handlara

Strona internetowa - jaki to koszt?

Recommended Posts

Możesz zrobić to równie dobrze samodzielnie i też powinno być ok.

Tu masz taki kreator, który umożliwia stworzenie http://bowwe.com/pl.

Taką podstawową, prostą stronkę jesteś w stanie ogarnąć samodzielnie.

Ale jeśli już masz bardziej ambitne plany, to lepiej poszukaj kogoś, kto zrobi to dla ciebie.

Koszt wykonania strony internetowej zależy przede wszystkim od tego jak rozbudowana ma to być strona i w jakiej technice wykonana, np. [link usunięty] znajdziesz dość fajne ceny na strony www.

Nie wiem czy sprawdzaliście ofertę domen w https://www.swiatdomen24.pl/ , ale uważam, że aktualnie jest to chyba najlepsza oferta rejestracji domen. Myślę, że firma oferuje nie tylko prostą rejestrację domen, ale również i stałe ceny za przedłużanie domen.

Hmm... nie wiem czy taka najkorzystniejsza ta twoja oferta "valencja"!

Ja bym sobie jeszcze przejrzała to co ma do zaoferowania ta firma- http://www.doskonaliwsieci.pl/

Ich stronki wyglądają na prawdę profesjonalnie i posiadają też własne domeny. Zazwyczaj każda nowo powstająca firma szuka tego typu pakietu startowego!

Słyszeliście o ofercie domen w https://www.swiatdomen24.pl/ . Z tego co słyszałem, oferta naprawdę ciekawa, firma oferuje tanią rejestrację domen, a także stały niski koszt ich przedłużania. Więcej na temat oferty oczywiście można znaleźć na ich stronie internetowej. Moim zdaniem warto wziąć ich ofertę pod uwagę wybierając własną domenę internetową.

Warto rozejrzeć się za dobrą i sprawdzoną firmą, która wykona dla nas stronę internetową. Nikt nie chce mieć czegoś co nie będzie poprawnie działało. Dlatego polecam wam skontaktować się z firmą https://www.arfa.pl/ Oni wykonają dla was dobrą stronę internetową.

u mnie kosztem bylo tylko wykupienie na nazwa.pl domeny z hostingiem a strone projektowal mi znajomy za ładny uśmiech 😄

Polecam profesjonalną agencję interaktywną specjalizującą się między innymi w tworzeniu stron internetowych  [link usunięty] Można wykonać darmową wycenę takiej strony. Ja skorzystałam, dziś firma przynosi mi zyski.

Średnio to myślę, że 1500 - 2000 zł. Możesz też zerknąć np. na nastartup.pl tam masz strony w abonamencie ok. 40 zł sam z tego korzystam i ze strony jestem bardzo zadowolony  a uruchomienie poszło sprawnie

Koszt strony internetowej zależy od wielu czynników: funkcjonalności, liczby podstron, ilości wersji językowych i wielu innych. Moim zdaniem warto zapytać o wycenę w sprawdzonej agencji interaktywnej. Znajomi polecili mi agencję SOLV, która wykonała dla mnie stronę www. i jestem zadowolony. 

Wszystko zależy czy to jest strona internetowa wizytówka, czy sklep, czy ma mieć jakieś dodatkowe funkcjonalności, czy samem się dostarcza materiały, czy wszystko robi za nas agencja (pisze teksty, robi zdjęcia). Najlepiej zrobić research agencji, przepatrzeć ich portfolio i zwrócić się do nich z zapytaniem, a oni wycenią stronę na podstawie wytycznych 🙂

Rozumiem, że temat wybity w eter na nowo. W sumie nie dziwne, bo pytanie jest wciąż na czasie.

Możesz znaleźć wykonawcę za 500 jak i za 4000 zł dla "niby" podobnej strony internetowej, ba możesz nawet za darmo stworzyć. Ale pytanie jest raczej jaki chcesz produkt uzyskać?

Możesz mieć kiosk za miastem, albo w centrum miasta. Niby taki sam, ta sama powierzchnia, a obroty kompletnie inne. To samo tyczy się strony, mogą z pozoru mieć podobne funkcje oraz architekturę, a jedna będzie ładowała się w sekundę i olśniewała Klienta, a druga będzie przeładowana i w Google się nigdy nie pojawi. Co kto woli 😉

Ja za podstawową stronę internetową firmy biorę mniej więcej 2000 - 2500 zł. Ale jeżeli Klient jest bardzo wymagający pod względem graficznym to jestem w stanie za "podobną" stronę wziąć i 4000 zł. A im więcej czasu się spędzi nad projektem, tym będzie on bardziej dopracowany, dość proste.

Gdyby ktoś miał jakieś pytania walić śmiało do mnie na pw postaram się pomóc.