miszko

Outsourcing IT?

Recommended Posts

Doświadczonych specjalistów, mających dostęp do wiedzy i profesjonalnego oprogramowania znalazłam w www.ask-finance.pl korzystając z usług firmy outsourcingowej firma daje gwarancję rzetelnej, fachowej i kompleksowej obsługi. Zaufałam im i nie żałuje tego wyboru. :)

Ja korzystam z usług outsourcingu IT w Katowicach https://altimi.com/outsourcing-it-katowice . Altimi Software House dostarcza profesjonalne i specjalistyczne rozwiązania, które ma za zadanie usprawnić pewne procesy w firmie. To pozwala mi także wyróżnić się na tle konkurencji a projekty realizowane przez moją organizacje są bardziej innowacyjne. 

Sam to przerabiałem - zdecydowanie lepiej zatrudnić firmę do obsługi informatycznej niż zatrudniać informatyka - zwłaszcza przy niewielkim biznesie. To z resztą tak samo działa w księgowości, a nawet sprzedaży. Oczywiście musisz zbadać oferty - najbardziej polecam jednak darmowe konsultacje - poszukaj firm pod tym kątem - dzięki temu osobiście sprawdzisz na ile teoria łączy się z praktyką, poznasz ludzi bezpośrednio i będziesz miał okazję od razu na jakiś wstępny audyt itd.

Jestem taki mądry bo mam to już za sobą, ale wiem że to może być ból głowy - mnie tego bólu pozbawiło spotkanie z WBT-IT. Właśnie przy okazji darmowych konsultacji przekonali mnie do siebie i chwalę sobie tą współpracę. Zasłużyli nawet żebym ich trochę zareklamował ;) 

Z tego co widziałem jakoś ostatnio - nadal proponują darmowe i niezobowiązujące konsultacje przed ewentualną współpracą także polecam.

popieram-informatyk na etacie to dość droga impreza, znacznie lepiej jest skorzystać z usług firmy typu https://resymbio.com/ przede wszystkim dlatego zeby miec pewnosc ze powierzone im zadania zostaną wykonane z precyzją, a nie "na sztukę" bo takie podejście ma (niestety) coraz więcej prywaciarzy

Jeżeli ktoś z Was jeszcze nie wie czym jest opieka informatyczna to polecam artykuł np. http://www.web-news.pl/outsourcing-it-co-to-takiego/ 

dzięki któremu dowiecie się więcej, m.in. czy to się opłaca oraz jaki może być zakres prowadzonych działań. Uważam, że warto na to postawić jeżeli nie mamy czasu bądź odpowiedniej wiedzy na czyszczenie bądź formatowanie komputerów, a wydatek rzędu kilkuset złotych miesięcznie można sobie wrzucić w koszty działalności. Wydajniejsze komputery przyśpieszą pracę, a to chyba ważny element funkcjonowania firmy co nie? :)

Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się świadczeniem usług IT to mogę wam polecić www.ksbiuro.pl Moja firma z nimi współpracuje, więc mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Warto się do nich zgłosić.

Doradzano mi aby założyć stronę internetowa mojej firmy, ale nie wydawało mi się konieczne by była jakaś "wypasiona". Znajomy polecił mi fachowców z www.setit.pl, którzy wyjaśnili mi dlaczego to jest tak ważne i "zrobili mi stronę". Polecam dalej 

Jeśli chodzi o outsourcing typowo informatyczny to myślę, że warto pomyśleć nad marką It Omega. U nas prowadzą całą administrację i serwis urządzeń, wszystko jest robione na czas, rzetelnie, jeśli jakiś problem jest przez nich rozwiązany to na stałe, a nie na jeden dzień i znowu trzeba dzwonić i prosić o naprawę..Warto!

Outsourcing w jakiejkolwiek branży niesie ze sobą duże plusy. Więc zdecydowanie warto. Przecież sami nie jesteśmy w stanie wszystkiego zrealizować.

Jeśli chodzi o outsourcing IT to ja zaufałem firmie - http://rsonline.pl/ . Świetnie się sprawdzają - mają ogromne doświadczenie w branzy, w pracy z duzymi i małymi klientami. Naprawdę bez stresu mozna powierzyć im IT, dopinają wszystko na ostatni guzik i zawsze służą fachowym, specjalistycznym wsparciem!

Dobra opcja, wiele firm decyduje się w obecnych czasach właśnie na outsourcing it... Zewnętrzna usługa to też brak kosztów związanych ze szkoleniami własnego personelu. Rynek IT, tj. parametry sprzętu, rozwiązania programowe szybko się zmieniają. By być na bieżąco niezbędne jest systematyczne uzupełnianie wiedzy. Zatrudnienie informatyka wiąże się ze sporymi kosztami jak równiez z koniecznością jego edukowania. 

Polecam zerknąć sobie tutaj:

https://terazgostynin.pl/pl/658_materialy_partnera/4578_.html

Na stronie są opisane wszystkie zalety takiego rozwiazania. 

Masz wykładowców akademickich zatrudnionych w Kompanii Informatycznej. To warszawska marka, dość znana outsourcingu IT. Kadra złożona z samych mózgów. U mnie się nie zdarzyło, abym na rozwiązanie problemu IT czekał dłużej niż 1 dzień roboczy, więc można sobie zoptymalizować budżet.

Jeśli masz sporo infrastruktury informatycznej to jest to wręcz niezbędne, a przez sporo mam na myśli nawet ze 4 kompy z dostępem do internetu i aktywne korzystanie z usług online. Jeśłi nie masz sam dość ugruntowanej wiedzy, asysta informatyka to ważna sprawa.