Klara

Jakie okulary do biegania?

Recommended Posts

Chciałam sobie kupić jakieś fajne okulary przeciwsłoneczne w których będę mogła biegać. Macie pomysł, jakie to by mogły być?

Łap wpis na blogu o tym co warto jest wybrać:

http://www.lifebox.pl/okulary-do-biegania-jakie-wybrac/

Sam bardzo często biegam w ostatnim czasie i okulary są niezbędne moim zdaniem , szczególnie że chronią oczy przed nadmiernym promieniowaniem uv. NIe radzę kupować tych najtańszych sklepów.Na przykład z sieciówek ponieważ są kiepsko wykonane i nie chroiną oczu . Sprawiają,że Twoja źrednica się rozszerza i jest o wiele bardziej narażona na promienie. Lepiej już wydać więcej i mieć coś porządnego.

A czy te okulary są jakoś bardzo niezbędnę przy bieganiu??Ja się tam nie znam bo na co dzień i tak chodzę w okularach więc do biegania i tak mam te codzienne:P

Ale może zobacz sobie tutaj: [link usunięty] bo ciężko mi coś doradzić jak nie wiem konkretniej czego poszukujesz:) Warto w internecie szukać takich produktów bo jest taniej niż w tradycyjnej sprzedaży.

A nie lepiej pomyślec o laserowej korekcji wzroku? Nie ma co się bać, teraz są nawoczesne metody jak metoda Lentivu, gdzie np maja ja w Optegrze. Jest praktycznie nieinwazyjna no i od razu po takim zabiegu można normalnie funkcjinować, iść do pracy a nawet biegać ;)

Najlepiej do obiegania sprawdzą się okulary sportowe. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu to polecam wam wybrać się do zakładu optycznego http://21zakladoptyczny.pl/ Zajmują się tam dobieraniem okularów sportowych.

Szukając okularów do biegania kieruj się przede wszystkim wygodą. Nie mogą one dyndać podczas biegu i spadać z nosa. Co to za przyjemność kiedy co kilkadziesiąt kroków musisz poprawiać okulary na głowie. Mi się dobrze biega w przezroczystych szkłach. Fajne są żółte poprawiają kontrast i dobrze sprawują się na pochmurne jesienne dni. Okulary sportowe znajdziesz praktycznie u każdego optyka.

Ze swojej strony polecam jednak salony Trendy Opticians:  [link usunięty]

Po pierwsze są tam obecnie bardzo dobre promocje na oprawki

Po drugie można liczyć na wykonanie badania wzroku za kilka złotych przy kupnie oprawek oraz szkieł. 

Polecam markę Goggle, bardzo dobre okularki do biegania i innych sportów. Można je dopasować do kształtu głowy, więc są wygodne i nie spadają. Tutaj mają fajny wybrór: https://www.nartybiegowe24.pl 

Polecam markę Goggle, bardzo dobre okularki do biegania i innych sportów. Można je dopasować do kształtu głowy, więc są wygodne i nie spadają. Tutaj mają fajny wybrór: [link usunięty]