Zaloguj się, aby obserwować  
moosiek

Najlepsze na odchudzanie - SPRAWDŹ

Recommended Posts

Zrzucenie niechcianych kilogramów bywa naprawdę trudne, wiem coś o tym. Hipnozie nie ufam w ogóle, nie podoba mi się wizja, że ktoś mi będzie grzebał w podświadomości i coś przestawiał... Dlatego jestem zwolenniczką zdrowej diety i aktywności fizycznej, bo to jest po prostu rozsądne i logiczne. Czyli zdrowe :) Gorzej jednak, gdy cierpi się na jakieś dolegliwości, które utrudniają odchudzanie. Często są to niepozorne dolegliwości, ja na przykład miałam problemy z wątrobą i dostałam na nie Hepaslimin  [link usunięty]  .  Początkowo nie odczułam żadnej zmiany, ale z czasem  zauważyłam, że waga pokazuje coraz mniej :) Ucieszyłam się oczywiście ale trochę też zaniepokoiłam, bo nic nie zmieniałam w diecie ani w ćwiczeniach, więc  powiedziałam o tym lekarzowi. A on mi wyjaśnił, że prawidłowo działająca wątroba ma wpływ na masę ciała! Nie wiedziałam tego wcześniej! Odkąd poprawiło mi się trawienie znacznie łatwiej jest utrzymać dobrą wagę. Dlatego uważam, że przy kłopotach z nadwagą warto zrobić gruntowne badania, żeby nie okazało się, że dolega nam coś o czym nie wiemy, co utrudnia jednocześnie odchudzanie!

Najlepiej skorzystać z porad dietetyka. Bo samemu można wybrać coś niewłaściwego. A tak dietetyk dobierze dietę, by była jak najbardziej skuteczna. Ja poszłam właśnie tym tropem. Długo szukałam dobrego dietetyka, aż wreszcie trafiłam na tę wyszukiwarkę:  [link usunięty]

Można w niej znaleźć także trenerów i instruktorów sportowych z całej Polski.