Zaloguj się, aby obserwować  
jagielonka

Jaki telefon firmowy wybrać?

Recommended Posts

Moim skromnym zdaniem teraz bardzo korzystne warunki otrzymasz wybierając ofertę https://ispot.pl/iphone-iphone-7 Telefon posiada niesamowicie jasny i z szeroką gamą kolorów ekran Retina HD o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 1334 x 750. Ekran z obsługą 3D Touch wyczuwa jak mocno użytkownik naciska wyświetlacz, i nawet odpowiada - zobaczysz, ile można zdziałać jednym naciśnięciem. Wytrzymała obudowa wykonana z aluminium z serii 7000, czyli tej samej klasy, która stosowana jest w przemyśle lotniczym. iOs 10 jest piękny i prosty w obsłudze, inteligentne podpowiedzi pojawiają się zawsze we właściwym momencie.

Ja mam iPhone 6s i sprawdza się świetnie już od półtora roku, jednak mega ważne jest to, aby dbać o takie telefony. Ja używam go w pracy, do biegania, na siłowni i nie wyobrażam sobie nie mieć odpowiednich etui i pokrowców do każdego z tych miejsc, inaczej telefon już by dawno się zniszczył, albo wcale przestał działać. Sprawdźcie pokrowce tego typu https://www.izigsm.pl/sklep-pokrowiec.html , szczególnie polecam biegaczom, bo jest to gadżet niezbędny. 

Do pracy to weź sobie Samsung Galaxy S9, bardzo dobry telefon, w Playu możesz go mieć już nawet za 100 zł na start, więc to są naprawdę śmiesznie małe pieniądze, za telefon takiej klasy to w 100% warto. Ja mam i nie żałuję ani złotówki.

Wszystko zależy do czego potrzebujesz ten telefon i czego od niego wymagasz. U nas szef postawił na iPhony i to był strzał w dziesiątkę. Kontakt między pracownikami i przesyłanie sobie nawzajem projektów itp. jest banalne. Więc ja polecam system iOS, zdecyowanie. 

ok już wiemy jakie telefony warto wybierać. Teraz zasadnicze pytanie - oferta na kartę czy na abonament ? Kiedyś myślałem, że oferta na kartę jest bardziej ekonomiczna ale okazuje się, że np w Otvartej można mieć najdroższy abonament za niecałe 30 zł miesięcznie. W tym ma się nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci, 6 GB internetu w pakiecie. Zamierzam przenieść do nich numer w najbliższym czasie. 

Jak szukacie fajnego modelu telefonu to poczytajcie sobie o Asusach.

Ja wcześniej nie brałam w ogóle pod uwagę tej marki, a po zakupie byłam bardzo mile zaskoczona.  :)

A jak szukacie punktu naprawy telefonu komórkowych w Gdańsku to sprawdzi się dobrze Marzi-Tel. Mieszczą się na Grunwaldzkiej.  Maja dobry cennik i duży plus- naprawiają wysyłkowo.