Zaloguj się, aby obserwować  
Maciej29

Sprzedaż kont Rapidshare

Recommended Posts

Wielu jest ludzi oferujących konta rapidshare za pieniądze zwykle mniejsze niż w oryginale. I teraz moje pytanie - czy oni najpierw wykupują te konta jakoś hurtowo, że po niższych cenach i potem mogą sprzedawać je z zyskiem? Czy może w jakiś inny sposób zdobywają te konta? Bo nie chce mi się wierzyć, że kupują drożej, by sprzedać taniej.

Wicie coś na ten temat?

Większość z nich zapewne zdobywa konta na punkty. Tzn. działają na jakichś forach warezowych, uploadują, a potem wystawiają linki i ludzie to ściągają, a im nabijają się punkty. Sam mam znajomego, który w dzień potrafi zrobić dwa konta premium ;)

Żaden to problem, wystarczy trochę czasu poświęcić na wrzucanie :)

Kiedyś było dużo stronek typu premiumaccounts.com i chyb wciąż są twory tego typu, w których poleca się znajomych do rejestracji na pewnej stronie i za to dostajemy darmowe konto premium. Nie próbowałem i nie wiem ile w tym prawdy, być może to działa...

Sam byłem kiedyś członkiem forum, na którym była wymiana linkami (wstyd się przyznać, choć może i nie...). W każdym razie tam właśnie było mnóstwo uploaderów, którzy takie konta mogli zdobywać po kilka sztuk dziennie. Zależy ile linków, jak często i do czego. Na tym można zbić naprawdę dobry interes ;)

To jest tak:

mianowicie oni kupują trochę taniej konta, za które otrzymują punkty (które później mogą wymieniać na kolejne konta, przedłużenia itp.). Oni sprzedają te konta na Allegro, zwraca im się koszt zakupu konta i voila właśnie zarobili jakieś 8000 punktów za nic. I teraz wyobraźcie sobie, że koleś sprzedaje 5 kont dziennie (czasami widzę, że w jeden dzień kupuje po 20 osóB), ale załóżmy, że 5 kont dziennie x 8000 = 40 000 punktów, punkty wymienia na kolejne konta i sprzedaje na Allegro (i już ma zysk teraz czysty), ale za konta które dostał z punktów znowu dostaje punkty i tak sytuacja się zapętla. Im więcej kont kupionych/sprzedanych tym więcej punktów, im więcej punktów, tym więcej kont, które może sprzedać.

Tak więc zyski są.

Drugi sposób:

Masz jedno "duże" konto, z dużym transferkiem/dzień i na powiedzmy miesiąc... możesz wtedy na Allegro ogłosić, że sprzedajesz udział w koncie. Sprzedajesz kilka kont i masz za darmo rapidshare (to nie jest zbyt dobry interes, ale zwykle robią to ludzie, którzy chcą sobie za darmo mieć rapidshare i troszeczkę dorobić).

No i trzeci sposób, który może być plątany z poprzednimi dwoma:

Mianowicie gdy masz konto premium możesz uploadować pliki typu filmy itp. (to dla ludzi z dobrym internetem), później dajesz te linki na WAREZY (tak tak, myśleliście, że ludzie bezinteresownie uploadują pliki, żebyście mogli sobie filmy ściągać?), im więcej ludzi ściągnie twoje pliki, tym więcej punktów dostajesz, które możesz wymieniać na konta/przedłużenia i cała sytuacja się zapętla.

Wszystko pięknie ładnie, ale jednak czasu się na tym "trochę" traci, siedzisz przy interesie właściwie 24/h, żeby być do przodu.

