądzić, ale wiadomo, że to będzie trwało. Dlatego warto dołączyć do inicjatywy jaką jest ustawa Budrewicza projekt jest tworzony już jakiś czas przez przedsiębiorców ale mozna w każdym momencie dołączyć do pisania. Jedno z założeń projektu to skończyć z bezkarnością urzędników oraz sprawić, żeby urzędnik najpierw pomagał, a dopiero potem karał, a nie tak jak jest teraz, że przychodzi kara i nawet nie do końca jest wstanie powiedzieć za co. Szczegóły projektu i możliwość dołączenia macie tutaj - http://www.robimyustawe.org/

ja bym tego tak nie zostawił, na pewno!! Nie można dać się robić w konia! Wiadomo, że trochę to potrawa, ale jeśli kara jest bezpodstawna to warto, żeby dać im przykład. Poszukaj jakiegoś prawnika w swojej okolicy w wyszukiwarce www.pkt.pl – duży zasób i na pewno znajdziesz kogoś godnego uwagi. Powodzenia!

Moja babcia dostała kare za nieopłacenie składki gdy nie miała dochodów a powiedzieli jej ze jak nie ma dochodów to nie płaci. Złodzieje i tyle

W przypadku niesłusznej kary od ZUSu polecam wam zgłosić się do kancelarii radcy prawnego, która specjalizuje się w rozwiązywaniu sporów z ZUSem. Od siebie mogę polecić wam kancelarię www.kancelaria-pucek.pl, która pomogła mi pokonać moje problemy z tą instytucją.

Ja bym walczyła, bo wbrew pozorom z ZUS nie jest trudno wygrać, tylko trzeba mieć prawnika, dobrego. Ja bym polecała udać się do mecenasa Cejrowskiego, maja kancelarie w Tczewie, niebawem w Gdańsku więc będzie łatwiej. Specjalizują się w wielu dziedzinach prawa, w tym w postępowaniach administracyjnych czy prawie ubezpieczeń społecznych. Maja spore doświadczenie, wiele sukcesów.

a ja nawet nie polecam prawnikow -  bo wystarczy odwolac sie do zusu w trybie zwyklym [napisac maila wystarczy] i juz 😛

inne formy to naciaganie.. chyba ze zus wyczul grube miliony - ale raczej nie - bo nie zadawalbys pytan na takim forum 😛

ZUS to taki mega moloch, ze moga sie czasem pomylic - ale jak ich nie zaatakujecie - to jest b. duza szansa ze wycofaja sie ze zle wystawionej kary [warto rozmawiac ;] ]

juz 3krotnie zdjeli mi z firmy kare - bo jakis przelew zle poszedl.. na szczescie teraz jest jeszcze latwiej, bo macie wszystko na ich platformie [nie podam adresu bo dostane bana.. a dopiero zaczynam kariere na forum 😛 ].