ocenka

Dobre szkolenia dla pracowników

Recommended Posts

Dobre szkolenia, które uczą nas jak dobrze wypadać na wystąpieniach publicznych i jak dobrze pracować w zespole przeprowadza firma www.personalreactor.pl Szkolenia przez nich organizowane pomogły mi  i moim pracownikom w rozwoju firmy i pozyskiwaniu nowych klientów.

Szkolenia pracowników to też zwiększanie ich wiedzy w zakresie chociazby biznesu przy pomocy serwisów takich jak ten. Warto namawiać swój zespół do być lepszą wersją siebie!

Wysyłanie pracowników na szkolenia to nie wszystko, dobrze samemu chodzić od czasu do czasu na różne szkolenia, również te z coachingu biznesowego, porpawią Twoje kompetencje menedżerskie i nadadzą Ci większych sił do pracy, zainteresuj się tematem, bo to podstawa dla przedsiębiorców http://www.joannakarpeta.pl/

Jeżeli właśnie szukacie dla kierowców, np. z zakresu ADR czy kursu obsługi cysterny to polecam kontakt z http://danwoj.pl/ oni prowadzą właśnie tego rodzaju szkolenia i jak najbardziej warto z nimi w tym zakresie współpracować.

Ciekawe kursy oferuje firma www.szkoleniacentrum.com.pl, do której często wysyłam swoich pracowników. Oferują kursy dzięki, którym moi pracownicy zdobywają uprawnienia na wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, podesty ruchome itp. Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.

A co powiecie na ofertę leadership-center.pl Obecnie coraz więcej pracodawców dostrzega duże korzyści z inwestowania w posiadane zasoby ludzkie. Coraz więcej firm decyduje się na tworzenie działów HR, których zadaniem jest między innymi budowanie ścieżki awansów i rozwoju pracowników. Jedną z najpopularniejszych form są szkolenia pracowników zewnętrzne lub organizowanie szkoleń wewnętrznych dla większej liczby pracowników. Jednak za inwestycję pracodawcy oczekują konkretnych korzyści dla firmy.

Oczywiście, że warto się szkolić. To zawsze poprawia jakość pracy, ułatwia pracę, są szkolenia zawodowe, szkolenia sprzedażowe, które zwiększają dochód w firmie. Warto moim zdaniem w takie szkolenia właśnie zainwestować, zwłaszcza jak mamy kilku handlowców w firmie. Tu polecam sobie sprawdzić ofertę fundacjafortis.pl organizują właśnie takie szkolenia. Cena dobra, wiedza praktyczna.

Cześć wszystkim właścicielom firm!

Jeśli szukacie oszczędności do biura, to sprawdźcie ofertę nowego, polskiego operatora OTVARTA. Stałe IP oraz tanie abonamenty pomogą Wam zaoszczędzić na inne, ważne potrzeby. Sprawdźcie naszą stronę!

Akademia Versum ma ciekawe rozwiązania dla menadżerów salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Warto zaglądać regularnie na ich stronę https://www.akademiaversum.pl  . Znajduje się tam bowiem inspirujący kurs dla managerów salonów fryzjerskich i kosmetycznych . Można się tam naprawdę sporo dowiedzieć. 

Jak już jesteśmy przy kosmetyce to z kolei dobre kursy kosmetyczne organizuje wrocławski Perfect Glamour.  Żona kończyła u nich niedawno kurs, ma zamiar skończyć  jeszcze kolejne i w planach ma otwarcie własnego gabinetu. Teraz uroda ma większe znaczenie niż kiedyś, myślę, że salon kosmetyczny to moze być dobry biznes. 

Jeżeli szukali byście super miesca na szkolenie lub konferencję to zapoznajcie się z oferta hotelu  Caspar  w Jeleniej Górze. Hotel Caspar proponuje kompleksową organizację konferencji i szkoleń i w ofercie mają : wynajem Sali na potrzebę szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych, catering w trakcie konferencji,biznes lunch w przerwie, oznakowanie organizacyjne sali,nowoczesne wyposażenie sali. Po konferecji można udać się do strefy spa na zasłużony relaks. 

A jeżeli chodzi o doszkalanie , szkolenie lub samo dokształcenie się  to ja polecam kursy z zakresu komunikacji - obsługi klienta, rozwoju osobistego, prawa,  administracji, sprzedaży - negocjacji,  hr,  rachunkowości,  zarządzania  projektami, bhp - ppż  z firmy w Zielonkach pod Warszawą  P&M Group . Warto zapoznać się z ich oferta na stronie.

Szkolenia dla pracowników, a nawet studia podyplomowe można sfinansować ze środków urzędów pracy w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Można uzyskać nawet 100% dotacji. Chętnie pomogę w wypełnieniu wniosku. 

Jeśli właśnie chodzi o szkolenia dla diagnostów samochodowych polecam te z Pimot. Na ich stronie internetowej są wszystkie szczegóły. Mam kilku znajomych którzy takie szkolenia zaliczyli i dziś pracują jako diagności i są zadowoleni.

Uważam, że należy dbać o stały rozwój swoich pracowników, dlatego regularnie korzystam z usług szkoleniowców z Vademecum. Poczytajcie sobie co mają w ofercie, a jest ona bogata. Ja zadowolony, pracownicy też, więc czego chcieć więcej. Ich strona - https://www.vade.com.pl/.

Ja osobiście polecam i rekomenduję szkolenia sprzedażowe w Fundacji Fortis bardzo łatwo ich odszukać w sieci. Firma z dużym doświadczeniem i naprawdę osobami, które mają wiedzę na temat technik sprzedaży, a sprzedaż w każdej firmie przecież jest bardzo ważna. Polecam zainwestować w szkolenie

Słuszna inicjatywa, w pracowników warto inwestować. Nasza firma wielokrotnie korzystała z usług Marcina Mańki z Akademii Komunikacji i Wizerunku, jednego z najlepszych trenerów szkoleniowych w kraju ;-)

Osobiście, w dobie RODO polecam szkolenia związane z  wszelkimi aspektami bezpieczeństwem informacji. Niby wszyscy wiemy o co chodzi, ale zawsze jak wyjaśni specjalista i można zadać pytania, to wszystko się wyjaśnia. Polecam https://4telpartner.pl/oferta/ - profesjonaliści. 

Ja również polecam szkolenia w Fundacji Fortis w Katowicach bo prowadzą bardzo ciekawe i przydatne szkolenia z różnej tematyki.  Osobiście jestem zainteresowana szkoleniem, które odbędzie się 17 czerwca z tematyki “ Redukcja stresu i poprawa jakości życia w sytuacjach społecznych”.

Warto szkolić nie tylko pracowników ale i siebie:) Ja się wybieram na szkolenie Roberta Kiyosaki w Warszawie! Takiej okazji chyba więcej się nie wydarzy...

bylem raz u Kiyosakiego to calkiem fajne szkolenie, fajne kontakty zdobylem wiec w sumie duzo podstawy ale jest tez duzo ludzi to jak ktos chce zdobyc kontakty biznesowe to fajna opcja jest, poelcam tez rozne szkolenia u Fortis