Zaloguj się, aby obserwować  
margo903

Jaki fotelik samochodwy?

Recommended Posts

Jakiej marki fotelik samochodowy polecacie? Ja powiem szczerze, że kompletnie się na tym nie znam a zastanawiam się, jaki byłby najodpowiedniejszy dla dwu letniego dziecka. Ostatnio przeglądałam foteliki na http://emaluszek.pl/produkty/foteliki-samochodowe/ ale wybór jest tak spory, że ciężko się na coś zdecydować. Może moglibyście coś doradzić?:)

Podaj więcej szczegółów dotyczących tego ile dziecko ma miesięcy, lat i tak dalej, bo według tego powinieneś dobrać fotelik. Poza tym poszukaj w kilku sklepach, porównaj i dopiero coś wybierz. Ja od siebie mogę Ci polecić sklep http://www.babyland.pl/pl/list/foteliki-samochodowe, ale wiadomo, ze każdy ma sprawdzone inne miejsca.

W tym sklepie https://ewozki.eu/pl/p/Recaro-Zero.1-I-Size-0-18-kg-fotelik-samochodowy-OBROTOWY-360/2098 mają ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi o foteliki samochodowe. Warto się im przyjrzeć. Oferta jest szeroka, a ceny atrakcyjne. Poza tym sklep posiada rozwiązania, które są przede wszystkim bezpieczne, a jednocześnie zapewniają komfort dziecku, a to jest naprawdę bardzo ważne. 

Nam wydawało się, że skoro jest tak ogromna ilość fotelików do wyboru to żadnego problemu nie będzie, a jednak okazało się, że to wclae nie jest takie łatwe. W wyborze pomógł nam mój brat, który jest policjantem. i w sumie ten defender co wybraliśmy na wpadnij.pl z mocowaniem isofix okazał sie dobrym wyborem. Do dziś syn w nim jeździ, jest naprawde dobry. 

Dobry :D Warto poczytać w necie, sporo ludzi zna się na fotelikach i cierpliwie tłumaczy, które się faktycznie nadają do tego, żeby chronić dziecko, a które są tylko po to żeby być, żeby mandatu nie dostać.. 

No a te pasy smart kid belt? Ja teraz jak obejarzalam te nowe testy, to juz w 100% sie do nich przekonalam. zapewniaja maksymalne bezpieczenstwo, a do tego nie zajmuja miejsca, wiec sa praktyczne.

Np. Matka Prezesa tłumaczy na swoim blogu co i jak. Ja naprawdę dużo wiedzy od niej zaczerpnęłam. Ona ma całkiem sporo cierpliwości jeśli ktoś dopytuje, to odpowiada, tłumaczy. warto poczytać na początek, a potem można zaczerpnąć porady specjalisty, w sklepie z fotelikami, gdzie pomogą dobrać fotelik do samochodu (nie każdy fotelik polubi się z naszym autkiem).

Ten pas smart kid belt o którym teraz mówią to fajna opcja jest, alternatywa dla fotelika. Można do taksówki zabrać czy do autobusu na wycieczce. Fajne jest to że jak macie mało miejsca w aucie z tyłu to nie ma problemy z zabezpieczeniem dziecka. A co do bezpieczeństwa to posiadają wszelkie certyfikaty i atesty.

U nas  sprawdził się fotelik cartero bardzo funkcjonalny jest, szczególnie duża wygoda, że siedzisko się obkręca.  Ma 3 stopniową regulację nachylenia, żeby dziecku jak najwygodniej się siedzialo. Cena znośna