Zaloguj się, aby obserwować  
Plotuś

P.H.U. PLOTUS Moja firma ;)

Recommended Posts

Witam ;)

Niektórzy pewnie kojarzą mnie z tego tematu ;) ( ) Niestety został on zamknięty, więc już tam nic nie napisze. Co do mojej firmy to prowadzę firmę transportową, jeżdżę Fordem Transitem i mam umowę z Kolporterem. Mam dobre kontakty w 30 sklepach. Zatrudniam jedną osobę, pracuję rano, więc dzień mam później wolny ;). W tym wolnym czasie rozmyślałem za co by się zabrać. Auto okleiłem, ale pewnie nikt tej reklamy nie czyta;/ więc pomyślałem o produkcji. Lecz wszystkie moje pomysły legły w gruzach, ponieważ potrzebne są duże pieniądze. Poczytałem trochę, poszperałem i wymyśliłem, że mogę produkować huśtawki drewniane i... wychodki (np. na budowę). Ewentualnie jakieś domki (takie jak są na działkach), budy dla psów itp. itd. Drewo mógłbym brać od znajomego który ma tartak, więc pewnie i taniej będzie ;) Ja w moim mieście szczerze mówiąc to się nie spotkałem z dużą ilością takich domków, bud, toalet, czy też huśtawek na sprzedaż. Co sądzicie o tym pomyśle ?

Dodam, że tartak tego znajomego jest po drodze mojej trasy jaką jeżdżę dla kolportera, więc za paliwko dużo nie zapłacę ;)

No myślę że z Toaletami Ci nie wyjdzie na tych budowach teraz są plastikowej Toy Toy albo inne firmy które dostarczają takie kibelki i w cenie jest zawarte utrzymanie takiej toalety więc tu dużo nie zdziałasz co do bud czy altanek myślę że najpierw powinieneś zorientować się czy będzie zbyt z tego co wiem można to kupić w większych sklepach ogrodniczych i budowlanych takich jak OBI czy CASTORAMA

Przy dużych budowach może i tak, są dostarczane kibelki przez firmy, ale przy budowach domów na przedmieściach to widzę same wychodki drewniane, kupowane prawdopodobnie przez ludzi którzy budują dom, a nie przez firmy budowlane. Zamierzam jeszcze budować małe domki działkowe i szopy. Projekty robię w SketchUp. Orientuje się ktoś, czy na takie szopki, potrzebne są jakieś certyfikaty czy coś w tym stylu ?

Pozdro.!