annnka

Zaopatrzenie do pensjonatu

Recommended Posts

Jest trochę tych specjalistycznych hurtowni

w których zaopatrują się hotele i pensjonaty.

Można nawet takie rzeczy zamówić przez internet.

Widziałam na http://www.wszystko-do-hotelu.pl/

bardzo duży wybór wszystkiego co potrzebne do hotelu.

I co mnie zaskoczyło, naprawdę dobre ceny.

Wyposażenie do swojego hotelu zamawiać poprzez stronę http://www.zwiadowca.pl/ . Najpierw wysyłam zapytanie i czekam na oferty, a następnie wybieram tą najkorzystniejszą. Firmy dostępne na portalu oferują wyposażenie hoteli, pensjonatów, restauracji, barów, dyskotek i SPA. Ogromnie polecam.

Bardzo dobre środki chemiczne itp znalazłem w internecie. Mają całą gamę produktów - środki czystości do łazienki, środki do prania i wybielania, środki do zmywarek - czyli wszystko co w takim miejscu jest potrzebne. I jest możliwość zamawiania ich przez internet.

Pensjonat bez problemu możesz zaopatrzyć w Higiena Serwis - https://www.higienaserwis.pl/ Znajdziesz tam maszyny do wynajęcia, środki czystości itd. W pensjonatach są one niezbędne. Poza tym pomyśl o dobrej ekipie do sprzatania. Z doświadczenia wiem, że w hotelach, pensjonatach itd jest mnóstwo pracy.

Na pewno Międzyzdroje Pensjonaty są świetnie zaopatrzone. Inni powinni brać z nich przykład. Uważam, że zawsze należy wyposażenie dopasować do miejsca, w którym się on znajduje oraz do potrzeb gości. To jest podstawa. Poza tym im wyższa cena za pokój, tym warunki powinny być lepsze.

Charlotte 1991 poruszyła naprawdę ciekawą kwestię. Pensjonat to nie tylko wyposażenie typu ręczniki, kosmetyki czy środki czystości to także wszelkie systemy. Polecam zainwestować w program do obsługi hotelu. Najlepiej wybrać InteliHotel - jest to ceniony program i według mnie najlepszy na rynku. Pozostawiam linka dla zainteresowanych: http://www.intelihotel.pl/oprogramowanie-dla-hoteli/

Tu dodatkowy biznes dla pensjonatów. Biznes bez comiesięcznej 'daniny'. Inwestycja jednorazowa, dowolna. Produkt unikatowy. Klient może mieć go za darmo jeśli tylko zechce. Zarobki bez ograniczeń. Nowość w Polsce. [ skype janubers1 ]

Jeśli chodzi o elementy dekoracyjne czy przemysłowe,  a także higieniczne, to z powodzeniem można się zaopatrywać w tej hurtowni wielobranżowej http://horstsc.pl . Przyznam, że mają tam naprawdę ogromny wybór. Z powodzeniem można zrobić tam kompleksowe zakupy i niewiele wydać. Ceny są dostępne po zalogowaniu.

Co do akcesoria do pensjonatu to mogę ci polecić gruszki hotelowe lub breloki z numerami pokoi. Ja takie zamawiałem od firmy www.wisplast.pl, która jest ich producentem. Są sprawdzonym producentem tego typu breloków do hoteli.

Wyposażenie do łazienek takie jak papier toaletowy, ręczniki papierowe czy środki utrzymania czystości zamawiam od hurtowni www.majpol.com.pl Ich siedziba znajduje się w Łomiankach koło Warszawy. Polecam wam ich produkty, jeżeli chcecie wyposażyć swoje pensjonaty i hotele w tego typu środki higieny.

Do kuchni na pewno jakieś porządne zmywarki które poradzą sobie z duża ilościa naczyń. Coś takiego jak ma Winterhalter - masz pewność że dadzą radę z ciągła pracą i zawsze wszystko będzie dokładnie domyte i higieniczne

Takie rzeczy jak chemia gospodarcza polecam wam zakupić od hurtowni chemii gospodarczej www.taks.stg.pl, która znajduje się w Starogardzie Gdańskim. Oferują świetną chemię gospodarczą w bardzo korzystnych cenach.

Warto również pomyśleć o jedzeniu, które podamy gościom naszego pensjonatu. Mój pensjonat jest zaopatrywany przez firmę www.agnes.waw.pl, która jest producentem wyrobów garmażeryjnych. Polecam wam nawiązać z nimi współpracę.

Zgadza się Pensjonat czy hotel to nie tylko ręczniki i kosmetyki ważna jest także promocja lokalu w internecie a taką otrzymają Państwo w 100% za darmo na www.polecamhotel.pl

Jest to nowy serwis ale przyszłościowy - coraz bardziej widoczny w internecie a z czasem będzie jeszcze lepiej.