Zaloguj się, aby obserwować  
Noella

Dobry adwokat rodzinny - W-wa?

Recommended Posts

Noella, tutaj podsyłam link: http://adwokat-rodzinny.com.pl/, dostałam namiary od koleżanki, która korzystała z usług przy okazji ustalania spraw związanych z opieką nad córeczką.

Mówiła, że przede wszystkim plus za ogromne wyczucie, wyrozumiałość i kompetencję.

O resztę musisz dopytać, ale warto napisać do nich.

Skontaktuj się też z Ingemarą Grom. Bezpośrednie namiary na mecenas znajdziesz w sieci. Bardzo kompetentna. Działa metodycznie i przewiduje rzeczy, o których klient jeszcze nie zdążył pomyśleć. To ważne przy rozwodzie, bo oprócz samego rozwodu dochodzą tu dodatkowe tematy takie jak np. podział majątku czy alimenty. Do tego bardzo empatyczna osoba - potrafi okazać wsparcie psychiczne, a w tak trudnym okresie to ważne. Zadzwoń, umów się. Myślę, że nie będziesz zawiedziony.

Warto sprawdzć ofertę kancelarii adwokackiej własnie z Warszawy www.kancelariasaska.pl  Adwokacka Pietkiewicz Sankowski  na Alei  Przyjaciół 3. Bardzo sprawna obsługa, szeroki wachlarz usług, ze strony internetowej można się bardzo dużo dowiedzieć już przed wizytą w kancelarii. 

Jeżeli ktoś z was szukał by dobrej kancelarii w Tomaszowie lubelskim to warto zapisać namiar na kancelarii  Pani Justyny Jarentowskiej z ulicy Lwowskiej 25.Kancelaria oferuję usługi dla kientów indywidualnych oraz biznesowych oraz klientów  z branży rolnej.  

Jak chodzi o rozwód, to radzę najpierw sobie poczytać tutaj https://rozwod-i-podzial-majatku.pl i zorientować się jak to wszystko wygląda i co nas czeka. Trzeba się bowiem odpowiednio przygotować i to nie tylko chodzi o dokumenty, ale również trzeba psychicznie się nastawić. Nie da się ukryć, że taka sprawa wiąże się z praniem brudów. 

Ja mogę polecić bardzo dobrą kancelarię ale w Lubinie w woj dolnośląskim Pana Grzegorza Buby .   Kancelaria oferuję pomoc z wielu dziedzin prawa  ( prawa cywilnego, prawa karnego , prawa pracy, prawa rodzinnego, opiekuńczego i prawa spadkowego).