Zaloguj się, aby obserwować  
Thierry

Prezent dla żony

Recommended Posts

czasami trzeba podpatrzeć czego używa kobieta, na przykład ja na urodziny (wczoraj) dostałam od męża krem Remescarhttps://remescar.pl/ którego używam juz od Grudnia, bo wie, że ten krem mi bardzo pasuje i niweluje cienie pod oczami do zera. Bez niego żyć nie potrafię, wiec jeśli chcecie coś kupić swoim zonom, to podpatrzcie, jakich ulubionych kosmetyków im brakuje :) 

Dnia 8.02.2018 o 09:31, sam87 napisał:

A może lepiej żonę zabrać na uroczystą kolację?

Jest to świetny pomysł :) Kobiety uwielbiają romantyczną atmosferę :) Ale nie zapomnij też o kwiatach :)

Też tak uważam ale głównie chodziło mi o bielizna :) Zadbana zawsze jestem przed spotkaniami zawsze jestem wykąpana, czyste pachnące włosy, pomalowane paznokcie plus perfumy :) Dobrze sie czuje własnie w takiej sexy bieliźnie koronka, pończochy itp :) a jemu podoba sie to co wymieniłam koronkowa bielizna, pończochy, pasy do pończoch itp jedynie stringów nie trawi :)
Ale dziękuje za odpowiedź własnie faceta :D

Klasyk prezentów, uniwersalny, trafiony - pod warunkiem, że wysilisz się i sprawdzisz co żona lubi - PERFUM. To zawsze i wszędzie się sprawdza, bez względu na okoliczności. Proponuje Wam Panowie coś nadzwyczaj świeżego, pachnącego cytrusami, drewnem cedrowym, sandałowym oraz mchem dębowym.  To odpowiednik wielkiego klasyka Pumy szarej http://www.edp24.pl/p319,pa-101-paris-avenue-pantera-szara-panthera-perfumy-50ml-20ml-gratis.html Wielki zapach za niewielkie pieniądze, a wszak wiadomo nie od dziś, że Panowie wielkich pieniędzy nie posiadają, bo im żony i kochanki zabierają ;) 

Może i trochę na łatwiznę idę, ale zawsze zabieram ją do jakiejś niesamowitej restauracji oraz daję biżuterię - to co akurat wspominała, widziała, mówiła o tym. W tym roku (dokładnie 19 stycznia) byliśmy w restauracji chińskiej na Pańskiej 85. Była zachwycona kuchnią (i ja również), później drobny pierścionek z szafirem. 

A może po prostu zabierz żonę na zakupy i niech kupi sobie upragniony ciuch? ;) Ewentualnie pozwól jej zakupić coś przez internet. Tutaj np masz sklep mia and charlie z markową odzieżą - http://miaandcharlie.com/ . Jeśli znasz rozmiary swojej żony (a powinieneś! :D ) i jej gust, to możesz sam też coś zamówić dla niej. A w tym sklepie jest także odzież dla facetów, więc może i dla siebie coś tam znajdziesz. W każdym razie - ja bym się ucieszyła z ciucha w moim klimacie ;)

Najważniejsze by prezent był po prostu dopasowany do zainteresowań czy potrzeb żony. Jeśli interesuje się fotografią to może na przykład polaroid by ją ucieszył? Jak dla mnie takie zdjęcia robione polaroidem mają niesamowity urok ;)

Ten pomysł z polaroidem bardzo przypadł mi do gustu. A jeśli chodzi o Teletorium to mają też bardzo fajny notatnik elektroniczny.

Moja żona niedawno kupiła sobie fajne rzeczy w sklepie Layla, to sklep internetowy - skleplayla.pl. Jakieś czapki, bluzy, jeansy, innym paniom z rodziny też tam pokupowała prezenty. Maja dobre ceny a jakość ubrań rzeczywiście porządna.

Ja z kolei swojej żonie kupuję kurs makijażu permanentnego. Od dawna jej się marzy, chce założyć salon kosmetyczny. Dlatego w tym roku dostanie ode mnie „bon” na kurs do wrocławskiego Perfect Glamour bo tam właśnie chciała się dostać na kurs.

Moim zdaniem bardzo ciekawym pomyslem na prezent dla żony będzie zastawa porcelanowa z Bolesławca. Te naczynia są po prostu przepiękne i najlepiej jak sami zajrzycie na http://polish-pottery.com.pl/ i ocenicie:) Jedne piękniejsze od drugich! Az ciężko wybrac konkretny model.

Ja w tym roku kupiłem swojej żonie, a właściwie przygarnąłem ze schroniska kotka. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do tych zwierząt i myślałem, że koszty utrzymania kota są dość spore. Znajoma wyprowadziła mnie z tego myślenia, gdy pokazała mi bardzo ciekawy sklep internetowy - https://petstation.pl/kategoria-produktu/koty/koty-akcesoria/ który nie tylko posiada bardzo bogaty asortyment dla praktycznie każdego zwierzaka, ale mają atrakcyjne ceny oraz program lojalnościowy. Można w ten sposób uzyskać dodatkowe bonusy za regularne zakupy. Bobby jest z nami już od ponad pół roku i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie jak mogliśmy tyle czasu żyć bez zwierzaka w domu. A jeżeli chodzi o samą formę prezentu, to żona była zachwycona. 

Od takich tematów aż roi się w internecie. Wystarczy przeszukać inne tematy. Ja osobiście proponuję unikalny koc z rękawami. Świetna opcja na mroźne, zimowe wieczory dla partnerki. Do tego możesz dokupić jakiś zestaw do kąpieli i prezent będzie udany.