Zaloguj się, aby obserwować  
miszko

implanty zębów

Recommended Posts

Oj ja mam. Niestety niefortunnie złamałam zęba, którego nie dało się odbudować. Dlatego też Pani doktor z Kliniki Odent w Warszawie zaproponowała implant. Whałam się trochę na początku, ale teraz nie żałują. Nie ma ani śladu po złamanym zębie, więc mogę się spokojnie uśmiechać ;)

Nie no mi się też nie wydaje żeby implanta można było zrobić w jeden dzień. Ja robiła swojego w http://www.medykdent.pl/ i trwało to kilka tyg. Zanim się dziąsło wygoiło to minęło sporo czasu. Słyszałam, że u niektórych to trwa nawet parę miesięcy.

Nie miałam jeszcze potrzeby, by z takiego zabiegu korzystać. Na szczęście :) Ale wiem, że jest wiele klinik, które oferują usługi w zakresie implantologii. Tutaj http://www.awodent.pl/pl/implantologia-warszawa/ masz namiary na jedną z takich klinik. Długość leczenie zapewne zależy od indywidualnego przypadku, dlatego najlepiej pytać i nią bezpośrednio w klinice.

W Krakowie, jeśli chodzi o implanty, mogę polecić pana dra Wilisowskiego z kliniki Luxdentica. Pan dr ma świetne opinie - np. na Znanylekarz.pl - nie bez powodu. To prawdziwy profesjonalista, a o implantach wie dosłownie wszystko. Wyczerpująco odpowiada na każde pytanie, jest przy tym bardzo miłą osobą. Jeśli ktoś poszukuje implantologa, to polecam z całego serca :)

Sama w niedługim czasie chcę zdecydować się na implanty stomatologiczne MedykDent - niestety, kilka lat temu przez ciążę straciłam część zębów i teraz wszelkie braki chciałabym uzupełnić. O gabinecie MedykDent słyszałam wiele pozytywnych opinii, dlatego też chcę skorzystać z jego usług. Zależy mi na tym, aby efekt końcowy był "WOW".

Już kilka lat próbowałam przekonać ojca do implantów, i nic ... opierał się skutecznie. W zeszłym roku tak z niczego , powiedział OK, sama byłam zaskoczona i myślałam ,że znowu coś wymyślił .Jednak nie udaliśmy się do  gabinetu   Stomatologia Świątkowska    .

Tam zajęli się ojcem w sposób bardzo kompleksowy  i profesjonalny, uważam więc ,że jeżeli  szukam implantologa w Krakowie to właśnie gabinet dr.Beaty Świątkowskiej, pzdr

Ja rozważam wstawienie implanta - taki zabieg będę wykonywać w Dent-SM, gdzie chodzę do dentysty. Trafiłam tam, gdy miałam do usunięcia ósemkę, w internecie znalazłam dra Jakubowskiego na hasło "chirurg stomatolog Warszawa", później rozpoczęłam tam też leczenie zachowawcze, a w przyszłości planuję także zabiegi bardziej estetyczne :)

Sprawdźcie sobie kilka gabinetów, poczytajcie opinie i dopiero wybierzcie gabinet. Nie ma co pochopnie podchodzić do sprawy. Warto bowiem decydować się na rozwiązania, które nie tylko poprawią wygląda naszego uśmiechu, ale również będą solidne. Tutaj http://www.periort.pl/oferta/implanty-katowice.html możecie sobie zerknąć i poczytać. 

Implanty zębów najlepiej wstawiać z sprawdzonych miejscach. Chcemy by implanty nam posłużyły przez długie lata. Osobiście mogę wam polecić przychodnię stomatologiczną Dental, która znajduje się w Lublinie. Sam miałem tam wstawiany implant zęba.

Też mam wstawione implanty zębów. Musiałem sobie wstawić dwa zęby. Obydwa wstawiłem w centrum stomatologii www.dentes.pl w Stalowej Woli. Jeżeli mieszkacie w tych okolicach to powinniście się do nich zgłosić.

Ja wstawiałem dwa implanty i jestem zadowolony z efektu, wszystko dobrze się przyjęło. Zabiegi wykonywałem w Krakowie na Telimeny w gabinecie Matraszek, bardzo dobre miejsce z fajnymi lekarzami i dobrymi cenami, co przy implantach jest niezmiernie istotne.

Po ilości wypowiedzi można stwierdzić, że implanty to rzeczywiście dosyć popularny ostatnio temat. Ja długo się wahałem, ale finalnie natrafiłem na ofertę tej kliniki - https://titaniumdental.pl/implanty/  i postanowiłem, że zdecyduję się właśnie na ich usługi. W tym momencie jestem już posiadaczem implantu i służy mi on naprawdę dobrze.  Jeżeli chodzi o klinikę i jej pracowników to w skrócie pełen profesjonalizm i kompleksowa opieka.