Ale jak widać opłaca się, gdyż takich ludzi przybywa, jednak niedługo będzie ich już tak dużo, że będą sobie klientów zabierać w takich ilościach, iż znowu przestanie być to opłacalne... stanie się to jeszcze pod koniec tego roku (się założyć mogę) i tylko Ci, którzy najwięcej zarobili wcześniej zostaną (będą pewnie jeszcze dokładać ze swoich do interesu), jednak im się to opłaci, gdyż mniejsze "firmy" odlecą. I wszystko będzie od początku... aż pewnego dnia serwisy typu rapidshare.com będą DARMOWE :)

Pozdrawiam

i jako, że jest to mój pierwszy post na forum - WITAM!

Witam oferuje konta premium RS za doladowanie karty plus w wysokosci 10zl. Konta sa oplacone na 2-3 miesiace z wysokimi limitami. Moje gg: 4405251 jesli ktos jest zainteresowany prosze pisac.

Mam do sprzedania konta RS 30 DNI, 90 DNI, 180 DNI lub 365 DNI. Wpłata po przez normalny przelew lub wpłata przez PayPal. Kontak: E-mail: v-tec5@o2.pl GG: 5252046

Również posiadam inne konta np: Hotfile, Storage i inne.

TYLKO LEGALNA DAROWIZNA!!!

http://depth.com.pl/?ID=1092

Poznaj Sekret Wypłat z Piątej Głębokości

# Korzyści finansowe uzyskujesz dzięki DAROWIZNOM

# TY promujesz za pomocą Twojego linku referencyjnego Program Partnerski „Piąta Głębokość Twoich Finansów” i budujesz na stałe strukturę partnerów.

# Partnerów lokujesz sam w Twoim zespole według algorytmu matrycy trójkowej.

# 17 zł DAROWIZNY wpłacane są jednorazowo w 1 ETAPIE na Twoje Konto Bankowe lub adres zamieszkania.

# Twój SUKCES FINANSOWY spowodowany jest przez DAROWIZNY przychodzące z Piątej Głębokości Twojej Struktury Partnerskiej, co zapewnia wielokrotne większe wpływy w stosunku do ewentualnych wpłat od bezpośrednio zarejestrowanych Partnerów z Twojego linku referencyjnego.

http://depth.com.pl/?ID=1092 - -wejdź i sprawdź!!!

Super Plan

Jeśli zarekomendujesz 3 osoby W PIERWSZYM TYGODNIU i one zrobią to samo, a dalej kolejni partnerzy powtórzą tą promocję, to otrzymasz znacznie więcej wpłat:

1 głębokość tylko 3 osoby

2 głębokość tylko 9 osób

3 głębokość tylko 27 osób

4 głębokość tylko 81 osób

5 głębokość tylko 243 osoby

243 osoby, które wpłacą na Twoje konto:

243 x 17 zł = 4 131 zł

Super Doładowanie Twojego Konta!

…i możesz je osiągnąć w 5 tygodni.

http://depth.com.pl/?ID=1092 -wejdź i sprawdź!!!

Witam...jestem pracownikiem tej strony do oceniania stron i pracuje juz tam jakis czas. wyplacalem pieniadze 4-krotnie i bez problemow. polecam to jako dodatkaowa prace. tutaj macie link i to nie sciema.... oto link: http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=konrad4233 naprawde polecam wystarczy kliknac wcreate free account i zrobic konto. wszystko jest w jezyku angielskim ale bardzo latwe w obslucze w oceni mozna wpisywa tylko 1solwo np. good, bad albo cos takiego zarejestruj sie to cie nic nie kosztuje. Naprawde polecam, bo placa naprawde duzo za 2 oceny placa 4-6$! a dziennie mozna zarobic nawet 30$.

Gość WerciaaxD

chce sprzedac konto na stardoll (cena będzie ustalona z kupującym) . nick luckymiss111 ma dość dużo starpunktów prawie 5 tys . Wiele razy była ss . Jak się jej doładuje ss będzie w Roalty . Ma Le, Hb's, Elle, antodite oraz inne drogocenne rzeczy . Pisac na gg 31337979 lub na e-mail'a: nika.nikexddd@gmail.com .

Link do konta: http://www.stardoll.com/member/luckymiss111