Zaloguj się, aby obserwować  
moosiek

Jak schudnąć bz ćwiczeń fizycznych

Recommended Posts

Może warto spróbować tabletek na odchudzanie na bazie jakiś naturalnych składników. Wiele dobrego słyszałam na temat: http://ulotkazdrowia.pl/garcinia-slm . Wydaje mi się, że byłby dobrym rozwiązaniem i skutecznym. Każdy znajdzie w nim coś co pomoże schudnąć. Jak na moje oko to warto spróbować. Akurat nie aż takie są drogie. 

Dieta to 90% sukcesu. Dasz radę na samej diecie, o ile to nie będzie jakaś porażka w postaci 1 000 kalorii dieta.

Poczytaj też trochę o chlorelli, jak pomaga w detoksie organizmu [link usunięty]

Plus [link usunięty]

Odchudzanie bez ćwiczeń jest możliwe ale trwa dłużej i jest dość trudne.  Na pewno można warto się w takiej sytuacji wspierać naturalnymi spalaczami i suplementami przyspieszającymi metabolizm http://thermline.com.pl/therm-line-fast , które mają ziołowy skład.

Generalnie jak ktoś nie ma wielkich problemów z nadwagą, wynikających np. z choroby, to w zasadzie wystarczy zrównoważona dieta. Można sobie ułożyć plan dla siebie, żeby ograniczyć przybieranie na wadze. Ale nawet niewielka ilość ćwiczeń fizycznych zawsze się przyda.

Oczywiście, nawet spacery pomagają. Ważny jest regularny ruch. Na spalenie tkanki tłuszczowej najlepsze jednak są ćwiczenia cardio. Nawiązując do odchudzania, zadbaj też o odpowiednie nawodnienie organizmu... Pij około 1,5l wody, najlepiej źródlanej, np. Iwoniczanki - [link usunięty] , która zawiera odpowiednią dawkę minerałów, które z pewnością wpłyną w pozytywny sposób na Twój organizm.

Zaraz, zaraz jak schudnąć bez ćwiczeń fizycznych? Jeśli komuś zależy na zdrowiu i skutecznym zrzuceniu kilogramów nie tylko chwilowo, to bez ruchu się to nie uda. Wiadomo, że teraz każdy chciałby uzyskać natychmiast efekty i bez wysiłku ale w przypadku odchudzania to nie zadziała. To nie musi być od razu katowanie się na siłowni, powtarzanie w nieskończoność nudnych ćwiczeń czy przebiegnięcie maratonu. Wystarczy jakakolwiek forma aktywności fizycznej, która umożliwi spalenie większej ilości kalorii. Zresztą można zapytać jakiegokolwiek dietetyka co myśli o odchudzaniu bez aktywności fizycznej - z pewnością nie zaleci takiej diety. [link usunięty] jest to opisane dobrze.   [link usunięty]

Tak jak Anitka pisze dodatkowo dobrze jest dobrać odpowiedni spalacz tłuszczu, ja miałem dobre efekty z tym preparatem: [link usunięty] , oparty na bazie pieprzu dobry spalaccz tłuszczu

Niestety, bez ćwiczeń się nie da. Jeśli jednak nie potrafisz się do nich zmotywować, znajdź kogoś, kto zrobi to za Ciebie - w moim przypadku byli to psycholodzy z warszawskiej kliniki psychiatrycznej, http://psychomedic.online/ (oferują również pomoc zdalną).

rzeczywiście fajnie byłoby jednka połączyć detę z aktywnością fizyczną, ale ja tez nie bardzo mam na to czas, wiec póki co postawiłam na dietetyka. wspominał mi ze metabolizm mozna pobudzic przez kuracje dicopeg 10g - wiec ja na poczatek za jego rada oczyszczam jelita a nastepny etap to wlasnie plan żywieniowy. może zimą uda mi sie od czasu do czasu trafić na siłownię, ale póki co słabo to widzę

Mi udało się schudnąć podczas  wczasów odchudzających na  [link usunięty] . Polecam Wam sprawdzić ich ofertę i zapisać się na kolejny turnus.

Najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów, najlepsza będzie  [link usunięty] gdzie dietetyk rozpiszę Ci dietę dostosowaną do Twoich potrzeb. Wiesz dobrze jest też trochę się ruszać, wtedy Twoje ciało się ujędrni, tego nie da Ci dieta. Najważniejsze jest, aby wprowadzić te zmiany na stałe do codziennego życia, bez skoków na dietę, a później dzień dobry nowe kilogramy ;)

Czasami można polegać wyłącznie na zdrowym odżywianiu, przynajmniej przez pewien czas. Np. jak ma się kontuzję i nie można sobie pozwolić na żadne ćwiczenia - co innego pozostaje, jak nie dieta? Ja akurat sam przechodzę kontuzję nogi, więc wiem, co mówię, a jednak wolałbym nie przytyć przez ten czas, kiedy muszę chodzić na rehabilitację. Tyle, że nie mogę sobie też pozwolić na dietę rozpisaną przez dietetyka, bo nie mam czasu gotować sobie obiadów, w związku z czym sam wprowadziłem pewne ograniczenia w żywieniu, których staram się trzymać. Pomaga mi to, że nigdy nie jadłem jakiegoś bardzo tłustego jedzenia i w dużych ilościach, ale ograniczenia trzeba było zrobić, wyrzucić niezdrowe jedzenie, soki zastąpić wodą, jeść więcej owoców i orzechów, nie jeść niczego bardzo późno, ograniczyć jedzenie, które wydyma brzuch. Na razie jest dobrze, nie przytyłem zbyt dużo od czasu ostatniego treningu, a to jest dla mnie ważne.

Każdy by tak chciał :P Najlepiej byłoby chudnąć leżąc przed tv. Niestety tak sie nie da i aby zrzucić nadprogramowe kilogramy potrzeba naprawdę sporo wysiłku. Ja akurat w te wszystkie suplementy odchudzające w tydzień nie wierzę.  Na razie zacząłem ćwiczyć w domu ( z kanałem odchudzanie primavera) i rozważam tez wyjazd do nich na najskuteczniejsze wczasy odchudzające nad morzem  [link usunięty]  . Sam na pewno nie schudnę więc takie wczasy to dla mnie chyba ostatnia deska ratunku. 

Jasne że da się schudnąć bez ćwiczeń. Na przykład możesz iść na https://michalwrzosek.pl/konsultacje-dietetyczne-online/i w ten sposób dopasować sobie odpowiednią dietę i efekty na pewno się szybko pokaża :) Dieta jest nawet ważniejsza od ćwiczeń ale wiadomo że warto sobie jednak jakiś ruch do tego dołożyć, chociaż spacerki

Bez ćwiczeń to się nie da - bo efekt jojo i nie daj boże jeszcze wisząca skóra... Ważne jest, żeby odchudzać się z głową i dbać o własne ciało. Oczywiście ogromna rolę odgrywa też dieta. Ja od razu się zapisałam do trenera. Ułożył mi plan ćwiczeń i dietę. No i już po 4 miesiącach jest mnie 10 kg mniej :) Ja swojej trenerki szukałam tutaj [link usunięty]

Uważam, że bez ćwiczeń niestety się nie obędzie. To one, a głównie ćwiczenia cardio pozwalają zrzucić zbędny tłuszczyk. ja ćwicząc stosowałam jeszcze aloesowy suplement diety [link usunięty]

W ciągu miesiąca przy regularnym ćwiczeniu i spożywaniu kapsułek zrzuciłam 3,5 kg, więc myślę, że jak na początek to całkiem nieźle :)  

Nie zgodzę się z tym, że odchudzanie bez ćwiczeń trwa dłużej. Sama jestem przykładem tego, że to nie prawda. Wszystko zależy oczywiście od metabolizmu i wagi wyjściowej.

[link usunięty]

Dokładnie, wszystko zależy od metabolizmu i wagi wyjściowej. Jak ważysz z 90kg to samą dietą zrzucisz kg, ale bez ćwiczeń ciało po takich skokach wagowych będzie wyglądać dość licho. Podsumowując dać się da ale skutki nie koniecznie muszą być zadowalające