Zaloguj się, aby obserwować  
Thierry

Coś dla rolników

Recommended Posts

Czy słyszeliście o takim produkcie, jak platforma, poprzez którą rolnicy mogą obserwować swoje gospodarstwo?

Coś niesamowitego!

Zastanawiam się, czy rolnicy korzystają z ego wynalazku? Znacie kogoś z otoczenia, kto korzysta?

Mam gospodarstwo rolne ale nieduże i sama daję radę je obserwować, satelita mi nie potrzebna. Miałam za to problem ze znalezieniem dobrego sklepu z częściami do maszyn rolniczych, polecono mi dopiero internetowy https://www.agropomoc.pl/ tam rzeczywiście mają wszystko i w przystępnych cenach.

W każdej branży dzięki rozwojowi technologii wprowadza się nowe rozwiązania, które ułatwiają pracę :) Na pewno jeśli chodzi o rolnictwo - także. Wiem z pierwszej ręki, że praca na roli do łatwych nie należy i wszystkie narzędzia, które ją ułatwiają, są na wagę złota. Moi znajomi prowadzą gospodarstwo, na którym uprawiają warzywa i owoce hurt, no i także zboża ekologiczne. Wielkie gospodarstwo, pewnie takie "coś" by im się przydało :)

Myślę, że rolnikom również przyda się bardzo ta stronka http://www.mpuserwis.pl/ . Wiadomo jak to na roli, maszyny są bardzo ekslopatowane i co chwile się psują. W tych czasach nie są to już takie proste w obsłudze maszyny jak kiedys i najlepiej zgłosić się z naprawą do profesjonalnych serwisów. W tej firmie naprawią dla was praktycznie każdą maszynę budowlaną i rolniczą. Zajmują się oni także szeroko pojętą hydrauliką siłową.

Myślę, że teraz teraz więcej osób widzi w rolnictwie przyszłość. Pojawiają się nawet teksty o tym, jak zostać rolnikiem: https://abcporady.pl/jak-zostac-rolnikiem/  , jak wiedzę warto zdobyć i jakie wymagania spełnić. Moim zdaniem dobrze jest też, że Polska się w tym kierunku rozwija, bo myślę, że jest to przyszłościowy biznes.

O proszę, nawet nie wiedziałam, że sa takie porady dla rolników. Ja ze swojej strony moge dorzucić namiary na sklep oferujący bardzo dobre premiksy di pasz http://arkop.pl/dodatki-i-premiksy-paszowe/ . Mój ojciec zaopatruje się u nich. Sklep oferuje także środki ochrony roslin oraz nawozy bardzo dobrej jakości. 

Jeżeli zajmujecie się rolnictwem to mogę wam polecić producenta materiału siewnego www.rpphprzeworno.pl Ich materiały siewne zawsze dają mi dobre plony. Każdy kto zajmuje się rolnictwem lub ma zamiar się nim zajmować powinien mieć dobrego dostawcę materiałów siewnych.

Jeśli szukacie  części zamiennych do ciągników, maszyn rolniczych  to można w dobrej cenie dostać  je w Mader Serwis we Wrocławiu na Australijskiej. Maja całkiem niezłe ceny, dobry wybór plus szybko realizują zamówienia.

Jeśli chodzi o części to namiar do jakiegoś dobrego sklepu jest po prostu wskazany. Polecam Agro Hurt tu adres agro-hurt.pl. Mają wszystko, co jest potrzebne do tego, aby naprawiać na bieżąco maszyny rolnicze. 100% dobra firma, ze sporym asortymentem i asortymentem dobrej jakości

Śledzenie gospodarstwa nie jest potrzebne jeżeli mamy odpowiednie zabezpieczenia. Polecam wam zajrzeć na stronę www.pwborys.pl Od nich zakupiłem ogrodzenia elektryczner, bramy łąkowe i inne rzeczy, które są niezbędne przy hodowli zwierząt. Sprzęt jest solidny, więc wiem że moje zwierzęta nigdzie nie uciekną.

Up. Co do biomasy to polecam wam się skontaktować z firmą www.bep-sa.pl Zajmują się hodowlą roślin energetycznych oraz sprzedażą ich sadzonek. Jeżeli interesuje was ten biznes to skontaktujcie się z firmą.

Jeśli trzeba wam nowoczesnych rozwiązań dla gospodarstw to mogę doradzić sprawdzenie tego co oferuje polski-farmer.pl W ofercie mają m.in. systemy i urządzenia firmy Trimble, m.in. systemy nawigacji do jazdy równoległej, systemy sterowania, kontroli aplikacji czy kontroli wysiewu i plonowania. Rodzina ma gospodarstwo i korzysta właśnie z Polskiego Farmera.

Powerfarm moim zdaniem jest odpowiednim rozwiązaniem jeżeli szukamy maszyn rolniczych, funkcjonalnych, praktycznych, do tego bezawaryjnych. Firma ma bogatą ofertę, każdy coś dla siebie znajdzie. Warto wejść na stronę i się zapoznać

Jeśli chodzi o budynki inwentarskie, obory,  chlewnie, kurniki to sprawdzi się firma Ślusarstwo Roboty Budowlane z Chodzieży. Kompleksowo i profesjonalnie zajmują się budową w pełni zautomatyzowanych budynków inwentarskich. U rodziców własnie oni budowali i sprawdzili się bardzo dobrze.  Wykonują tez magazyny, hale, wiaty, garaże. Co do cen to całkiem ok. 

Jeżeli rozglądacie się za maszynami rolniczymi lub częściami do maszyn rolniczych to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy www.agromarket.pl Sam zakupiłem od nich sprzęt, z którego obecnie korzystam i jestem z niego bardzo zadowolony.

Jeżeli zajmujecie się hodowlą krów mlecznych to polecam wam zajrzeć na stronę https://mlekotest.pl/ Firma ta zajmuje się sprzedażą renomowanych testów do mleka. Warto wiedzieć czy mleko naszych krów zostanie przyjęte.