jagielonka

Co zamiast zusu?

19 postów w tym temacie

Przychodzą wam może do głowy jakieś alternatywy dla ubezpieczenia w zusie?

Zastanawiam się nad dodatkowym ubezpieczeniem, ale tyle tego jest, że nie wiem co wybrać.

Jak poszperasz trochę w internecie to przekonasz się, że takich ofert jest cała masa, a każda będzie zapewniała nieco inną ochronę. W każdym razie warto wziąć pod lupę chociażby pakiety medyczne indywidualne. W ten sposób możesz wykupić sobie opiekę lekarską zarówno jeśli chodzi o lekarza pierwszego kontaktu, jak i specjalistów.

Dużą zaletą jest fakt, że do specjalisty nie czeka się dłużej niż 5 dni roboczych, a więc bardzo krótko w porównaniu do wizyt w ramach NFZ.

Też ostatnio szukałam jakiejś alternatywy, co prawda u mnie sytuacja trochę się zmieniła i już nie musiałam szukać sama dla siebie, bo jednak mam ubezpieczenie, ale może Ci coś pomoże przejrzenie serwisu, na który natrafiłam, tutaj masz katalog firm ubezpieczeniowych Jak jesteś pewna czego potrzebujesz to ustalasz swoje wymogi, a później prosisz wybrane firmy o wystawienie specjalnie dla Ciebie oferty..nie do końca jeszcze to rozgryzłam, ale jak Ty nadal poszukujesz to może będziesz miała więcej zacięcia i skorzystasz :) pozdrawiam!

Jeśli będzie się miało np.wypadek to i tak trzeba skorzystać ze szpitala NFZ,więc w Polce generalnie lepiej płacić ZUS nawet dobrowolną składkę.

Chce dla swoich pracowników jak najlepiej dlatego zamierzam umożliwić im otwarcie III filaru dzieki któremu będą mogli odkładać pieniądze na emeryturze. Przeglądałem różne oferty w internecie i bardzo dobrze to wygląda na stronie https://www.leggmason.pl/pl/emerytura/ofert...ramy-emerytalne Czytałem też opinie na ich temat i są na prawdę bardzo dobre. No ale zależy mi jeszcze na poznaniu waszego zdania na ten temat.

Obecnie mamy nowe możliwości dostępne dla każdego przedsiębiorcy. Koszt prowadzenia firmy z zachowaniem ubezpieczenia, kosztów księgowości to tylko ok. 550 zł miesięcznie. [ wszelkie info na skype janubers1 ]

Czyli to - Sprawdzona oferta dla firm. Masz już dość kosztów prowadzenia firmy ? Nie chcesz opłacać ZUS ? A mimo to spokojnie prowadzić firmę, mieć pełną księgowość. Zapewnioną pełną pomoc prawniczą to skorzystaj z tej firmy. Tu osiągniesz oszczędności powyżej 10 tys zł rocznie. Zabezpieczysz swój biznes dla siebie i rodziny. Uzyskasz pomoc w pozyskaniu dofinansowania UE oraz UP. http://firmabezzusu.pl/?partner=wnle

Lepiej poradzić się specjalisty zamiast pytać na forach. Ja sam poradziłem się www.biurotwojefinanse.pl Doradca powiedział mi co mam zrobić, żeby zabezpieczyć się na przyszłość i jakie ubezpieczenia wybrać. Polecam wam skorzystanie z usług profesjonalisty.

Ja bym też poszukał odpowiedzi na to pytanie wśród znajomych. Myślę, że to może być naprawdę dość dobra opcja :)

zus to obowiazkowa skladka,,s cale szczescie teraz pozwolili przelewac pieniadze na indywidualne konteczko 

Jak sporo osób już tutaj napisało, ZUS jest obowiązkowy i - stety, niestety, ale nie ma raczej możliwości go pominąć. Dodatkowe składki i inne tego typu rzeczy to już nasza wola i mamy nad tym kontrolę, ale w przypadku ZUSu - to on ma kontrolę nad nami ;).

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się