Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
ocenka

Ubezpieczenie pracowników i mienia firmowego

6 postów w tym temacie

Szukam korzystnego ubezpieczenia - najlepiej grupowego dla pracowników. Zależy nam aby koszt nie przekraczał 50 zł/miesięcznie i aby w tej kwocie otrzymać jak najwięcej. Zależy nam również na ubezpieczeniu budynków i mienia firmowego - tak na wszelki wypadek. Pytanie gdzie, na jakich warunkach i ile to może kosztować?

Sprawdź sobie jeszcze ofertę tego brokera który zajmuje się ubezpieczeniami grupowymi.

Oferta jest skierowana do firm i przedsiębiorstwa. Zna więc specyfikę tej branży. Wydaje mi się, że mógłby zaproponować coś dedykowanego i adekwatnego do potrzeb pracowników.

Cóż ja nie mam żadnego takie ubezpieczenia dla pracowników. Raczej w moim przedsiębiorstwie za dużo osób nie pracuje. Prowadzę gospodarstwo rolne i mam wykupione ubezpieczenie z https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/gospodarstwo-rolne/dobrowolne-ubezpieczenie-rolne-goagro . I jest to raczej sposób zabezpieczenia mojego mienia. A wiadomo, że dla mnie jest ono najważniejsze, bo na nim zarabiam. A niestety bardzo łatwo wszystko stracić. Jak tylko przyjdzie jakaś większa wichura czy ulewa. To w większości przedsiębiorców ona szkód nie przyniesie, a dla mnie jest to najgorsze co może się zdarzyć. Już nie raz się zdarzało, że stodoła czy inny budynek przemokł. Na przykład przy tych zawieruchach co dopiero co były to niestety większość moich budynków gospodarczych zniknęło wraz z wiatrem. A wcale one takie słabe nie były. Na szczęście wszystko było ubezpieczone. Bo gdyby nie to nie miałbym za co to naprawić. I nie wiem czy bym teraz nie był bankrutem. A  ci chyba chodzi bardziej o wykupienie pakietu medycznego dla pracowników? Znaczy ja tak rozumiem z tego co piszesz. Ja raczej radzę ci się odezwać wtedy zamiast do ubezpieczyciela to do jakiegoś centrum zdrowotnego. 

Dnia 30.01.2016 o 10:24, ocenka napisał:

Szukam korzystnego ubezpieczenia - najlepiej grupowego dla pracowników. Zależy nam aby koszt nie przekraczał 50 zł/miesięcznie i aby w tej kwocie otrzymać jak najwięcej. Zależy nam również na ubezpieczeniu budynków i mienia firmowego - tak na wszelki wypadek. Pytanie gdzie, na jakich warunkach i ile to może kosztować?

Sporo informacji, które powinny pomóc Ci w podjęciu ostatecznej decyzji znajdziesz na stronie http://serwis-ubezpieczeniowy.com.pl/ Polisa grupowa nie będzie dostosowana do indywidualnych oczekiwań. Nie ma też co liczyć na wysokie świadczenie, bo sumy ubezpieczenia nie są wysokie. Za to zapewni podstawową ochronę bez dodatkowych warunków dotyczących stanu zdrowia czy wieku. Główną zaletą polis grupowych jest to, że są tańsze od indywidualnych ubezpieczeń o takich samych parametrach. Towarzystwa mogą zaproponować niższe składki, m.in. dlatego że ponoszą niższe koszty dotarcia do klienta i koszty administracyjne. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0