handlara

Macie czasem pulsujący ból głowy?

Recommended Posts

Tak ale wypijam 2 szklanki wody i najczęściej przechodzi, nie stosuje żadnych tabletek

Od wody Ci przechodzi migrena? Pierwszy raz słyszę o takim sposobie na ból głowy.

Jasne, że miewam, mało kto nie cierpi na jakieś dolegliwości spowodowane stresem i nerwami. A migreny mam właśnie od tego, ewentualnie dużego przemęczenia umysłowego, o co w mojej pracy nietrudno, albo z braku witamin (magnez i potas to mus przy moim trybie życia, ale często zapominam je brać). Ostatnio miałem sytuację, że bardzo dokuczliwy, pulsujący ból głowy (i zatok) wziął mi się od bólu zęba, co jest nieco przerażające, jak się pomyśli, jak to wszystko jest ze sobą połączone. Wspomagam się silnymi lekami przeciwbólowymi, bo naturalne/domowe sposoby nigdy na mnie nie działały zbyt dobrze.

Mnie się wydaje, że to może być spowodowane zbyt niskim albo zbyt wysokim ciśnieniem. Ja po prostu wtedy kładę się na chwilę odpoczywam, a jak zdarzy mi się wtedy zasnąć to jeszcze lepiej :D

Pod nr 22 253 88 88 można się umówić do Kliniki Psychomedic do neurologa.  Trzeba się dokładnie przebadać i znaleźć przyczynę, a nie tylko łykać tabletki przeciwbólowe, bo to mija się z celem. Lekarz postawi odpowiednia diagnozę lub zleci dodatkowe badania. 

No jasne ze moze miec wplyw :D Ja kiedys mialam prace w biurze wlasnie duzo czasu komputer telefon i pozycjja zgarbiona.. Glowa mi pękała plecy wysiadły... pomogly mi sesje w Jura floating w Częstochowie w kapsule floatingowej. No i zmienilam prace bo widocznie ta nie byla dla mnie :D

Bardzo fajne jest to, że w Psychomedic można zapisać się telefonicznie pod nr 22 253 88 88 7 dni w tygodniu i naprawdę nie ma problemu z ustalenie pasującego nam terminu i to szybkiego, w przeciwieństwie do specjalistów na NFZ. Duzo dobrego o tych klinikach słyszałam, a neurologów maja najlepszych.