Zaloguj się, aby obserwować  
klarowna

Komu zlecać pozycjonowanie?

Recommended Posts

Ostatnio trafiłem na ofertę agencji SEO. Kraków [link usunięty]  jest kolejnym miastem, w którym Rocket Media oferuje swoje usługi. Ich główna siedziba znajduje się we Wrocławiu. Wydaje się naprawdę rzetelna, a  Wy co myślicie? 

[link usunięty] Ja korzystałem z usług [link usunięty] oraz [link usunięty] i z obu firm jestem bardzo zadowolony. Warto do nich napisać i dowiedzieć się szczegółów dotyczących ich oferty i wybrać korzystniejszą finansowo. Obie agencje wiedzą co robią i nie ma obaw dotyczących kar ze strony google czy cokolwiek innego

Ja zlecam to zadanie firmie Artixen, do której przekonał mnie ten artykuł  [link usunięty]  warto im zaufać, prawdziwi profesjonaliści, przeczytajcie sami, żeby wysmażyć taki tekst trzeba dysponować niemałą wiedzą w temacie :)

Dlatego należy mieć w umowie gwarancję pozostawienia linków po wygaśnięciu umowy. Osobiście współpracuję z firmą [link usunięty]  i jestem bardzo zadowolony. Korzystam z ich usług sezonowo - kiedy zbliża się okres letni, na jesień kończę i kolejną akcję zaczynamy na wiosnę. Oczywiście podczas zastoju kilka pozycji spadnie, ale to normalne - na wiosnę ponawiają działania i frazy wskakują na odpowiednie pozycje ;)

głównym kryterium nie cena ale stosunek ceny do jakości :) gdyby głównym kryterium była cena ludzie kupowali by na allegro pozycjonowanie po 10 zł które nie daje nic, a może wprowadzić tylko w filtr. Lepiej zaufać dobrej firmie np [link usunięty]

My pozycjonujemy w firmie Coolbrand  [link usunięty] juz od jakiegos czasu. Efekty są super, dlatego pewne szybko nie zakonczymy wspolpracy. Najpierw bylo zwykle pozycjonowanie, potem robl nam tez artykuly z linkami, a teraz tez prowadzą facebooka. generalnie bardzo wzrosly nam przychodzyu odkad sie pozycjonojemy i z perspektywy czasu, to wolimy wydac na to niz na jakakolwek inna reklamę :P)

Najlepiej weź kogoś z polecenia. Popytaj po znajomych. Polecenie kogoś to najlepsza forma reklamy. Możesz też sam popróbować pozycjonowania. 

[link usunięty]

Tez uwazam ze z polecenia najlepiej brać takie firmy. Jak nie znasz nikogo to może własnie takie fora pomogą w wyborze. Ja mogę postawić na  [link usunięty]  i nich możecie liczyć na doświadczenie i bardzo rzetelne podejście do każdego zlecenia. Polecam

Od czasu gdy postawiłem na pozycjonowanie w sieci, wzrost popularności mojej strony znacznie wzrósł, co przełożyło się na większa liczbę klientów, firma https://www.komandoseo.pl/pozycjonowanie-stron-katowice/ prowadzi profesjonalne kampanie marketingowe 

Współpracuję z agencją [link usunięty]  od  4 miesięcy i nie wiedziałem że w internecie jest tak ogromny potencjał. Dobra agencja daje duży wzrost odwiedzin na stronie oraz wysokie pozycje w wyszukiwarce.  Najpierw zaczęło się od profesjonalnego audytu strony który wskazał błędy jakie tam występowały  a następnie rozpoczęła się praca nad reklamą strony. Trudno w to uwierzyć ale po 2 miesiacach odnotowałem spore wzrosty odwiedzin na stronie oraz zamówionych  produktów. Współpraca wygląda fantastycznie, mam stały wgląd w raporty dotyczące przeprowadzonych działań oraz kontakt z profesjonalną obsługą.  Z mojej strony serdecznie polecam ;). 

Warto współpracować z rzetelną i sprawdzoną agencją. Zawsze należy sprawdzić opinie, porównać kilka ofert i zdecydować się na system abonamentowy. Nie ma też co oczekiwać cudów. Nie wypozycjonujemy się w 2 tygodnie na bardzo konkurencyjne frazy. Średni czas pozycjonowania strony to 3-6 miesięcy i dopiero wtedy można zobaczyć efekty. 

Pozycjonowanie zlecam wyłącznie dla firmy https://solv.pl jestem pewny ich usług, gdyż to właśnie dzięki nim jestem na pierwszym miejscu w google, tak więc jest to firma warta uwagi, jeżeli chcesz skutecznie rozreklamować swoją firmę. 

