Kris556

Ciekawy pomysł na biznes

Recommended Posts

Ja skupuję "uszkodzone" wózki widłowe. Najczęściej nie są one zepsute, a zwyczajnie baterie trakcyjne są tylko do naprawy. Zgłaszam się do   [link usunięty]   , którzy w mgnieniu oka naprawiają uszkodzone baterie. Następnie wózki sprzedaję z zyskiem, gdyż "uszkodzone" kupowałem  za grosze. Ten biznes naprawdę wypalił!

Jasne, a na prawdziwie dużą kasę polecam Sky Wey - Oferta dla osób które planują zakup domu, mieszkania czy inne duże wydatki, bez potrzeby brania kredytu na 25 lat itp. Tu masz możliwość zarobienia na akcjach firmy Sky Wey. Obecnie jednego z największych projektów światowego transportu. Akcje obecnie możemy nabyć w cenie kilku centów, po wejściu na giełdę będą miały cenę wyjściową 1 $ wzwyż. Możliwość wykupienia dowolnego pakietu. Np. kupując pakiet za np. 100 $ miesięcznie w ratach otrzymujesz 95 000 udziałów, czyli 95 tys $ , a to daje Ci 350 tys zł. Możesz zacząć od dowolnego pakietu. Najlepsze jednak w tym jest to że akcje możesz mieć całkowicie za darmo i do tego już teraz na nich solidnie zarabiać. 

Podpowiem i pomogę uruchomić ten biznes od zaraz. Firma obecnie podpisuje kontrakty z wieloma rządami różnych państw na całym świecie. Gwarantuje to szybki wzrost cen akcji. Dodatkowym atutem  będzie wprowadzenie własnej kryptowaluty [ patrz bitcoin ]  Oparcie jej na tak dużym projekcie zapewni nam dodatkowe jeszcze większe dochody. Zapewniam wszelkie informacje, materiały. 609 583 837 

Dochodowe na pewno są biznesy związane z robotyką. Tylko kapitał też trzeba zgromadzić konkretniejszy. Szczerze to gdybym miał w coś wejść, to chyba właśnie w to. 

Robisz listę producentów takich jak np. Fanuc (dla laików wystarczy zerknąć [link usunięty] ) i pytasz :) Jak zaczniesz handlować, to wtedy budujesz sobie kontakty z przedsiębiorstwami :) Robotyzacja jest teraz na topie, więc taki biznes może być całkiem, całkiem.

Ja kilka lat temu zacząłem biznes, który okazał się bardzo rentowny. Otworzyłem punkt z samoobsługowymi odkurzaczami parowymi Green steam na własnym podwórku. Plusem było to, że mieszkam przy dosyć ruchliwej ulicy, więc widoczność mojego punktu była większ, ale myślę, że dobra reklama i wszędzie taka działalność by się sprawdziła. Ludzie coraz częściej korzystają z parowego czyszczenia, bo zapewnia wysoką skuteczność zabijania bakterii, także temat bardzo na czasie. Może u Ciebie też by się takie coś sprawdziło?

Nie da się prowadzić żadnego biznesu bez odpowiedniego sprzętu. Oznacza to tyle, że na pewno będzie Wam potrzebny komputer, niezależnie od tego, na jaki biznes się zdecydujecie. Decyzja o wyborze modelu jest bardzo trudnym przedsięwzięciem. Warto rzucić okiem na taką opcję: https://itking.pl/notebooki/31604-dell-vostro-5468-win10pro-i5-7200u-ssd128gb500gb-4gb-gtx940mx-140-fhd-3-cell-kb-backlit-silver-3y-nbd. Moim zdaniem świetnie sprawdzi się jako komputer do firmy.

Pamiętajmy, że dobrych pracowników do swojej firmy można pozyskać szukając przez zakład doskonalenia zawodowego.  Moja znajoma jest w stałym kontakcie z zdz-em w łodzi na  Łąkowa 4 i jak szuka pracownika to tylko z tamtą.  Ostatnio pracowdawcy bazują tylko na portalach społecznościowych i tym podobnych a jednak nie trzeba zapominać , że istnieją jeszcze takie zakłady jak zdz.