Zaloguj się, aby obserwować  
qark

Organizacja konkursów, promocji w internecie

Recommended Posts

Witam

To mój pierwszy post na tym forum. chciałbym pochwalić się wam moim pomysłem.

Niedawno ukończyłem kurs html,php,mysql. Zdobytą wiedzę planowałem wykorzystać do stworzenia serwisu z ogłoszeniami, ale budowa takiego seriwsu od podstaw w pojedynkę była by bardzo czasochłonnym zajęciem.

Postanowiłem wymyślić coś prostszego.

Wymyśliłem stronę: Konkursy nafarta.pl

Polacy lubią wygrywać, zwłaszcza jeżeli nic ich to nie kosztuje. W konkursach wezmą udział osoby które się zasrejestrują i aktywują konto. Po zdobyciu odpowiedniej liczby uczestników szukam sponsora do konkursu. Uczestnik dostaje wiadomość z informacją o sponsorze i wiadmość konkursową na podany wcześniej email.

Konkurs polega na rozbiciu skarbonki. W wiadomości konkursowej jest link do strony ze skarbonką. Skarbonka zostanie rozbita dopiero po wcześniej ustalonej liczbie kliknięć.

Po rozbiciu skarbonki dostajesz maila z linkiem do strony na ktorej podajesz dane niezbedne do przekazania nagrody.

Zapraszam do rejestracji, dzięki wam ten serwis może niedługo rozdawać setki prezentów.

Co myślicie o tej stronce? Widzicie jakieś błędy? Jak oceniacie jej szanse?

Wielkie dzieki podsunales mi kilka niezlych rozwiazan.

Skrypt jest zaebezpieczony, jednego losu mozna uzyc jeden raz. doatkowo losy zawieraja indywidulane kody bezpieczenstwa wiec nie ma mozliwosci wygrania bez odebrania maila, czy tez uzycia losu klikakrotnie.

co do logowania uczestnikow, to raczej nie ma sensu, nie bedzie kilku konkursow na raz, a gdy jest juz nowy konkurs to klikajac w link starej wiadomosci seriws nas o tym informuje.

Pozatym ndawanie hasel itp znacznie wydluzylo by czas rejesracji i zniechecilo by czesc internautów.

Dla uczesników serwis ma byc jak najproszy, cala dzialalnosc uczestnika powinna sprowadzac sie do rejestracj.

Narazie staram sie troche juz wypromowac seris i bede wprowadzic ostanie poprawiki.

Co sadzicie o grafice strony? Czy wydaje sie wam troche zbyyt uboga?

Trochę w CSS mógłbyś popracować nad nim. Ważne żeby był prosty, ale też przyjazny(a mnie osobiście zawsze denerwują np niebieskie,podkreślone linki:).

Mógłbyś wykonać troszkę lepszą/zlecić bo grafika ma duży wpływ na pierwsze wrażenie: jak user uzna że wygląd jest "nie profesjonalny" to może uznać że strona wcale nagród nie przyzna.

Postaram sie zainteresowac kolege po kursie grafika, i moze za maly hajs cos wymienimy, a css sam poprawie. Narazie strona zostala zaprezentowana tylko tu, na niecale 100 osob ktore ja odwiedzily 2 zarejestrowaly sie wynik jak na start calkiem niezly:)

Serwis jeszcze nie był promowany, wymaga jeszcze kilku poprawek, zwłaszcza jeżeli chodzi o grafike bo to ona głównie zadecyduje o tym cyz ktoś poda swój adres emial czy nie.