Zaloguj się, aby obserwować  
Marian22

Zakłady Bukmacherskie

Recommended Posts

Gracie w jakichś zakładach bukmacherskich? Ja swojego czasu grywałem, ale jako że zbankrutowałem to dałem sobie na wstrzymanie. Teraz chcę zacząć jeszcze raz, mądrzejszy o doświadczenie sprzed pół roku, kiedy to wykończył mnie baseball ;)

Jeśli gracie to opowiedzcie na co najchętniej stawiacie, czy gracie jakimś systemem i jakie są Wasze wyniki. Pozdrawiam.

Owszem, grywam od czasu do czasu, ale raczej za mniejsze stawki niż większe. Póki co sukcesów nie mam, zresztą całe te zakłady traktuję bardziej jako zabawę niż formę zarobku, choć zwycięstwa i kasa cieszą ;)

Ja zawsze stawiam na piłkę nożną, w nic innego się nie bawię póki co, bo to sprawia mi największą frajdę.

Od kiedy straciłem stówę to mam dość ;)

Ale teraz planuję zebrać większą kasę i w przyszłym sezonie ligi francuskiej grać systemem na remisy. Według mnie to żyła złota. Choć równie dobrze może to być totalna porażka ;)

Pożyjemy zobaczymy.

Dla mnie to strata czasu. Nie interesuje mnie tracenie kasy na obstawianiu wyników, cho nie dziwię się obstawiającym - to wciąga. Dlatego samemu nie chce zaczynać, bo wiem, że nie mam do tego szczęścia i szybko bym zbankrutował ;)

Grywam nałogowo i stwierdzam, że to dla mnie fantastyczna sprawa, adrenalina, emocje. Nie chodzi nawet o forsę, bo nie gram dużymi kwotami, ale emocji nie do porównania z niczym innym. i dzięki tej grze można znaleźć sobie sympatie i antypatie sportowe ;)

Panowie, zaczyna się sezon piłkarski i w ogóle sportowy, więc czas rozruszać nieco tę machinę. Przyjemne z (czasem) pożytecznym - grać czas zacząć!

Panowie, zaczyna się sezon piłkarski i w ogóle sportowy, więc czas rozruszać nieco tę machinę. Przyjemne z (czasem) pożytecznym - grać czas zacząć!

I stracić kolejne pieniądze (raz już próbowałem)? Nie ma mowy :D

Ale wszystkim co grają - powodzenia, chwalcie się tutaj swoimi wynikami!

Moja kolejna pasja :) Choć nie idzie mi oszałamiająca (jestem minimalnie na plusie, choć gram już 3 lata) to adrenalina jest doprawdy fantastyczna :) Połączenie zabawy z pożytecznym, pasji z zarabianiem - to lubię.

Gość rgp

Nie znam się na bukmacherce, ale mój znajomy jest podajże na ok. 200 miejscu w wynikach w STSie na Polskę. Ostatnio na niego wpadłem i traf chciał, że skreslił parę meczy. Zażyczyłem sobię wydrukowanie takiego samego kuponu, ale niestety moje i jego 30 zł powędrowało do zwycięzcy... :)

Następnym razem będzie lepiej :)

Co myślicie na temat udostępniania swoich typowanych meczy właśnie w tym wątku? Będzie można się wykazać umiejętnościami w przewidywaniu wygranych :)

No i składać gratulacje :):)

Całkiem ciekawy pomysł, tymbardziej, że sezon się zaczyna i niedługo się rozkręci. Zaczne grać za kilka tygodnii i jeśli będzie mi szło pochwalę się typami i wynikami :)

a co myslicie o stworzeniu takiej malej spolecznosci dotyczacej tego wlasnie tematu?? wiem ze w polsce jest wiele osob zajmujacych sie bukmacherką(sam do nich naleze:p). Ile osob z tego forum byloby zainteresowanych taka inicjatywa??

Zakłady bukmacherskie na ogół są nielegalne, chyba, że obstawia się u bukmachera z licencją, ale takich jest niewielu. Są to np. Fortuna, LVBet, czy chyba najbardziej znany Totolotek. Na początek można liczyć na wysokie bonusy powitalne, także warto spróbować szczęścia, tu http://www.bet-line.pl/bonusy-bukmacherskie.html jest lista legalnych bukmacherów i jakie bonusy dają na początek - warto przejrzeć.