Zaloguj się, aby obserwować  
Gośka99

Przydatne szkolenia i kursy

Recommended Posts

Oczywiście szkolenia są przydatne i warto wysyłać na nie pracowników, ale tylko jeśli mogą przynieść wymierne efekty - po co płacić za szkolenie, z którego nie ma żadnych większych korzyści? Jeśli szukacie jakichś przydatnych szkoleń dla pracowników, to w mindsupporters.com organizują różne szkolenia biznesowe, m.in. ze sprzedaży produktów premium, więcej tutaj http://mindsupporters.com/training/sprzedaz-produktow-premium/ - naprawdę warto.

Jeśli szukacie profesjonalnych szkoleń trenerskich, to możecie je znaleźć w http://www.szkolatrenerow-ster.pl/ . Uważam, że oferta naprawdę ciekawa, dlatego też również i wam polecam zapoznać się z oferowaną przez nich ofertą szkoleń. 

Z pewnością jeśli zależy nam na wykwalifikowanych pracownikach, to powinni znać oni business english ;) W Katowicach zajęcia takie prowadzi szkoła www.linguastrefa.pl, dlatego warto też o tym pomyśleć.

To jakie szkolenia będą w firmie najbardziej przydatne zależy od branży w  jakiej działa, w przypadku zakładu produkcyjnego, czy przemysłowego będą do szkolenia z bhp i ppoż, czy z zakresu ochrony środowiska - organizują takie m.in. w SEKA, tu https://www.seka.pl/oferta/ochrona-srodowiska/ można się im przyjrzeć.

Samorozwój to dobry pomysł na inwestowanie pieniędzy. Ja jako menadżer często jeżdżę na różne szkolenia. Jeśli chodzi o konkretniejsze rzeczy to wezmę udział w programie Diploma in Professional Marketing [link usunięty] . Czy się przyda zobaczymy po kilku miesiącach.

A jakie szkolenia preferujecie? Stacjonarne czy poprzez e-learning? Ja nigdy nie lubiłam jeździć na szkolenia, bo zawsze wiązało się to z godzinami spędzonymi w podróży. Niedawno moja firma zainwestowała w  e-szkolenia [link usunięty]   i teraz jest o niebo lepiej. Nie muszę przebywać poza domem, a samo szkolenie wymaga znacznie więcej zaangażowania z mojej strony i skupienia, więc wydaje mi się, że ten sposób jest bardziej efektywny. Jak ktoś się zastanawia nad wprowadzeniem takiego rozwiązania u siebie w firmie to jako pracownik mogę polecić :) Korzysta się świetnie.

Czy ktoś uczestniczył w szkoleniach firmy [link usunięty] ? Chciałbym się zapisać i oferta jak najbardziej mi odpowiada, ale najpierw wolałbym poznać opinie, czy warto inwestować w taki kurs.

Ja uważam, że teraz niezastąpiony jest angielski. Na każdym kroku się przydaje, zarówno w szkole, w pracy, czy chociażby na wakacjach. A czasem się przecież też zdarza, że obcokrajowiec pojawia się u nas w firmie i jest problem. Mimo, że większość z nas przecież miała ten język w szkole, to gdy przychodzi co do czego, każdy się obawia, nie wie co ma powiedzieć i jak, ciężko nawet sklecić zdanie. Warto więc korzystać z kursów i szkół języka angielskiego, przykładem takiej, która naprawdę posiada najlepsze rekomendacje to The Native English School [link usunięty] . Warto poświęcić trochę czasu na naukę, zwłaszcza, że w NES odbywa się to w naprawdę w przyjemnych warunkach, bez stresu, a raczej w formie zabawy.  Z każdego potrafią wydobyć to, by potem w naturalny sposób posługiwał się angielskim.

Warto korzystać ze szkoleń zarówno dla siebie, jak i pracowników. W końcu inwestycja tego typu, to szansa na rozwój. Zaś większa wiedza, przekłada się na skuteczność działania i maksymalne efekty. Moja  znajoma chwaliła się ostatnio, że była na szkoleniach z cyklu HR na szpilkach. Poznała tam wiele osób z branży zajmujących się zarządzaniem pracownikami i szeroko rozumianym HR. Panele były bardzo ciekawe, bo dotyczyły tego czym się zajmuje. Stwierdziła, że wiele zagadnień może przełożyć bezpośrednio na swoją pracę.

Mi bardzo się przydało szkolenie menedżerskie [link usunięty]  z zarządzania pracownikami. Jestem kierownikiem w pewnej średniej firmie, której siedziba znajduje się we Wrocławiu. Te szkolenie wzbogaciło mnie o nowe umiejętności i wpłynęło pozytywnie na komunikację z moim zespołem, a to zwiększyło efektywność mojej firmy.  

