miszko

transport i spedycja

Recommended Posts

Ukraina. Skrzynie, opakowania europalety drewniane. Od 5 zl/szt. Oferujemy najwyzszej jakosci palety z drewna, opakowania transportowe, skrzynie, palety euro, przemyslowe wlasnej produkcji. Wedlug specyfikacji na zadany wymiar po obrobce termicznej. Stosujemy drewno fitosanitarne, suszone w komorach suszarniczych. Sosna, jodla, olcha, brzoza, topola, osika, klon itp. Szerokie zaplecze techniczne umiejscowionych fabryk produkcyjnych z duza powierzchnia magazynowa. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: nieruchomosci@ukr.net    Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Dnia 21.09.2015 o 14:15, miszko napisał:

Z jakich firm korzystacie, jeśli chodzi o transport / spedycję?

Wyłącznie z pewnych firm, mających doświadczenie w transporcie, odpowiednią flotę pojazdów i wykwalifikowanych kierowców - na takich firmach można polegać. Dobre opinie w branży transportowej ma choćby SM Logistic, także warto ją sprawdzić - na http://www.smlogistic.com.pl/oferta/uslugi-transportowe.html można przejrzeć ich ofertę.

Na pewno, wybierając firmę transportową, warto sprawdzić, jak działa, czy stosuje na co dzień nowoczesne rozwiązania logistyczne dla firm, czy i jak optymalizuje swoje procesy wewnętrzne. Opinie o firmie są równie ważne, zwłaszcza w dobie internetu, kiedy każdy klient może się wypowiedzieć, jak się współpraca z daną firmą układa.

Warto sprawdzić czy dana firma jest solidna oraz godna zaufania, to taka podstawowa kwestia od której zaczynamy, a druga rzecz to terminowość dostaw, transportu- akurat na Amigosprzewozy możecie polegać, mamy niezbędne doświadczenie i chętnie pomożemy.

Trzeba też dopytać się, w jakich warunkach przewożony jest ładunek. Słyszałam, że wielu spedytorów używa tych opakowań: http://www.erg-system.pl/, ponieważ są wytrzymałe i stanowią dobre zabezpieczenie towarów. A Erg System w swojej ofercie ma nawet skrzynki do transportowania żywności.

Dnia 1.08.2017 o 14:34, mice_girl napisał:

Na pewno, wybierając firmę transportową, warto sprawdzić, jak działa, czy stosuje na co dzień nowoczesne rozwiązania logistyczne dla firm, czy i jak optymalizuje swoje procesy wewnętrzne. Opinie o firmie są równie ważne, zwłaszcza w dobie internetu, kiedy każdy klient może się wypowiedzieć, jak się współpraca z daną firmą układa.

Zgadzam się, to ważne kryterium doboru kontrahentów z zakresu TSL. Też jestem zdania, że warto takie rzeczy brać pod uwagę. 

Zgadzam się, że bez solidnego doświadczenia to pchanie się na bardzo głęboką wodę. Przyałoby się kilka lat współpracy z firmą, która jest znacząca na rynku jak np M&W Spedition z wielkopolski, bo wtedy możemy podpatrzeć jak taka praca wygląda w praktyce

W dłuższej perspektywie najbardziej opłacalne będzie zajęcie się transportem na własną rękę. Stworzenie odpowiedniej floty będzie co prawda kosztowne, ale ostatecznie firma wyjdzie na tym na plus. Najlepsze samochody do takiej floty ma Iveco, Mercedes-Benz, Scania i Volvo, a najlepsze zabudowy PLANDEX - zarówno nadwozia skrzyniowe, jaki typu furgon, na http://plandex.pl/pl/oferta można je sprawdzić.

Jeżeli planujecie prowadzić firmę, która zajmować się będzie transportem ludzi to mogę polecić wam firmę www.szyby-autobusowe24.pl  Zajmują się wymianą i regeneracją szyb w autobusach. Trochę mi zajęło zanim znalazłem odpowiednią firmę, zajmującą się wymianą szyb w autobusach, więc dzielę się nimi z wami.

