jagielonka

Opakowania z nadrukiem?

Recommended Posts

Zamawiamy wszystkie opakowania foliowe z nadrukiem w Grala. Jak na razie jakością nas nie zawiedli. Termionwe dostawy to dla nas priorytet, bo przecież nasz klient też nie będzie czekał na swoją dostawę. A wysyłka w ich foliopakach z nadrukiem to też dodatkowa reklama dla nas.

Ja polecam wam zainwestować we własną drukarkę przemysłową, która będzie wykonywać nadruki na opakowaniach i innych powierzchniach i produktach, które wybierzecie. Zajrzyjcie na stronę https://reajet.pl/ Oni zajmują się sprzedażą drukarek przemysłowych w całkiem niezłych cenach.

Oczywiście, że tak, ja korzystam z usług firmy  [link usunięty] i jestem zadowolony, także polecam. Takie opakowania z nadrukiem to dobra reklama, bo klient przemierzając miasto z naszą torbą zwraca uwagę innych na logo, adres itp. Zawsze ktoś z obserwujących zapamięta, to takie podprogowe kodowanie się w umysłach 😄 Sprawdź koniecznie firmę, którą ci podrzuciłem, ja od lat biorę u nich opakowania kartony i torby i jestem zadowolony. Zawsze na czas realizują usługę. Do tego opakowania są naprawdę wysokiej jakości. Sam druk jest trwały, zawsze z kolorami, jakie wybrałem, czytelny, nic się nie rozmazuje, nawet mimo częstego użytkowania druk się nie ściera 🙂

Opakowania z logo firmy to zawsze dobry pomysł. Ja np. zamawiam torby papierowe z nadrukiem na  [link usunięty]    bo mają świetne ceny a do tego duży wybór toreb, ich kolorów i rozmiarów. Torby są solidne, rączki wytrzymują nawet większy ciężar. Do tego druk jest zawsze czytelny i trwały, nie ściera się ani nie blaknie przy ekspozycji na słońce. Sama realizacja usługi zawsze przebiega sprawnie i bezproblemowo - sympatyczna obsługa klienta, zawsze doradzą najkorzystniejsze rozwiązanie.

Sam w swojej firmie korzystam z ekologicznych nadruków na kubki jednorazowe https://slowpack.pl/pol_m_NADRUKI_Kubki-jednorazowe-z-nadrukiem-377.html. Przydaje się to zwłaszcza w obecnej dobie epidemii - gdzie raczej należy unikać kubków szklanych a logo firmowe fajnie jednak, żeby było na naczyniach. Istnieją firmy z takimi naczyniami, które za fajne stawki dostarczają w hurtowych ilościach niezbędne naczynia z logo 😉

Oczywiscie ze sie oplaca ! Dbając o firme powinno nam zalezec by byc rozpoznawalnym wsrod konkurencji. My wszystkie produkty pakujemy w opakowania spersonalizowane. Zamawiamy je tutaj  http://yanko.com.pl/  bo maja dobrą jakość i przystepne ceny. Nadruk na opakowaniach jest uzgadniany wg naszych pomysłów i mozliwosci firmy. Kolorystyka dopasowana jest do loga firmy a sam pakunek bezpieczny i elegancki. Firma ma duze mozlwiosci opakowan od foli przez woreczki i opakowania papierowe po laminaty i opakowania prozniowe

Ja od długiego czasu współpracuję z firmą www.dx-tape.pl. Dostarczają nam taśmy, folie stretch i kątowniki tekturowe do zabezpieczania towaru podczas wysyłki. Wszystkie materiały posiadają bardzo dobrą jakość, wysoką wytrzymałość oraz estetyczny wygląd.

Mam sklep z produktami ekologicznymi, spożywka. Poszedł rebranding w tamtym roku razem ze zmianą ekspozycji. Postawiłem na kartonowe opakowania premium, bardziej przemyślane pod kątem designu. Projektowanie i produkcję zlecałem w Temat i do tej pory zamawiam. Serie po 500 sztuk i więcej wykonują terminowo, więc tutaj pozytywnie.