Voideg

Darmowy sklep internetowy z gotową ofertą????

Recommended Posts

Witam,

ostatnio noszę się z myślą założenia własnego biznesu,

trafiłem na takie dziwo: [link usunięty]

moim zadaniem, z tego co wyczytałem byłaby reklama produktów i z tego miałbym prowizję,

wygląda to dla mnie zbyt dobrze, musi być jakiś haczyk,

jak ktoś miał styczność z tego typu działalnością to niech opisze swoje doświadczenia w tym temacie,

Pozdrawiam Wojtek

To program partnerski z możliwością wygenerowania własnej strony: podobne rozwiązania oferują oprócz nextranetu, yoyopartner (produkty finansowe), bankier (produkty finansowe), ESCpartners (artykuły, komputerowe, książki, ebooki, śmieszne gadżety, artykuły erotyczne)

Witam,

ostatnio noszę się z myślą założenia własnego biznesu,

trafiłem na takie dziwo: [link usunięty]

moim zadaniem, z tego co wyczytałem byłaby reklama produktów i z tego miałbym prowizję,

wygląda to dla mnie zbyt dobrze, musi być jakiś haczyk,

jak ktoś miał styczność z tego typu działalnością to niech opisze swoje doświadczenia w tym temacie,

Pozdrawiam Wojtek

Ja mam spore doświadczenie w tej kwestii i mogę tylko tyle napisać, że sklep założony w Nextranecie jest do kitu - ładnie wygląda itp., ale co z tego, jak takich samych sklepów jest kilkanaście tysięcy w sieci?

Pod kątem pozycjonowania, totalna kicha...Zbyt mało możliwości wprowadzania zmian w sklepie...

Oczywiście są dostępne inne narzędzia promocyjne w tej firmie i to głównie na nich trzeba się opierać, aby móc zacząć zarabiać.

Jeśli już utworzysz swój sklep, proponuję również utworzyć swój blog na jakiś konkretny temat, np. "e-prasa w Polsce", dzięki któremu będziesz promował wybrane publikacje tej firmy. Utworzenie samego sklepu, w tym przypadku niewiele Ci da.

Jeśli chcesz otworzyć swój sklep z publikacjami elektronicznymi, to ja osobiście polecam [link usunięty] .

Możesz utworzyć dowolną ilość sklepów za darmo. Masz tutaj o wiele większe możliwości (dodanie opisu sklepu, słów kluczowych, zmiana nazwy sklepu, tworzenie newslettera dla klientów twojego sklepu, zmiana cen produktów itp.). Znacznie szybciej wypozycjonujesz ten sklep niż sklep z [link usunięty]

W pełni zgadzam się z kad48 (Allegro). Na Nexto da się zarobić ale za pomocą linków w tekście czy boxów reklamowych. Natomiast sklep to porażka – takich samych sklepów jest obecnie ponad trzynaście tysięcy więc ciężko odróżnić się od konkurencji. Pozycjonowanie to w tym wypadku też niemały problem.

Druga sprawa to podejście Polaków do e-wydań – niedość, że takowe nie przyjęły się w takim samym stopniu co np w USA to jeszcze nie ma najmniejszego problemu aby na forach warezowych znaleźć linki do praktycznie każdej książki, audiobooka czy czasopisma...

[link usunięty] to za przeproszeniem prosty i dobry sposób połączenia dwóch sił targających współczesnym człowiekiem, potrzeba biologiczna, oraz wzrastający konsumpcjonizm.

Spodziewam się, że obroty na tym rynku będą wzrastać wraz z bogaceniem się narodu.