Przy czym miarą przydatności kursu jest to, ile będzie w stanie wnieść w Wasze życie lub pracę. Właśnie dlatego jedyne kursy, które według mnie mają sens, to takie jak https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/blender.html. To pozwoli Wam podszkolić swoje konkretne umiejętności i nauczyć się nowych rzeczy. Pomyślcie nad tym. 

no dokładnie... tak naprawde kazdy kurs jesli jest spojny z naszym profilem dzialalnosci moze przyniesc duuuuze mozliwosci, ale to od nas tak naprawde zalezy jak do tego podejdziemy. sama prowadze salon kosmetyczny i w tej branzy cykliczne szkolenia to podstawa. ostatnio coraz wiecej slysze na temat zabiegow podologicznych, a skoro jest na to zapotrzebowanie wiec stwierdzilam ze poszerze dzialalnosc i o te uslugi - zamowilam szkolenie grupowe z kerpro.pl Mam nadzieje, ze niebawem ruszymy z nowymi uslugami ;d

Zawsze warto znać języki obce. Szczególnie gdy pracujecie w większych firmach. Szefostwo na pewno was wtedy doceni, może poprowadzicie jakiś projekt z innym krajem. Dlatego też bardzo przydatnym szkoleniem będzie kurs języka obcego. Mi bardzo zawsze podobał się język francuski. Już nawet znalazłam super szkołę w Krakowie  [link usunięty]  gdzie bardzo szybko można się nauczyć języka. Znajomi mówili, że na zajęciach jest ekstra atmosfera i dużo się mówi, a to bardzo ważne.

Szkolenia mogę być bardzo przydatne. Na pewno decydując się na udział w jakimś szkoleniu wybierajmy takie, które są naprawdę dobrej jakości i na pewno w wyborze nie kierujmy się niską ceną. Zazwyczaj największy udział w kosztach szkolenia ma wynagrodzenie osoby prowadzącej takie szkolenie. Jeśli ktoś jest ekspertem w danej dziedzinie to wysoko ceni swój czas. Oczywiście z drugiej strony bardzo drogie szkolenie nie gwarantuje nam że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.  Czytajmy po prostu opinię o szkołach i komentarze innych użytkowników.  

Jeśli miałbym polecać jakąś firmę przeprowadzającą szkolenia to na pewno Academy of Business:  [link usunięty]  Prowadzi kursy w kilku miastach w Polsce. Na pewno w Warszawie, chyba w Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu, ale lepiej sprawdzić na ich stronie. Ja brałem udział w kilku szkoleniach w języku angielskim i dotyczące zagadnień z zakresu rachunkowości. Nie były to pierwsze moje szkolenia, byłem na szkoleniach w innych firmach i nastawiony byłem z pełną rezerwą (kilka razy okazywało się, że mam większą wiedzę niż prowadzący) AoB bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, bardzo dobre przygotowanie prowadzących, ogromna ich wiedza, także praktyczna.

Przy przeprowadzce firmy, czy biura mogą być pomocne szkolenia prowadzone przez Akademię Najemców https://akademianajemcy.pl - takie szkolenie powinno pomóc w sprawnym przeniesieniu się do nowej siedziby, wyborze jak najlepszego miejsca, wywalczeniu jak najlepszych warunków.

Warto na pewno znać Offica na poziomie zaawansowanym, tak jak macie to napisane tutaj -  

To się akurat przydaje w zasadzie w każdej firmie. Pytanie - ile chcecie wydać, jakie macie oczekiwania i czy jesteście w stanie, w tak krótkim czasie przyswoić tyle wiedzy.

Ale patrząc na to z praktycznego punktu widzenia, to warto coś takiego mieć. 

Szkolenia to bardzo dobra opcja rozwoju, tylko trzeba wiedzieć, które szkolenie będzie dla nas odpowiednie. Jeżeli pracujemy w dziale sprzedaży najlepszym szkoleniem dla nas będzie  szkolenie z obsługi klienta oraz każdego rodzaju szkolenia sprzedażowe. Trzeba wybrać szkolenie do danej branży, ponieważ wtedy podniesiemy swoje kwalifikacje, które później możemy wykorzystać w naszej pracy. Żeby szkolenie było efektywne trzeba również znaleźć dobra firmę szkoleniową, w której trenerzy prowadzący szkolenia są bardzo dobrze przygotowani, mają wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie w prowadzeniu interesujących szkoleń.

To chyba najważniejsze elementy przy wyborze szkolenia. Poniżej przedstawiam Wam artykuł o 3 najlepszych szkoleniach organizowanych w Poznaniu: [link usunięty]

Teraz to trzeba stawiać też na jezyki. To teraz najwazniejsze. Ja sobie tutaj https://www.digitalo.pl/wiadomosc/nauka-japonskiego-polecane-i-bestsellery-jaka-ksiazke-wybrac/5624/ przeglądam ksiażki do nauki japonskiego, wiem, ze to ciezki jezyk, ale chce sprobowac.

Polecam http://www.effect.edu.pl . Firma zajmuje się organizacją najwyższej jakości szkoleń i warsztatów dla firm i instytucji publicznych. Polecam, nam bardzo się przydały ich usługi.