Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
ernest

Fototapeta na ścianie w biurze. Dobry pomysł

22 postów w tym temacie

Cześc. Co sądzicie może o fototapecie w biurze? Czeka mnie remont oraz zastanawiam się czy na jednej ścianie nie położyć fototapety z logiem firmy . Dobry pomysł ?

Jakiś czas temu kładłam taką fototapetę w swojej firmie. Powiem Ci,ze jest to bardzo dobry pomysł bo wielu klientów zwraca na to uwagę oraz jest to oryginalny element wystroju pomieszczenia.

Jeśli szukasz dobrego sklepu to niedrogie fototapety na wymiar znajdziesz tutaj. Możesz im wysłać wymiary , ewentualnie zdjęcie swojego loga. Powinni Ci wydrukować tam fototapetę i wysłać w ciągu kilku dni. Zainwestuj również w trochę droższą fototapetę na podłożu winylowym albo fizelinowym. Jest bardziej wytrzymała.

Pomysł przedni:) Jeśli zależy Ci na dobrej jakości wydruku i profesjonalnej obsłudze skorzystaj z usług http://bluecanvas.pl. Często zamawiamy tam wydruki dla naszych klientów i do tej pory się nie zawiedliśmy.

A ja jestem przeciwny takiemu rozwiązaniu ponieważ tapeta szybko się nudzi... Po dwóch latach nie mógłbym już patrzeć na ten sam krajobraz/zdjęcie..

Moim zdaniem to może być dobry pomysł, o ile wybrany wzór fototapety nawiązuje do ogólnego wystroju wnętrza i do prowadzonej działalności :) My zamawialiśmy fototapetę do pokoju córki na www.grafikanasciane.pl i wybór był naprawdę duży, także do biurowych wnętrz :) Można sobie zresztą u nich nadrukować na tapecie, cokolwiek się chce, tak że możliwości w zasadzie są nieograniczone :)

Ja co prawda lubię fototapety, ale do biura jakoś mi się one nie widzą. Mój brat ostatnio urządzał swoją kancelarię, jest notariuszem. Całe wnętrze projektowało studio projektowe. Ściany były malowane, ale pojawiła się także taka tapeta http://decoinspiration.pl/kopia-hooked-on-walls-84043-1/193. Przyznam, że wygląda to naprawdę bardzo elegancko i klasycznie. W zestawieniu z meblami wszystko wygląda po prostu super. Wydaje mi się, że we wnętrzach biurowych tapeta może się bardziej sprawdzić, ale to oczywiście zależy od specyfiki prowadzonej działalności.

Ja co prawda lubię fototapety, ale do biura jakoś mi się one nie widzą. ........Wydaje mi się, że we wnętrzach biurowych tapeta może się bardziej sprawdzić, ale to oczywiście zależy od specyfiki prowadzonej działalności.

To jesteś za, czy przeciw? Pogubiłam się ;)

Fototapeta i tapeta to przecież dwie różne kwestie :)

Fototapeta to po prostu zadrukowana tapeta. Nadruk może być różny, także powtarzalny wzorek: http://bluecanvas.pl/448-fototapety-wzory.

Obecnie to już nie tylko zdjęcia (choć nazwa może na to wskazywać), ale też dowolna grafika czy właśnie wzór.

Dla mnie też tapeta i fototapeta to dwie różne kwestie. Faktem jest jednak, że nadrukować na tapecie można obecnie wszystko, zobaczcie na ofertę tej firmy grafikanasciane.pl. Pierwotnie fototapeta miała motyw zdjęcia. Teraz na tapecie nadrukowywać można np. grafiki, dzieła sztuki czy choćby logotypy firmy.

Myślę,że fototapety na ścianę to ogólnie dobry pomysł czy to do domu czy do biura. Ważne jest jednak to by odpowiednio dobrać wzór. Wiem, że są one teraz w modzie i można fajnie odświeżyć nimi pomieszczenie :)

Mamy fototapetę w dwóch pomieszczeniach - pewnie, że one nie wszędzie pasują, je trzeba dobierać z głową, ale to zerknijcie - http://tapetuj.pl/category/fototapety Oczywiście, że wymaga to dopasowania rozwiązań, całej aranżacji tak, aby stworzyć świetną kompozycję, to wcale nie jest takie proste. Ale jak zerkniecie to sklepu to dopasujecie coś pod każe wnętrze.

Także uważam że dobrze dobrane fototapety to świetny pomysł na dekorację ścian, ale często problemem jest jakość tapety i problem z jej położeniem. Także czasem lepiej wydać troszkę więcej, a potem cieszyć się piękną dekoracją :)

Fototapety to ciekawe urozmaicenie w biurze. Jeśli trafi się na jakiś ciekawy wzór, który pasuje do naszego wnętrza, to jak najbardziej sama bym tak zrobiła :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0