Zaloguj się, aby obserwować  
maria.walczak

Jaką szafę chłodniczą wybrać do sklepu spożywczego

Recommended Posts

Witam wszystkich, mam nadzieję, że nie powielam tematu, ale przeszukałam wszystko i wydaje mi się, że nie znalazłam nic podobnego. Jestem właśnie w trakcie otwierania swojgo pierwszego sklepu (a raczej sklepiku patrząc na rozmiary :P) spożywczego. Zaczęłam właśnie kompletowąć sprzęt i mam problem z wyborem odpowiedniej szafy chłodniczej. Znalazłam kilka stron z tego typu asortymentem, ale nie wiem na co zwracać uwagę przy wyborze. Przykładowo w tym sklepie [link usunięty] jest naprawdę spory wybór ale nie bardzo wiem, na co powinnam się zdecydować. Wiadomo, że ze względu na ograniczoną powierzchnię nie może to być więlka lodówka. Ale na jakie inne aspekty zwracać uwagę? Szafa ma być przeznaczona na nabiał, dobrze byłoby gdyby była podświetlana. No i energooszczędna. W sumie więcej wymagań nie mam :) Może ktoś już jest bardziej doświadczony w tym temacie i pomoże mi coś wybrać? [link usunięty] Ta z tego co widzę jest najtańsza i jeśli chodzi o cenę, to najbardziej do mnie przemawia. Ale jak z parametrami? Warto się na taką zdecydować? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Masz jeszcze jedną opcję. Mianowicie zapytać specjalistów, którzy takie sprzęty serwisują co kupić i za ile. Tutaj masz namiar na takich akurat z Zabrza https://www.restartagd.pl/miasto/naprawa-agd-zabrze/. Myślałaś nad takim rozwiązaniem? Nie głupie, a i jak się coś wydarzy to wiesz, gdzie prosić o pomoc :)

Również miałem problemy z lodówkami w moim sklepie. Zgłosiłem się do firmy http://www.amarserwisagd.pl, która zajmuje się naprawianiem regałów chłodniczych, mroźni i lodówek. Polecam ich wszystkim z Łodzi i okolic.