impedancja

Centrum rozrywki

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Zakładam ten temat po to aby zapoznać się z waszą opinią na temat mojego pomysłu.

Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie pomysł na otwarcie miejsca w którym człowiek może się odstresować, rozerwać. Jest to miejsce w którym można rozbijać talerze, wazony, pamiątki po dawnych związkach, itp ale również przewiduję "pokój" który w całości byłby sztuczną ścianką wspinaczkową, pokój - labirynt oraz amatorskiego mini golfa, itp.

Oferta skierowana jest dla klientów indywidualnych ale bardziej liczyłbym na firmy, które organizowałyby w tym miejscu sobotnie wypady.

Konkurencja... nie spotkałem ze względu na to, że pomysł jest dość nietypowy.

Miasto w którym żyje ma coś koło 800.000 mieszkańców, dużoooo studentów oraz firm.

Miejsce lokalizacji to bardzo popularna galeria handlowa.

Oczywiście swój pomysł opisałem w sposób ogólnikowy chodzi mi tylko o wasza opinię czy takie coś może się przyjąć w tętniącym życiem mieście.

Dziękuję i pozdrawiam

wg mnie pomysł jest super, dziwi mnie że postanowiłeś go umieścić na takim portalu, gdzie ktoś może go sobie po prostu od Ciebie wziąć. Strasznie mi się podoba to co wymyśliłeś, myślę że ma spore szanse powdzenia, choc może niekoniecznie w galerii handlowej. A skąd jesteś? Kraków?

Nie z Krakowa.

Co do pomysłu to nikt go nie ukradnie... mam nadzieję.

A napisałem ten temat żeby przekonać się za pomocą innych w powodzenie tego pomysłu.

Oczywiście wszystkie elementy do "rozerwania" się wykonam sam ze względu na minimalizację kosztów... w późniejszym czasie jak będą zyski to elementy wymieni się na bardziej profesjonalne.

Co do miejsca to mam z tym spory problem... miejsce w galerii sporo kosztuje a ja muszę mieć minimum 300 m2 no ale koszty przekładają się na spory ruch w tym miejscu. Myślałem też żeby wynajmować gdzieś w centrum jakiś stary budynek - koszty sporo mniejsze od galerii no ale z ruchem jest ciężko

ale nie rozumiem dlaczego to musi być w centrum, moim zdaniem podstawa to reklama w internecie, jeśli byś nastawił się na młodzież to reklama na allegro, nasza- klasa itp, jeśli firmy już trzeba by podjeść i zaoferować swoje usługi ewentualnie tradycyjne ulotki

Moim zdaniem bardziej odpowiednie byłyby tereny po likwidowanym zakładzie przemysłowym. Taniej, a i miejsce miałoby swój klimat. W galerii to byłoby kolejne miejsce, aby wypić kawę po zakupach.

Właśnie aktualnie rozglądam się za takim miejscem... mam nadzieję, że mój pomysł jak już stanie na nogi będzie miał odbiorców.

A może mi doradzicie i wypiszecie swoje oczekiwania ?

Świetny pomysł. Zwłaszcza na imprezy integracyjne dla firm. Stary zakład przemysłowy jest dobrą lokalizacją, można by nawet organizować turnieje paint ball przy okazji :) Ruch przy dobrej ofercie i reklamie się znajdzie.

Jedno jest pewne oryginalne miejsce z różnymi atrakcjami to strzał w 10-kę. Atrakcje typu: roll arena ( jazda na rolkach ), paintball laserowy, ścianka wspinaczkowa, squash na pewno przyciągną młodzież i firmy organizujące [link usunięty] . Jest tylko jedno ale: trzeba mieć niestety spory kapitał. A to na początku biznesu może być problermatyczne.

Jedno jest pewne oryginalne miejsce z różnymi atrakcjami to strzał w 10-kę. Atrakcje typu: roll arena ( jazda na rolkach ), paintball laserowy, ścianka wspinaczkowa, squash na pewno przyciągną młodzież i firmy organizujące [link usunięty] . Jest tylko jedno ale: trzeba mieć niestety spory kapitał. A to na początku biznesu może być problermatyczne.

Podoba mi się! :D Myślę, że w dużym miejscu jak najbardziej masz szansę zaistnieć ;-) Tak jak piszesz, w centrum handlowym wynajem powierzchni to cenowy kosmos, ale często w pobliżu centrum handlowego są jakieś pozostałości po przedsiębiorstwach istniejących kiedyś na tym terenie: zabudowania gospodarcze, magazyny. Może rozejrzyj się za czymś takim - w pobliżu centrum handlowego, ale nie bezpośrednio w nim? :)