To właśnie jak działacie w tej branży transportowej to jak najbardziej po prostu warto zaiwnestować w nowoczesne szkolenia zawodowe dla kierowców, które pozwolą pracować bezpiecznie i komfortowo. Tu mogę zarekomendować firmę http://www.danwoj.pl/ która takie szkolenia oferuje

Ja znam równiez bardzo dobrą firme transportową http://transmaster.pl/  - mają profesjonalną flotę, przejazdy ponadgabarytowe, oferują równiez w pełni bezpieczny transport żywności. Miałem okazje juz z nimi kilka razy współpracowac i jest naprawdę w porządku. Żadnych problemów, realizacja zlecenia bez zastrzeżeń. 

Podobnie jak przedmówcy uważam, że warto wybrać firmę solidną i godną zaufania, która dba o klienta. Z pewnością do takich firm można zaliczyć Net-Cargo z Gdyni. Do głównych atutów należą terminowość, stały monitoring dostaw oraz profesjonalne doradztwo spedycyjne. Współpraca z nimi stale utwierdza mnie w pewności, że to wyjątkowo uczciwy i rzetelny kontrahent. Szczerze polecam.

Przydadzą się też solidne opakowania transportowe i materiały opakowaniowe. M. in. drewniane skrzynie, w tym ponadgabarytowe, obudowy drewniane, stelaże, platformy, podesty dostaniecie w Jaremar z Chorzowa. Do tego także różnego rodzaju folie, klamry, pasy, czujniki itd. Firma świadczy też usługi pakowania w folię termokurczliwą czy pakowanie morskie i usługi logistyczne. Pełen profesjonalizm – wysoka jakość produktów i usług. Firma idealna we współpracy.

Do specjalistycznego przewozu często nie są wykorzystywane duże ciągniki tylko mniejsze auta dostawcze. Wystarczy wykonać zabudowę dopasowaną do danej działalności. Jeżeli szukacie takiej firmy, polecam kontakt z Intrak (firma z Warszawy). Wykonali dla mnie 4 takie zabudowy (transport spożywczy), naprawdę w bardzo pomysłowy sposób można zagospodarować przestrzeń w aucie.

Do bardzo szybkiego transportu, również na terenie poza Polską, polecam kontakt z Call&Fly. Specjalizują się w transporcie cargo. Kilka razy korzystałem przy transporcie prototypów części samochodowych i to był strzał w 10. Wszystko szybko, sprawnie i na czas.

Dnia 12.02.2019 o 12:18, matuszewski napisał:

Do bardzo szybkiego transportu, również na terenie poza Polską, polecam kontakt z Call&Fly. Specjalizują się w transporcie cargo. Kilka razy korzystałem przy transporcie prototypów części samochodowych i to był strzał w 10. Wszystko szybko, sprawnie i na czas.

Rzeczywiście z moich obserwacji wynika, że coraz więcej osób, głównie przedsiębiorców korzysta z powietrznych taksówek. Organizując podróż służbową warto mieć na uwadze, że powrót do domu tego samego dnia, to oszczędność bezcennego czasu a w konsekwencji pieniędzy

Warto rozejrzeć się za odpowiednią firmą świadczącą usługi spedycyjne. Jeżeli jeszcze jesteście na etapie poszukiwania takiej firmy to polecam wam skontaktować się z http://vomax.eu/ Zatrudniają doświadczonych kierowców i maja w pełni sprawne pojazdy.

Ja również prowadzę własną firmę transportową. Od siebie mogę wam poradzić zakup używanych ciężarówek w pierwszej kolejności.  Nie każdy może sobie pozwolić na zainwestowanie w zupełnie nowe pojazdy. Zajrzyjcie na stronę https://ciezarowki-uzywane.pl/ Od nich zakupicie w pełni sprawne pojazdy w niezłych cenach.