Zaloguj się, aby obserwować  
Gośka99

Wyposażenie gabinetu lekarskiego

Recommended Posts

Witam,

Jeśli szukacie dobrego sprzętu i mebli do wyposażenia gabinetu lekarskiego to polecam wejść tutaj w ofercie znajdziecie między innymi wszelkiej maści szafy i szafki, łózka, kozetki i wiele innych :)

Dzień dobry, odświeżę trochę temat - zapytam o innego typu urządzenie. Chciałbym zakupić urządzenie do biorezonansu. Na rynku jest bardzo dużo tego typu urządzeń, chciałbym więc poprosić o pomoc. Zależy mi na sprzęcie funkcjonalny, maksymalnie prostym w obsłudze, dającym szczegółowe wyniki.

Dnia 23.05.2018 o 10:01, rokMu88 napisał:

Dzień dobry, odświeżę trochę temat - zapytam o innego typu urządzenie. Chciałbym zakupić urządzenie do biorezonansu. Na rynku jest bardzo dużo tego typu urządzeń, chciałbym więc poprosić o pomoc. Zależy mi na sprzęcie funkcjonalny, maksymalnie prostym w obsłudze, dającym szczegółowe wyniki.

Możesz zajrzeć na stronę producenta urządzeń F-SCAN. Oszczędzę Ci trochę czasu i dam namiar fscan.com.pl/content/8-dla-gabinetow. Sprzęt właśnie spełnia opisywane przez Ciebie kryteria, przy tym jest dość prosty w obsłudze. Jest możliwość wydruku wyników, prowadzenia kartoteki w komputerze, nie wiesza się. I najważniejsze – diagnostyka jest po prostu trafna. Jakbyś potrzebował jakieś info jeszcze, daj znać.

Nie wiem jakiego rodzaju gabinety lekarskie prowadzicie ale polecam wam nawiązać współpracę z firmą www.testpol.com.pl Zajmują się sprzedażą gipsów lekarskich oraz gipsów dentystycznych. Mój gabinet z nimi współpracuje.

Dobrą firmą, która zajmuje się sprzedażą urządzeń oraz wyposażenia medycznego jest www.inmed.pl  Sam kupowałem urządzenia i zaopatrzenie od nich. Oferują ciekawe rozwiązania, które powinny sprawdzić się w waszych gabinetach.

Swój gabinet wyposażyłam u www.polandoptical.pl. Mam zaufanie do tej firmy. Zarówno ja, jak i moi koledzy oraz koleżanki po fachu, jesteśmy wieloletnimi klientami. Posiadają sprzęt najnowszej technologii i stale idą z postępem.

Wszystkim osobom, które rozglądają się za sprawdzoną firmą dostarczającą sprzęt medyczny i wyposażenie lekarskie polecam skontaktować się z www.emtim.pl Mają szeroką ofertę i dobre ceny.

Również zainwestowałem w sprzęt medyczny od wcześniej tutaj wspomnianej firmy www.inmed.pl i bardzo go sobie cenie. Jeżeli zależy wam na wysokiej jakości wyposażeniu medycznym w przystępnej cenie to się z nimi skontaktujcie.

Polecam zapoznać się z ofertą firmy www.cryogenshop.pl, która oferuję sprzedaż naczyń do przechowywania ciekłego azotu.  Ciekły azot ma zastosowanie w zarówno w laboratoriach badawczych, w krioterapii, dermatologii, kriochirurgii, konserwacji materiałów biologicznych, w gastronomii, elektronice oraz mechanice. 

Dobre i przyzwoite wyposażenie można dostać w firmie  www.gemini-euro.pl. Proponują nie tylko podstawowe artykuły medyczne, takie jak nożyczki chirurgiczne czy rękawice lateksowe i nitrylowe, ale również meble medyczne do gabinetów zabiegowych oraz lekarskich czy zaawansowane środki czystości, w tym preparaty do dezynfekcji.