Zaloguj się, aby obserwować  
Daniel85

Tani dostawca materiałów

Recommended Posts

Zajmuję się robieniem na zamówienie rożnego typu roll-up’ów, plakatów, naklejek itp. Sprzedaje je swoim klientom na allegro. Konkurencja na tym rynku jest dość ostra – duża liczba producentów tego typu rzeczy oferuje dostarczenie materiałów gratis. Mnie niestety nie stać na taki krok. Dlatego musze poszukać nowego kuriera, znacznie tańszego od mojego poprzedniego, by nie zginąć wśród konkurencji. Może ktoś polecić jakiegoś naprawdę taniego kuriera?

Na rynku tanich kurierów konkurencja też jest bardzo duża. Wydaje mi się jakbyś przeszukał dokładnie internet to na pewno byś znalazł kilka naprawdę tanich ofert.

Faktycznie, teraz ofert tanich kurierów jest naprawdę dużo. Jednak szkoda mi czasu na przekopywanie internetu w poszukiwaniu najtańszych i porównywaniu ich cen. Dlatego może ktoś by zaproponował coś sprawdzonego?

Możesz sobie sprawdzić [link usunięty] to portal pośredniczący w wysyłkach paczek, wydaje mi się, ze najdłużej funkcjonujący na polskim rynku. U nich możesz wysyłać paczki za pośrednictwem K-EX i UPS. W zależności, która oferta ci bardziej odpowiada, to ja wybierasz. Ogólnie jeżeli chodzi o czas dostarczenia paczki to na terenie kraju jest to dzień, a w przypadku Unii Europejskiej, to już do sprawdzenia na nich stronie ;)

Dziękuję za informacje, właśnie przeglądam sobie stronę tego wyysłajtaniej. Rzeczywiście cenowo się to fajnie przedstawia, na pewno lepiej niż jak teraz płacę. Wieczorem usiądę nad tym i sprawdzę jak to się będzie wszystko ostatecznie kalkulować.

Warto też sprawdzić opcję PickPack. To nie jest typowy kurier, raczej szukanie kierowców, którzy mogą przewieźć paczkę. Ale jest to na tyle atrakcyjne, że takie nadanie paczki jest dużo tańsze od tradycyjnej firmy przesyłkowej, czasami to kwestia kilku złotych. Także jeśli szukasz oszczędności warto zagłębić się w ten temat

A duże masz te paczki, które wysyłasz do klientów? Słyszałem wiele pozytywnych opinii na temat tej oferty https://www.globkurier.pl/przesylki-kopertowe.html . Z tego co wiem, to ta firma kurierska oferuje przesyłki kopertowe, a także większe przesyłki krajowe, międzynarodowe itp. Jeszcze nie korzystałem z ich usług, ale najprawdopodobniej niedługo skorzystam, bo sam szukam dobrego i taniego kuriera, bo mój poprzedni nie jest ani tani ani dobry, bo wiele paczek moich klientów zaginęło lub zostały dostarczone w późniejszym terminie niż przewidywany.