Zaloguj się, aby obserwować  
Klara

Jakie meble do biura

Recommended Posts

Jeśli ktoś z Was planował będzie aranżować biuro w domu lub mieszkaniu polecam odwiedzić stronę  [link usunięty] w której znajdziecie wiele przydatnych porad dotyczących takiego rozwiązania. U mnie sprawdziło się to idealnie i zaaranżowałem sobie biuro na miarę swoich potrzeb. Dzięki temu codzienna praca mija przyjemnie, a czasami jak odwiedzi mnie klient, aby omówić warunki współpracy również nie ma problemu, aby posiedzieć i porozmawiać w ciekawym wnętrzu ;)

Ostatnio widziałem, że u nas w biurze wymienili zlewozmywaki. Postawili na http://grandeco24.pl/. Chyba sam sobie taki sprawię bp wyglądają naprawdę nieźle. Są solidne, a zarazem eleganckie ;)

Ja swoje biuro urządzałam ze sklepem CarpetZone w Kielcach Tutaj można pooglądać jakieś inspiracje [link usunięty] Mają wysoką jakość produktów, a wiadomo to jest wizytówka naszej firmy. Przynajmniej jeśli o mnie chodzi to zawsze patrzę na meble w biurze też tak macie??  Sklep ma ogromny asortyment także na pewno znajdziecie wszystko co jest potrzebne. 

Do klasycznego biura najbardziej odpowiednie będą meble drewniane, w stonowanej kolorystyce, natomiast do bardziej nowoczesnego takie z elementami szklanymi i stalowymi, o bardziej designerskich kształtach. Poza oczywistymi mebli, jak biurko, fotel obrotowy, czy szafki, przydatne będą też jakieś wypoczynki, kanapy lub sofy, w zależności od wielkości i stylistyki wnętrza - na http://mak-line.com widziałam takie zarówno do klasycznego wnętrza, jak i bardziej nowoczesnego, mają dość ciekawą formę.

Ciekawe, ale ja nie przepadam aż za takim designem, wolę meble bardziej jakby to powiedzieć normalne. O te krzesła mi się podobają  [link usunięty] Owszem w nowoczesnym stylu ale jednak ta tapicerka sporo łagodzi ich wygląd. Niedługo będę urządzać swoje biuro i przyznam, że poważnie się nad nimi zastanawiam, nie jestem jedynie pewna co do koloru tapicerki, ale mają spory wybór, więc może coś mi się uda dopasować. 

A jakie  [link usunięty]  byście polecali ? Szukam teraz czegoś wygodnego jak i kompaktowego. Sala konferencyjna nie należy do dużych ale gdzieś muszę przyjmować klientów ;)

Myślę, że w biurze mogą się przydać  dla pracowników, żeby mieli miejsce na swoje rzeczy. Zobacz co ciekawego można znaleźć w tym temacie i zainwestuj w takie rozwiązanie.

‘jakie meble do biura’ to zbyt ogólne pytanie. Wszystko zależy od tego w jakim stylu chcesz mieć biuro, jaki masz budżet, czy zależy Ci na tym aby meble były także funkcjonalne… dopiero znając odpowiedzi na te pytania można się wziąć za szukanie odpowiednich mebli. Dla mnie na przykład bezpieczeństwo jest priorytetem i dlatego zdecydowałem się na szuflady metalowe i pasujące do nich zamki centralne z miladesign [link usunięty] – w ten sposób wszystkie dokumenty i dane są składowane w bezpiecznym miejscu. Do tego przy okazji zakupiliśmy tez u nich regulowane stelaże do biurek, które okazały się strzałem w dziesiątkę i spodobały się pracownikom.

Meble do swojego biura zakupiłem od firmy http://www.meblant.pl Mają szeroki wybór mebli biurowych. Można od nich zakupić lady recepcyjne, krzesła biurowe i konferencyjne, biurka oraz inne rzeczy niezbędne w wyposażeniu biura.

Klasyczne meble sprawdzają się najlepiej. Nowe jednak trochę kosztują, także warto rozważyć używane. W sklepach nie łatwo takie znaleźć, najprędzej można takie trafić na aukcjach, choćby na https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/Maszyny-i-urzadzenia/Meble - często pojawiają się całe zestawy mebli do biura, także można trochę zaoszczędzić.

W sumie to do podstawowego wyposażenia trzeba dodać taki sprzet, który np. zagwarantuje bezpieczeństwo przechowywania dokumentów wrażliwych. Kasy, szafy pancerne i tym podobne np. sejfy znajdziecie w firmie [link usunięty] dobra firma, dobre doradztwo, produkty naprawdę takie dobrej jakości, a nie żaden chiński syf.

Jeśli szukasz fajnych mebli to koniecznie sprawdź tutaj:  [link usunięty]

Mają tam świetne meble wysokiej klasy, więc na pewno coś sobie wybierzesz.

Jasne meble rozjaśniają wnętrze i są o wiele bardziej przyjazne. Też jestem zwolennikiem jasnych kolorów. Projekt z czerwonym akcentem bardzo mi się podoba. 

W biurze, jak to w biurze, mamy sporo różnych przewodów i kabli, które pozostawione w nieładzie, mogą zagrażać bezpieczeństwu pracowników. Dlatego pomyślcie o oplotach do kabli i opaskach rzepowych https://porzadekwkablach.pl/, które pozwolą je dobrze uporządkować, aby nie stwarzały zagrożenia. 

Moim zdaniem najlepiej robić meble na wymiar. Ja zamawiałem meble biurowe od firmy  [link usunięty]  .  Wszystko dopasowane jest do wielkości pomieszczenia. Meble są zaprojektowane tak, aby biuro było funkcjonalne. To w zasadzie jest najważniejsze bo miejsce pracy powinno być urzadzone komfortowo. 

Dokładnie, przestrzeń biurowa powinna być wygodna i ergonomiczna, nie zapominajmy o tym :) Nie tylko design mebli się liczy! U nas kupowane były specjalne, ergonomiczne  [link usunięty] , wzięliśmy pod uwagę, że jednak pozycja siedząca przez 8h jest bardzo obciążająca dla kręgosłupa, więc trzeba robić wszystko, aby to optymalizować :)

Ja w swoim biurze miałem duży kłopot z przechowywaniem dokumentów. Ilość "papierków" stale rosła i w pewnym momencie nie było miejsca na ich przechowywanie. Zastosowałem, więc regał, taki jak tutaj:  [link usunięty] i jestem zachwycony. Dokumenty leżą na swoim miejscu i nie trzeba ich długo szukać, gdyż wszystko mam opisane. Myślę, że w każdym biurze taki regał to podstawa :)