Zaloguj się, aby obserwować  
Noella

Ślub i wesele

Recommended Posts

Oczywiście wybór miejsca, w jakim odbędzie się przyjęcie weselne, jest bez wątpienia jedną z kluczowych kwestii. Nie możemy jednak zapominać także i o takich elementach wesela jak film ślubny Kraków, którego wykonanie możemy zlecić np. w  [link usunięty]  . Dzięki takim rozwiązaniem bowiem po latach będziemy mogli z ogromnym sentymentem wspominać to najważniejsze w naszym życiu wydarzenie. 

Jeśli masz trochę czasu to zaplanuj wszystko na własną rękę. Uważam, że to jest też świetna frajda - takie przygotowania dają ogromną satysfakcję. Tym bardziej, że w internecie można znaleźć moc inspiracji ślubnych - zajrzyj na przykład na stronę  [link usunięty] . Znajdziesz tam mnóstwo wskazówek, dzięki którym organizacja ślubu przestanie wydawać się kosmicznie trudna.

Ja planuję sama, wystarczy naprawdę trochę chęci, czasu, zresztą uważam, że jest to bardzo przyjemne, wręcz ekscytujące. Nie wiem nawet, czy chciałabym oddać wszystko w ręce konsultantów ślubnych. Jednak wolę wszystkiego dopilnować, mieć wpływ na to, jak coś będzie wyglądać. Konsultanci ślubni to moim zdaniem świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć ślub i wesele w Polsce, a np. mieszkają za granicą, wtedy to nawet jest pomoc moim zdaniem nieoceniona. Jak się jednak jest na miejscu, to chyba lepiej samemu. Najważniejszy jest zespół. Ja wybrałam ten  [link usunięty]  - byłam na weselu koleżanki w tamtym roku jak grali i dla mnie ekstra. Swój mam 10 lutego i już nie mogę się doczekać. Druga kwestia to sala, ale nie chodzi tylko o wystrój , ale też o dania jakie serwują - dobrze, aby było smacznie. Na tym chyba najbardziej trzeba się skupić :) 

Zabawa weselna musi być huczna i wspaniała. A do tego jest potrzebny wyjątkowo zespół. Według mnie na pewno takim jest NotoGramy. Pracują na terenie województwa mazowieckiego i można umówić się na spotkanie. Szczegóły znajdziemy w sieci, jeśli tylko będziemy potrzebowali informacji.

impreza musi być dobra, zwłaszcza muzyka, dlatego ja jestem za tym aby najpierw przesłuchać kilka kawałków muzycznych na  przykład na   [link usunięty]   carl cox .Zawsze lepiej być przygotowanym :) 

Przede wszystkim trzeba znaleźć odpowiednią salę. To z reguły najtrudniejsze zadanie. Dlatego polecam rzucić okiem na ofertę Gościńca Na Rozdrożu: http://narozdrozu.pl/. Do dyspozycji noclegi dla gości, restauracja i duża sala weselna. Myślę, że na miejscu znajduje się wszystko, czego możecie potrzebować.

Sala to jedno, a drugie to dobry catering :) No i oczywiście muzyka! Jeśli chodzi o weselne menu, to warto zdać się na specjalistów, którzy zadbają, aby goście nie byli głodni :) Ba! Aby byli zadowoleni z serwowanych dań! Mogę z czystym sumieniem polecić tutaj firmę Grupa RSVP, która na naszym weselu odpowiadała za catering, więcej informacji o nich znajdziecie na  [link usunięty]

Organizacja wesela to nie jest wcale taka łatwa sprawa. Warto korzystać dlatego z pomocy portali takich poświęconych tylko tematyce ślubnej. Np. na stronie  [link usunięty]  bez problemu znajdziecie fotografa na swoje wesele. Macie tam spis ofert z waszego miasta. Szybko przejrzycie sesje zdjęciowe od nich, rekomendacje, wolne terminy i ceny. Takich portali na pewno jest też więcej jeżeli chodzi o pozostałe rzeczy na wesele

Najważniejszy jest wybór odpowiedniego lokalu, od niego zależy przebieg wesela i zadowolenie gości. Warto poświęcić trochę czasu na poszukiwania, pomóc nam może ta strona  [link usunięty]  duzy wybór domów  i sal weselnych w każdej miejscowości, bardzo rzetelne opisy wraz ze zdjęciami oraz oceny klientów. Bardzo polecam .

Nie tylko. Moim zdaniem dodatki po weselu, chodzi mi na przykład o księgi pamiątkowe, fotoalbumy i tym podobne rzeczy. Na pewno warto o to jak najbardziej zadbać, bo to mega ważna pamiątka. Polecam wejść na stronę http://fotoalbumymalik.pl/ i tam sprawdzić. Jest super kreator, polecam zajrzeć!

