Zaloguj się, aby obserwować  
charlotte1991

Budowa maszyn - komu zlecic?

Recommended Posts

Laminaty są potrzebne. Z tego wykonuje się chociażby obudowy maszyn, tu mam na myśli taką firmę Lamin. On specjalizują się w wykonywaniu właśnie tego rodzaju zamówień. Mają odpowiednie zaplecze techniczne, do tego są terminowi. Wystarczy dostarczyć projekt.

Muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że takie maszyny jak oferuje firma EPO (wyposażenie szklarskie) są niezbędne. Dopiero zajrzałem trochę do internetu na You Tube i właśnie się dopiero przekonałem, jak potrzebne jest takie wyposażenie.

Ważne jest też zamówienie niezbędnych elementów do budowy maszyn. Ostatnio sporo naszukałem się za dobrymi pierścieniami tłokowymi. W końcu trafiłem na firmę www.rolmet.lodz.pl, która jest ich producentem. Polecam ich również wam.

Kompleksowo takim właśnie bezpieczeństwem maszyn zajmuje się firma Elokon, tu konkretnie link do tego, czym się zajmują elokon.com/pl/maszyny-procesy.html. W naszym przypadku właśnie pomagali przy budowie i użytkowaniu linii produkcyjnej do materiałów budowlanych oraz przy maszynach do CNC. Przy tego rodzaju sprzęcie bardzo łatwo np. o wypadek, więc zastosowanie się do ich wskazówek było po prostu bardzo pomocne i pozwala uniknąć przykrych chwil.

Jeśli byście się rozglądali za producentami uszczelnień technicznych i materiałów termoizolacyjnych to odsyłam na www. europolit. pl gdzie znaleźliśmy wszystko to, co było dla nas niezwykle w tym temacie niezbędne.

Też ze swojej strony dodam, że firma Lamin lamin.pl może wykonać obudowy maszyn czy inne elementy z tworzyw sztucznych. To super rozwiązanie, lekkie, praktyczne, dobre, wytrzymałe. Nie wszystko trzeba produkować z metalu.

Warto nawiązać współpracę z doświadczoną firmą, która zajmuje się budowaniem i naprawianiem maszyn przemysłowych. Jeżeli takiej firmy poszukujecie to polecam wam zgłosić się do www.semi.net.pl  Mają w tym spore doświadczenie.

Najlepsza firma jeżeli chodzi o konstrukcję i tworzenie maszyn i części, ogólnie całego osprzętu to Zakłady Mechaniczne Kazimieruk. Zajmują się ogólnie obróbką skrawien więc myślę, że powinieneś się z nimi skontaktować. 

Poza znalezieniem odpowiedniej firmy, która zajmie się budowaniem maszyn trzeba się też wyposażyć w niezbędne elementy i części zapasowe do tych maszyn. Każde maszyny na pewno mają elementy złączne. Takie produkty w swojej ofercie posiada firma www.mocujemy.pl Polecam wam zajrzeć na ich stronę.

Jeżeli chodzi o systemy centralnego smarowania to zdecydowanie tu polecam kontakt z firmą Vento  vento.com.pl oni właśnie mają taką specjalizację. Bardzo dobra jakość, produkty na zamówienie, wszystko dokładne i dokładnie wykonane. Jak najbardziej polecam

Jako mechanik jestem klientem  www.dulawa.eu. Można u nich dostać  wszelakie korpusy i obudowy. Oferują niezawodne części do elektronarzędzi, maszyn i urządzeń mających zastosowanie w różnych branżach.  Ich produkty to jakość i trwałość.

Ja osobiście mogę polecić firmę, która oferuję takie usługi jak : projektowanie i budowa maszyn, budowa galwanizerni i tym podobne usługi można zamówić w firmie www.matusewicz.pl.  Firma znajduję się w Gryfowie Śląskim i  moim zdaniem warto zapoznać się z ich oferta na stronie. 

My zlecamy to Dacpol Service. Kilka firm już przerobiliśmy i oni najlepiej wywiązują sie z umowy. Bezawaryjnie i terminowo naprawde widac ze nają się na rzeczy