Korzystam od roku z usług firmy Gemini IT, bodajże siedzibę firmy maja w Zabrzu. Polecam nawiązanie z nimi kontaktu. [link usunięty] - pozycjonowali mi stronę internetową. Jestem zadowolona!

Ja zlecałem agencji:  [link usunięty]  i również marketing społecznościowy, bardzo solidni, przejrzyste warunki współpracy i niejako "skalowalność" też bo można z czasem współpracę rozszerzać o kolejne pola co robiłem i jestem jak najbardziej skłonny polecić właśnie ich.

Tak naprawdę wiele zależy od tego, co chcesz osiągnąć, w jakim czasie i jaki masz budżet.

Możesz skorzystać z pozycjonowania za 200 zł ale ja się już na tym nieraz przejechałem. Nauczyłem się, że jak mi się nie będzie chciało starać za 200 zł dla kogoś to i komuś się też nie będzie chciało 🙂

Dlatego po tej dotkliwej nauczce poszukałem firmy (nie freelancera), która jest jednocześnie mała i nie jest agencją. Dlaczego? Bo w agencjach pracuje wiele osób i powoduje to duże koszty, na które mogą pozwolić sobie duże firmy, które od ręki muszą mieć super efekty. Ja mogłem poczekać i budżetu też nie miałem nie wiadomo jakiego. Jako że jestem z Katowic to szukałem firmy, która będzie miała siedzibę gdzieś w pobliżu, co by móc się spotkać. 

Po poszukiwaniach i rozmowach ostatecznie zdecydowałem się na pana Marcina Balana. Gość przekonał mnie tym, że wie o czym mówi i ma wyniki (co udowodnił). Nie czarował mnie że będzie wynik od ręki, ale wprost powiedział jaka jest konkurencja, na czym się skupi i kiedy mogę spodziewać się pierwszych efektów. Ostatecznie okazało się, że efekty przyszły dużo szybciej i w tym momencie moja strona ściąga naprawdę duży ruch. Przekłada się to też na wzrost przychodów, z czego jestem naprawdę dumny. Rozliczenie mam w formie co miesięcznego abonamentu + osobny budżet na promocję. Otrzymuję na koniec każdego miesiąca fakturę VAT z 7-dniowym terminem płatności.

Planuję z nim ruszyć także kampanie PPC, ale jeszcze nie skorzystałem z tej oferty także nie mogę Wam powiedzieć, czego można się spodziewać.

Tak czy siak, z całego serducha mogę polecić tego pana w zakresie pozycjonowania. Namiary tutaj:  [link usunięty]

Ja dostałem informacje o agencji marketingowej z polecenia od dobrego znajomego. Jestem bardzo zadowolony z ich oferty  [link usunięty]  . Są profesjonalistami z krwi i kości - przede wszystkim ciągle myślą o rozwoju mojej strony i nakreślają nowe strategie w jej rozbudowywaniu, są otwarci i elastyczni cenowo - warto sprawdzić. Działamy razem od 4 lat.

Jeżeli chodzi o kampanie google adwrods (linki sponsorowane), to warto postarać się o kupon promocyjny, uprawniający do wydania bonusowych 250 czy nawet 600 zł (zależy od budżetu).
O skuteczności Adwords chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Jeżeli kampania jest dobrze skonfigurowana, to generuje niezwykle wartościowy ruch.

Coraz wieksze znaczenie równiez odgrywa reklama na facebooku oraz na innych serwisach spolecznościowych:

http://www.mediaboss.pl/reklamy-na-facebooku-i-instagramie-na-czym-polegaja-i-kiedy-warto-je-wybrac/

O czym nie powinniście zapominać! 

ostatnio z szefem szukaliśmy firmy która będzie pozycjonowała naszą stronę www. Znaleźliśmy nową firmę z Mikołowa, od pół roku zajmują się naszą stroną www i trzeba przyznać że pierwsze spore efekty już są, kontakt z chłopakami też jest ok, mogę polecić veleo kropa pl 🙂

Warto sprawdzić ofertę od -  [link usunięty]  
Kilka lat na runku i sprawdzona strategia dla pozycjonowania ogólnego jak i lokalnego, z tego co wiem to tworzą także strony dostosowane od razu pod SEO

Szczerze mówiąc to jeśli chcecie osiągnąć na prawdę dobre efekty pozycjonowania swojej strony najlepiej jest zdecydować się na współpracę w tym zakresie z jakąś sprawdzoną i doświadczoną w takich działaniach firmą. Sami na pewno nie osiągniecie tego co z doświadczoną agencją

Więcej na :  [link usunięty]