annnka

Zarządzanie firmą - jaki program?

Recommended Posts

Mnie tam Berberis dał ogromną zmianę i nie wyobrażam sobie działania na innych zasadach. Po prostu kierunek tego wszystkiego jest prawidłowy i na takim efekcie nam zależało. Nie stójcie  w miejscu - działajcie. 

Potwierdzam działanie Berberis - pod każdym względem, bo powinno to ułatwić prowadzenie działalności. Prostymi krokami da się wszystko zmienić, tylko to musi się dziać odpowiedzialnie, krok po kroku. Wtedy w krótkim czasie można zrealizować cele, ale cudów na pewno od razu nie będzie. Musicie również dopasować odpowiednie rozwiązania. 

Osobiście polecam oprogramowanie Asseco Wapro, które jest dość intuicyjne i proste w obsłudze. Umożliwia kompleksowe prowadzenie działalności oraz kompleksową obsługę księgową. Wsparcie techniczne i obsługę informatyczną zapewniła mi firma IT-Connection. Dzięki temu, jak do tej pory, wszelkie meandry związane z prowadzeniem własnego biznesu udało mi się pokonać bez trudu.

Chcesz aby Twoja firma była efektywna, aby procesy w niej realizowane były uporządkowane, płynne i generowały zyski?
Chcesz mieć wgląd w stan poszczególnych procesów, status sprzedaży, wyniki pracowników i realizację zadań?
Pragniesz aby Twoi pracownicy byli zadowoleni ze swojej pracy, realizowali zadania w terminie i nie tracili czasu na uzyskiwanie informacji mogąc wszystko sprawdzić w jednym miejscu?

Na co czekasz? Sprawdź nasz system. Icon24™ pozwoli Ci zwiększyć efektywność, przyspieszyć realizację zadań i wprowadzić uporządkowany system zarządzania zadaniami.

Załóż darmowe konto tu: https://bit.ly/34TvocF

U nas Berberis robi całkiem fajną robotę. W zasadzie dało się tak osiągnąć znakomity efekt i wszystkie prace przebiegają zdecydowanie łatwiej, ale trochę się nad tym napracowaliśmy. Aktualnie wszystko idzie w dobrym kierunku. A jak to wyglądało u Was? Przy takiej skali, jak obecnie, nie da się działać bez wsparcia odpowiednim oprogramowaniem. Po prostu zbyt dużo jest zadań do realizacji na raz. 

Berberis działa znakomicie. Kawał fajnego systemu z masą funkcji. Czy rozwiązanie dla każdego? Uważam, że zdecydowanie tak. Głównie chodzi o korzyści, które  z tego wynikają, bo naprawdę można uzyskać imponującą zmianę. A jak było u was? 

Cześć dla ułatwienia zarządzania firmą ja osobiście polecam system CRM. Moim zdaniem najlepszy na rynku w tym momencie jest Firmao, z naszego polskiego podwórka 😄  [link usunięty]

W naszej firmie stosujemy Firmao, to przejrzysty CRM, zawiera wszystkie funkcje małej księgowości i doskonale nadaje się do analiz. Polecam [link usunięty]    

U nas nic się pod tym względem nie zmieniło. Nadal to Berberis robi największą różnicę, ale dbamy o systematyczność, wprowadzamy dane, wszystko udaje się odmienić. Kierunek jest odpowiedni i wiele rzeczy dzieje się po prostu automatycznie. O to nam chodziło. 

Wszystko jest ważne otwierając działalność, ale nie można zapomnieć o prowadzeniu dokumentacji i kontrolowaniu pracowników.
My w firmie wprowadziliśmy system rcponline.pl i takiej wygody w pracy to już dawno nie miałam.

Myślę, ze każdy da radę go obsłużyć ten bo jest banalnie prosty a przydaje się i to bardzo.

Jedyny minus to fakt, że kilku pracowników przez to zostało przyłapanych na oszustwie, jednak nie można ufać. Warto trzymać rękę na pulsie. Powodzenia z działalnością

Na Berberis zauważycie bardzo dużą zmianę. Nie twierdzę, że do tego dojdzie od razu, natomiast poprawa sytuacji powinna być widoczna.

Sami jesteśmy ciekawi, w jakim to pójdzie kierunku, widzimy zmianę w dobrą stronę i oby tak już zostało.

W takich działaniach nie ma niczego trudnego - serio. 

Jeśli chodzi o zarządzanie firmą to jedną z najważniejszych rzeczy jest księgowość. Ja już nie wyobrażam sobie prowadzenia firmy bez CashDirector -cyfrowy dyrektor finansowy, który automatyzuje zadania finansowe, pomaga zarządzać przepływem pieniędzy. Naprawdę warto się tym zainteresować. Korzystanie z programu w mojej firmie zaoszczędziło mi sporo czasu : ) Wszystkie informacje możecie znaleźć tu 

Berberis działa niezawodnie niezawodnie, nie ma problemów z tym systemem, zapewnia wiele rozwiązań, które robią dużą różnicę. Jeśli podejdziecie do tego tak, jak trzeba, to odniesiecie korzyści. Tutaj nie są potrzebne cuda, tylko absolutne podstawy i tego się trzymajcie. Systematyczność, wprowadzanie danych i na bank będzie dobrze. 

Zarządzanie firmą, to także zarządzanie dokumentami, nie tylko zdigitalizowanymi. Warto mieć uporządkowany ten aspekt działalności, a pomóc może system wyszukiwania dokumentów RFID - MasterID Dokumenty RFID. W razie potrzeby, służymy pomocą.

Różne są programy do zarządzania firmą. Najlepiej mieć taki, dzięki któremu będziemy mogli np monitorować wszystko, włącznie z fakturami, np czasem pracy kierowcy. itd.

Z mojego doświadczenia nie ma na rynku solidniejszego narzędzia od Berberis, a przynajmniej na tle tego wszystkiego, co testowałem. W zasadzie to w krótkim czasie udało mi się wszystko diametralnie odmienić, przynieść sobie normalność, poprawić sytuację. Nie wiem, co będzie dalej, natomiast na pewno wszystko poszło w dobrą stronę. Optymalizacja jest zwyczajnie niezbędna.