Zaloguj się, aby obserwować  
Anna25

Samochód do firmy

Recommended Posts

Też właśnie pisałem w innym wątku, że czasem lepiej sie opłaci sprowadzić poprzez firmę auto z USA do Polski. Powody są dwa : jest taniej i jest dużo lepsze wyposażenie. Firma Bryki z Ameryki takie pojazdy naprawia, do tego jeszcze załatwiają całą papierologie.

Jeżeli planujecie wymianę samochodów firmowych na nowe to musicie się pozbyć starych pojazdów. Zgłoście się do www.skupauttrojmiasto.com.pl Oni zajmują się skupowaniem samochodów w każdym stanie. Pojazdy firmowe z dużym przebiegiem nie cieszą się raczej zainteresowaniem klientów.

Jeżeli pytacie o zabudowy, polecam właśnie sprawdzoną firmę  Intrak. Mieszczą się w Warszawie. Wykonywali dla mnie zabudowy w 3 samochodach dostawczych, które przewożą jedzenie, owoce, jedno z nich leki. Zabudowy są wykonane zgodnie z planem, z dobrych materiałów, ułatwiają pracę i do tego sprawiają, że towar nie jest uszkodzony

Jeżeli zakupiliście już firmowe auto, które jednak nie spełnia wszystkich waszych wymagań to skontaktujcie się z firmą www.ntbrokers.pl Oni zajmują się zabudowami samochodowymi. Wstawią dodatkowe miejsca lub przerobią wasz samochód w inny sposób.

A czy myślałeś już w jaki sposób sfinansujesz jego zakup? Jeżeli nie, to polecam ci zajrzeć na stonę - https://www.monevia.pl/najpopularniejsze-zrodla-finansowania-przedsiebiorstw/ Znajdziesz tam listę najpopularniejszych źródeł finansowania przedsiębiorstwa takich jak np. leasing, kredyt czy faktoring. Myślę, że da ci to trochę większy zakres wiedzy i dostępnych środków. Osobiście, w przypadku auta firmowego, wybieram leasing, gdyż według mnie jest to najkorzystniejsza forma finansowania. Dodatkowo, korzystam także z faktoringu, który zapewnia mi płynność finansową ze względu na to, że nie muszę czekać aż klient opłaci fakturę w wyznaczonym (często odroczonym)  terminie. 

jeśli chcesz  samochód dla firmy to najlepiej zdecyduj się na leasing. To jest najlepsza opcja pod względem biznesowym. Tylko poszukaj dobrej oferty. Z tego co się orientuję to salon Carolina Toyota Wola ma dobre warunki dla firm i fajne samochody :) więc ja bym do nich uderzał na porzątku.

Dnia 18.03.2019 o 22:53, lukas2323 napisał:

jeśli chcesz  samochód dla firmy to najlepiej zdecyduj się na leasing. To jest najlepsza opcja pod względem biznesowym. Tylko poszukaj dobrej oferty. Z tego co się orientuję to salon Carolina Toyota Wola ma dobre warunki dla firm i fajne samochody 🙂 więc ja bym do nich uderzał na porzątku.

Jak chodzi o samochody używane, ale w bardzo dobrym stanie i stosunkowo małym przebiegu jest ten właśnie salon, ale na Włochach. Tam oferują właśnie tego typu samochody

Dnia 27.04.2019 o 07:50, cluksenZ napisał:

Jak chodzi o samochody używane, ale w bardzo dobrym stanie i stosunkowo małym przebiegu jest ten właśnie salon, ale na Włochach. Tam oferują właśnie tego typu samochody

potwierdzam. Sama byłam niedawno w tym salonie Carolina Toyota na warszawskich włochach i zarówno wybór modeli, jak i ceny są atrakcyjne. Myślę, że to taki salon w którym każdy znajdzie coś dla siebie

Jak już zdecydujecie się na konkretna markę samochodów firmowych, to polecam dobrą firmę, która jest producentem  preparatów zabezpieczenia antykorozyjnego https://www.rustcheckcorolon.pl.  Szczególnie, jeżeli zdecydujecie się na samochody używane, to warto zadbać, bo samochody firmowe zwykle są bardziej eksploatowane niż prywatne

Tak, to wiadomo auto musi być zawsze zadbane bo to świadczy też o firmie. Co do marki i tak dalej to będę dalej podtrzymywał opinię, że Toyota jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Warto sie udać do Carolina Toyota Wola

Teraz duże upały - może będzie koniecznośc wymiany akumulatora, sprawdźcie Wasze służbowe samochody! Dobre akumulatory kupicie od https://sklep.batcar.pl/ . Duzy wybór, do tego na pewno wam fachowo doradzą, który model będzie najlepszy do Waszego auta.

Ja wyposażyłem samochody firmowe w kamery. Teraz w razie jakiejkolwiek stłuczki lub wypadku mam wszystko nagrane i wiem kto jest winny. Polecam wam zajrzeć na stronę www.stopolgroup.pl Tam zakupicie kamery samochodowe.

samochód dla firmy musi być przede wszystkim tani w eksploatacji i bezawaryjny. Postaw na toyotę - według mnie samochody tej marki najlepiej się sprawdzą. Zerknij sobie na ofertę samochodów w salonie Carolina Toyota Wola i pogadaj z nimi o leasingu 🙂