Zaloguj się, aby obserwować  
moosiek

Jak schudnąć bz ćwiczeń fizycznych

Recommended Posts

bez ćwiczeń raczej nie da rady schudnąć ;) 

MOŻNA przejść specjalne zabiegi lecz to wymaga przygotowań i jest kosztowne. Nie każdy tez może pozwolić sobie na taką operację.  [link usunięty]  . Decydując się na taki zabieg trzeba być ostrożnym ;)

Szczerze powiedziawszy bez sport zrzucanie kilogramów ma mało sensu, skóra nie bedzie taka jędrna. Wiem cos o tym, bo długo odchudzałam sie bez cwiczen. Na szczescie zapisałam sie na zajęcia d trenera personalnego który daje mi niezły wycisk. Uzywa on takze ciekawej aplikacji  [link usunięty]  dzieki której wszystkich podopiecznych ma pod kontrolą, a ja na bieżąco jestem z zajęciami i płatnościami. Ktoś juz korzysta?

https://amlanforte.com to świetnej jakości tabletki na odchudzanie, ostatnio testowałam i muszę powiedzieć że zdziałały cuda. Mega opcja na dobrej jakości sposób na szybkie zrzucenie kilogramów. Zadziałały u mnie, zdziałają także cuda u was ! :)

Będzie ciężko, bo jednak dobrze jeśli raz za czas się poruszamy ;) Ja chudnę, a na siłownie nie chodzę. To głównie dzięki temu, że jeżdżę do pracy rowerem :) Już się na tyle przyzwyczaiłam, że nie są to dla mnie jakieś wyjątkowe ćwiczenia fizyczne, a jednak ruszam się i chudnę :D Polecam kupić rower, wyremontować ten co od 5 lat leży zakurzony w garażu czy coś w tym stylu :D Wszystko co musisz wiedzieć znajdziesz na  [link usunięty]

Mnie w schudnięciu "wystarczyła" dieta - kilka kilo schudłam już na "pudełkach", bardzo polecam takie rozwiązanie. A catering dietetyczny zamawiam z firmy  [link usunięty] , bardzo jestem zadowolona :)

A może ktoś ma jakieś sposoby na poradzenie sobie z bliznami po porodzie? Moja żona ma z tym straszny problem i chciałbym jej jakoś pomóc :) jak na razie znalazłem w sieci taki poradnik -  [link usunięty]  - ale chętnie poznam opinie osób doświadczonych w tym temacie :)

ja to bym nie ryzykowała się odchudzać bez ćwiczeń. Przecież skóra sama się nie ujędrni, a zresztą dużo większe efekty osiągniesz połączając dietę z ćwiczeniami. I koniecznie musisz stosować zróżnicowaną dietę, żeby nie nabawić się problemów z jelitami. Ja w domu mam kupioną Intestę i przyjmuję kapsułki już kilka tygodni i brzuch jeszcze nigdy nie był tak płaski po jedzeniu.

Można, ale jak już zostało wspomniane, skóra będzie całkiem inna. Wystarczy poświęcić przecież tylko 3h tygodniowo i już widać efekty.

No bez ćwiczeń, to nie będą to tak szybkie i skuteczne efekty. Ćwiczę i mam dietę i widzę super poprawę, bez tego niestety ani róż, w ostatnim czasie także stosuje produkty ze sklepu https://esterydy.pl/ są warte zakupu. 

Tylko, że to nie ma najmniejszego sens. Dlaczego? Bo nie budujesz mięśni, wszystko na ciele będzie wisieć. Dużo lepiej poświęcić się bardziej i uzyskać atrakcyjniejszą sylwetkę, a nie wyłącznie stracić na wadze. Poczytajcie - domowecwiczenia.pl/kategoria/treningi/ Zrobicie to, to wtedy zdecydowanie docenicie ten krok. Wprawdzie wymaga to systematyczności, ale efekty mogą być mega pozytywnie zaskakujące i tego się trzymajcie.