Zaloguj się, aby obserwować  
Trusia

Jaka dobra drukarnia reklamowa?

Recommended Posts

Co potrzebujesz? Tanie banery, oklejenie samochodu, czy wizytówki to na pewno warto sprawdzić w Copypoint z Gniezna. U nich idzie w parze wysoka jakość i niska cena, więc powinieneś być zadowolony ?

W wyszukiwarce wystarczy wpisać Web-to-Print

Teraz nawet mają ofertę na kampanię! Kandydacie u nich zamawiają,to dlaczego nie moja czy Wasza firma? ;)

Jeżeli prowadzicie firmę w Warszawie lub okolicach i poszukujecie tutaj dobrej drukarni, zajmującej się drukiem reklamowym to polecam wam skontaktować się z www.advmedia.com.pl Sam korzystam z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Ja proponuję skorzystać z oferty drukarni A3 extra. Jest tania, a jej oferta jest kompleksowa - oferuje druk ulotek, produkcję odzieży reklamowej a nawet banerów. Jest tania, a z powierzonych obowiązków wywiązuje się wzorowo. 

Niedawno zlecałem przygotowanie do druku katalogu promocyjnego producenta mebli. Setki pozycji, sporo konfiguracji cenowych, nietypowe rozwiązania graficzne. Z polecenia trafiłem do copio.pl i zrobili bezbłędnie w bardzo krótkim czasie, a na tym mi zależało najbardziej. Skład i przygotowanie do druku powiedziałbym na bardzo wysokim poziomie.

Akurat tak się składa, że drukiem internetowym i nie tylko zajmujemy się od dawna więc możemy pomóc, doradzić. Korzyści są dosyć duże, ponieważ dzięki takiej współpracy online możemy naprawdę sporo zaoszczędzić.

Miałam do czynienia z A3extra z Poznania i na początku irytowało mnie, że tak dopytują o różne szczegóły zamówienia, wydawali mi się za bardzo drobiazgowi, ale jednak efekty były super. Kiedyś to był stojak roll up i wyszedł świetnie, teraz zleciłam koszulki z nadrukiem i czekam na przesyłkę więc zobaczymy

Jeśli chodzi o A3extra z Poznania to mogę potwierdzić. Koszulki z nadruki mają solidne, nadruki dokładne i tanie jak za tę jakość. Zlecałam też wizytówki i też były ok, co do reszty to nie wiem

Wszystko do mojej firmy drukuję w Kserkopie. Zawsze jest ok, ceny tez spoko no i najważniejsze, że mogę zamawiać przez internet, a kurier dowozi do biura

Większość duzych drukarni oferuje mozliwość skorzystania z usług grafika.  I będzie to na pewno tańsza opcja niz zatrudnianie osobnego studia graficznego, które na pewno za swoje usługi policzy sobie krocie ( a niekoniecznie może usługi wykonać lepiej....)

Ze swojej strony polecam drukarnię  Fingerprint:

https://www.fingerprint.pl

Dobre jakości wydruki

Bardzo szybka realizacja zlecenia

Oraz dobre promocje dla stałych klientów

Drukarnia znajduje  się w Łodzi, korzystałam do tej pory z wydruków w wielu innych drukarniach ale z tej jestem najbardziej zadowolona! 

Ja regularnie koszystam z pomocy drukarni online a3extra i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio wprowadzili drukowanie etykiet stąd w końcu mogę drukować i ulotki i koszulki i etykiety na produkty w jednym miejscu. Polecam 

Dnia 8.04.2019 o 12:57, Angus napisał:

Wszystko do mojej firmy drukuję w Kserkopie. Zawsze jest ok, ceny tez spoko no i najważniejsze, że mogę zamawiać przez internet, a kurier dowozi do biura

Też bym zdecydowanie wciągnął na listę.

Ze swojej strony bardzo polecam drukarnie cyfrową  i agencję reklamową www.leonstudio.pl w Koninie. Drukarnia oferuję druk cyfrowy, wielkoformatowy,  jak i offsetowy, projektowanie, gadżety reklamowe na zamówienie (spersonalizowane kalendarze firmowe, pieczątki, teczki firmowe ). 

Jeżeli nadal szukasz porządnej drukarni, która dotrzymuje terminów i trzyma konkurencyjne ceny, to odezwij się do https://webadruk.pl/  . Kilka razy drukowali dla mnie ulotki i plakaty. Jakość druku bardzo, bardzo dobra.

Ostatnio ponownie skorzystałam z pomocy a3extra i przyznam, że są coraz lepsi 🙂 polecam nową ofertę etykiet - wyszły świetnie i są genialne do moich nowych produktów