Chcąc zorganizować przyjęcie weselne, trzeba wybrać miejsce, w którym zostanie ono wyprawione. Musi charakteryzować się odpowiednim standardem i wielkością. Świetną sale weselną posiada https://www.hotelponiatowski.pl/ - są w nim organizowane zarówno przyjęcia weselne, jak i chrzciny, czy konferencje.

Ja na swoje wesele jedynie szukałam zespołu bo resztą zajęła się zewnętrzna agencja. Mój wybór padł na [link usunięty] i wcale nie żałuję, zespoły które oferowała agencja były tak tandetne że aż wstyd na scenę wpuścić. ;)

Na pewno jeśli chodzi o  [link usunięty] , to firma Grupa RSVP będzie super wyborem :) Pyszne i pięknie podane jedzenie, miła i sprawna obsługa. Po prostu profesjonalnie obsługują przyjęcie :) Polecam, sama korzystam z ich usług podczas imprez biznesowych, które organizuję w pracy. 

Jeśli wybierzesz dobre miejsce, to już połowa sukcesu :) Często jest tak (jak w moim przypadku), że hotel czy restauracja, w której wyprawiasz taką uroczystość dużo Ci pomaga :) Jak chcesz możesz sprawdzić ten [link usunięty] . Mają naprawdę ciekawą ofertę.

Zawsze wszystko zależy od tego jaki macie zaplanowany budżet. Jeżeli możecie sobie pozwolić na wynajęcie firmy, która większość obowiązków związanych z weselem weźmie na siebie, to warto się na to zdać. Mniej stresu będzie na was spoczywało. Ja się natomiast zastanawiam nad profesjonalnymi usługami związanymi z uwiecznieniem ślubu i wesela na fotografiach i filmie tworzonym z powietrza. Coraz częściej się spotykam z tym, że młode pary wynajmują do tego celu firmy, które za pomocą dronów tworzą niesamowite ujęcia. Tutaj macie przykład jak to wygląda [link usunięty] Myślicie, że warto?

Najważniejsze w organizacji wesela jest miejsce. Wybór odpowiedniego miejsca na wesel decyduje o tym czy będzie ono udane. Ostatnio byłem na świetnym weselu organizowanym w http://www.bobrza.pl Dworek ten znajduje się niedaleko Kielc.

Pod Krakowem jest fajny obiekt. Chodzi oczywiście o Gościniec Banasiówka . Lokal ma ładną, przestronną salę. Obiekt też z zewnątrz ciekawie się prezentuje. Myślę, że nawet najbardziej wybrednym gościom przypadnie do gustu. Ładnie też zagospodarowany jest teren wokół gościńca. Tutaj http://gosciniecbanasiowka.pl/kontakt.html macie kontakt oraz radzę zerknąć sobie na galerię zdjęć. 

Lepiej samemu, w internecie jest bardzo dużo wskazówek i porad, znajomi którzy mają ten dzień za sobą też na pewno chętnie doradzą. Moim zdaniem najważniejszą kwestią jest odpowiedni dobór sali weselnej, jeśli to będzie sukces to nie ma szans by wesele się nie udało. Ja swoją wybierałam właśnie słuchając opinii znajomych, zdecydowaliśmy się na Zajazd Borowik w Łodziskach koło Ostrołęki. Sala ma klimat, pysznie gotują a dookoła zajazdu jest tak pięknie że naprawdę widok zapada w pamięć. Jedno z piękniejszych miejsc na wesele na Mazowszu. 

Ja osobiście uważam, że wszystko to nie jest obligatoryjne. Oczywiście jak ktoś chce to może sobie robić wystawne przyjęcia z niewiadomo iloma gosćmi. My postanowiliśmy że będzie skromnie i po naszemu. Wzieliśmy ślub w USC na pradze i nieopodal jest bar mleczny kijowska. Zaprosilismy naszych gości na obiad. Było na luzie i wszyscy byli zadowoleni. Smacznie tam gotują mega tanio i obsługa przyjemna. Dużo miejsca w lokalu więc się pomieściliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i często sobie tam wracamy na obiady 

Jeżeli organizujesz wesele to nie zapomnij o wynajęciu autokaru dla gość lub busa jeżeli osób jest mniej.  My zamawialiśmy taki autokar z firmy transportowej koło warszawy Nat – Mat. Można się z nimi kontaktować poprzez stronę lub pod numerem komórkowym 508-616-144.