Korab

Bezpieczne dochodowe inwestycje - wybór.

Recommended Posts

Oferta dla osób chcących korzystnie ulokować swoje środki finansowe. Kilka konkretnych sprawdzonych ofert z pełnym zabezpieczeniem wkładu. Sumy dowolne , począwszy już od 250 $ wzwyż. Wszelkie szczegółowe informacje gratis. Możliwość kontaktu osobistego. Więcej tu - www.zrealizujmarzenie.webnode.com

Moim zdaniem najbezpieczniejszą inwestycją są nieruchomości. One praktycznie nie tracą na wartości, można nieźle zarobić i nie ma ryzyka jak na giełdzie. Mi podobają się nowe mieszkania w Łodzi i zastanawiam się nad kupnem dwóch mieszkań. Chciałabym je wynajmować studentom. Wydaje mi się, że to dobry pomysł na dodatkowy dochód.W takie oferty jak Ty przedstawiasz nie wierzę. W Polsce nie ma inwestycji - bezpiecznych, które pozwoliłyby na zarabianie $ a co dopiero 250$.

Mnie też bardzo interesuje ten temat i uważam, że za kilka lat tradycyjne pieniądze przestaną istnieć. Za wszystko będziemy płacić w takiej "kryptowalucie".

Znalazłam nawet w necie oferty inwestowania w taką walutę na http://dzielnicabiznesu.pl/

Uważam, że taki dochód pasywny ma sens :)

Wydaje mi się że w dzisiejszych czasach najlepiej i najbezpieczniej jest inwestować w nieruchomości czy się mylę ? Z tego co czytam po różnych wiele osób tak właśnie robi. A najbardziej popularny staje się Wrocław. To pewnie dzięki ich ofercie która jest bardzo atrakcyjna a jedna z takich to http://promenadywroclawskie.pl/ Jak dla mnie numer jeden jeśli chodzi o wybór dewelopera we Wrocławiu. A Wy co o tym sądzicie ? Czekam na Wasze opinie w tym temacie.

Czy Waszym zdaniem warto wejść w obligacje prywatne?

Mam na myśli motyw opisany tutaj - big.biz.pl/poradnik-inwestora/

Zastanawia mnie, dlaczego ktoś daje aż tak wartościowe zabezpieczenie inwestycji?

Patrząc na to logicznie, to wychodzi, że nawet lepiej, gdyby w tej inwestycji coś nie wyszło.

Czy ktoś z Was ma w tym swoje pieniądze?

Pieniądze od miliardera który daje kasę na projekty inwestycyne. 

Są 3 opcje  

1. Pieniądze na rozwój już istniejącej firmy 
2. Dla kogoś kto ma pomysł i też inwestuje swoje pieniądze. I potrzebuje więcej na dokończenie pomysłu, projektu.
3. Na Start Up od początku. 
4. Hale magazynowe itp. 

Jeśli jakiś geniusz potrzebuje nie tylko pieniędzy ale pomocy do wystartowania ze swoim genialnym pomysłem.   [ pracapewna@gmail.com ]