handlara

Wymiany walut - da się na tym zarobić?

Recommended Posts

Nie dotykać jak się nie ma - przygotowania i konkretnej kasy. Są dziesiątki bezpieczniejszych biznesów , dających o wiele wyższe dochody.

Korab dobrze prawi. Na walucie można zarobić, ale trzeba się na tym znać. Jeśli to jest to czym chcesz się zająć to najpierw się podszkol trochę: zerknij na kursy Tradinh Academy, poczytaj ebook (za darmo) "ryzykować trzeba umieć. inwestorzy od kuchni o forexie i o giełdzie" no i zerknij na xsocial jak grają inni

Myślę, że jak najbardziej się da na tym zarobić. Tylko trzeba uważnie siedzieć w tym temacie i mieć dobry kantor pod ręką :) Do tego polecam kantor http://www.trejdoo.com działa 24/7 więc w każdej chwili możecie dokonać transakcji. Gwarantuje wam bardzo szybki i bezpieczne przelewy internetowe, nie tylko w kraju ale i także za granicą. Warto korzystać z takich rozwiązań, polecam

Oczywiście się da ale na tym trzeba się znać bo możesz inwestować np. kryptowaluty czyli popularny bitcoin, możesz zainwestować na Forexie ( tylko dla mega zaawansowanych graczy), ale  na zwykłym przewalutowaniu też sie da:) Teraz na przykład kupiłam sobie więcej dolarów (od trzech lat dolar ma bardzo niska cenę),  zostawiłam na koncie i czekam jak dolar zacznie rosnąć bo podejrzewam, że będzie i sprzedam. Przy tym korzystam z https://cinkciarz.pl/nowosci/komentarze-walutowe tam jestem na bieżąco co się dzieje z walutą w ciągu dnia, zazwyczaj patrze na jeden komentarz. Mogę się pochwalić, że Tak zarobiłam już na kilka dobrych obiadów :) Ogólnie duża satysfakcja

No ale na Cinkciarzu jest na prawdę dużo poradników i wartościowej wiedzy. Nie każdy musi mieć pojęcie od razu. Przecież każdy kiedyś zaczyna i każdy się uczy. Na walucie da radę zarobić, ale trzeba wiedzieć jak tak samo jak w każdej innej branży. Ja poleca poczytanie poradników, książek, blogów tematycznych i spróbowanie. A nie od razu zniechęcacie. Kto nie próbuje ten nie ma a nikt z wiedzą się nie rodzi, wiedzę się zdobywa i to w każdym biznesie. 

Ja kiedyś próbowałem trochę się tym zajmować i szybko zrezygnowałem. To przypomina trochę ruletkę, nigdy nie wiesz w którą stronę pójdzie kurs...

Dnia 28.05.2018 o 13:48, miranda99 napisał:

Ja kiedyś próbowałem trochę się tym zajmować i szybko zrezygnowałem. To przypomina trochę ruletkę, nigdy nie wiesz w którą stronę pójdzie kurs...

No takie ryzyko, zarówno jak inwestujesz w waluty czy na giełdzie. Raz na górze raz na dole. Ale jest też tak, że jak trafisz to jesteś ustawiony a jak stracisz to nie masz nic. Jedni lubią takie ryzyko. Ja osobiście kiedyś na cinkciarzu sprawdzałem wykresy kursów walut i fakt jest, że one skaczą raz w dół raz w górę, ale jak ktoś w tym siedzi to obserwuje i ma jakieś pojęcie. 

Hej, jestem tutaj nowym użytkownikiem forum i intersuje się tematyką kryptowalut. Chciałabym zacząć w nie inwestować. Jakie krypto polecacie na początek? Pewnie część z Was ma większe doświadczenie niż ja i chętnie dowiem się czegoś nowego. Pozdrawiam :)