Zaloguj się, aby obserwować  
Gośka99

Poprawa urody

Recommended Posts

Znajoma robiła w Częstochowie. I z tego co wiem, był to preparat Stylage. Tak czy siak, myślę, że oni wybiorą dla żony coś odpowiedniego na konsultacjach. W końcu to fachowcy którzy znają się na rzeczy więc komu zaufać jak nie im ?;)

zuzia.gola, a orientujesz się czy zabieg jest bardzo bolesny? Wykonują go w znieczuleniu ogólnym czy miejscowym? No i najważniejsze. Do kogo warto udać się na taki zabieg? Możesz polecić jakiegoś konkretnego, dobrego lekarza?

No przestań, znieczulenie miejscowe, szybkie wtłaczanie kwasu i po robocie. A usta są naturalnie konturowane, zmysłowe ale nie sztuczne, piękny kolor. Zobaczysz, spodoba Wam się. Zresztą lekarz wszystko na miejscu wyjaśni - wszystko jedno który ze specjalistów - Teresa Gorniak, Robert Świercz czy Olga Bobowska

W takim razie chyba się zdecyduję - w końcu do odważnych świat należy. Trochę poszperałam w sieci i lekarze których wymieniłaś cieszą się naprawdę dobrymi opiniami więc o czymś chyba musi to świadczyć.

Witam wszystkich :) 

Szukam porady, ponieważ od kilku lat mieszkam w UK i chciałabym przyjechać do Polski na operację powiększania piersi. Gdzie najlepiej się udać?

https://beautypoland.com/ - wyglądają na pośrednika i organizują cały pobyt, myślę, ze to może być ciekawa opcja

- KCM - przeczytałam wiele dobrych opinii na temat ich chirurga - dr Wilczyńskiej - ciekawa jestem też Waszych opinii
- Coramed - podobno bardzo dobra kilnika we Wrocławiu, kilku moich znajomych z UK tam było i bardzo sobie ją chwalą.

Nie wiem co wybrać. Co byście mi doradzili?

Jeśli chcecie mieć profesjonalnie i dobrze wykonane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej to ja wam bardzo polecam https://tesoroclinic.pl. Kupiłem niedawno mojej mamie na urodziny zabiegi kwasem hialuronowym - byłą zachwycona ich efektem! Do tego świetna obsługa, pomocni i rzetelni lekarze.. no jednym słowem - wszystko tak jak powinno być 🙂 

Myślę, że dla każdej kobiety wygląd zewnętrzny to bardzo ważna sprawa. Oczywiście niektóre przykładają do tego więcej uwagi, a inne mniej. Tak czy inaczej estetyczny i zadbany wygląd znacznie ułatwia nie tylko życie towarzyskie, ale także rozwój kariery. Pracuję jako przedstawiciel handlowy firmy farmaceutycznej, dlatego o wygląd muszę dbać szczególnie, gdyż moimi klientami są bardzo duże koncerny i sieci aptek. Największą uwagę skupiam na dłoniach oraz odżywionej cerze, gdyż to one w największym stopniu pokazują naszą dbałość o własny wygląd. Oczywiście bardzo częste wizyty u kosmetyczki odpadają, gdyż nie stać mnie, aby chodzić do niej przynajmniej raz w tygodniu. Z tego względu postanowiłam znaleźć idealne kosmetyki, które pozwolą mi na uzyskanie takiego efektu. Po wielu próbach, w końcu udało mi się znaleźć markę która w pełni odpowiada moim oczekiwaniom. Co więcej, na stronie - https://www.ezebra.pl/ znalazłam naprawdę bardzo atrakcyjne oferty. Polecam tam zajrzeć, bo w ofercie mają wszystkie największe światowe marki. Poza tym, bardzo często można znaleźć różne promocje.