Zaloguj się, aby obserwować  
sylwia4012

Jakie auto na samochód rodzinny?

Recommended Posts

a Grand Torer albo Active Tourer? zastanawiam się który model z tych BMW Bawaria Motors BMW, mają w ofercie też samochody używane to licze że wyszukają mi konkretna ofertę

a Grand Torer albo Active Tourer? zastanawiam się który model z tych BMW Bawaria Motors BMW, mają w ofercie też samochody używane to licze że wyszukają mi konkretna ofertę

Moim zdaniem bardzo dobrze w sytuacjach, kiedy auto będzie przeznaczone dla całej rodziny, sprawdzają się SUWy. Są to spore auta, posiadające mnóstwo przestrzeni w środku, a dodatkowo spory bagażnik. Oczywiście możesz poszukać jakiegoś multivana, ale szczerze mówiąc, to nie jestem przekonany do tego typu modeli aut. Tak czy inaczej, najważniejszą kwestią będzie odpowiednie ubezpieczenie, które pozwoli na opłacenie wszelkich kosztów leczenia w momencie, gdy przydarzy się wam nieszczęśliwy wypadek. Od siebie polecam ci zajrzeć na stronę towarzystwa ubezpieczeniowego Gothaer - https://www.gothaer.pl/ Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, która w swojej ofercie posiada mnóstwo ciekawych pakietów, nie tylko OC, AC czy NNW, ale także ubezpieczenia rolne, podróżne czy firmowe. Sam korzystam z ich usług od wielu lat i jestem bardzo zadowolony, nie tylko z ceny polisy, ale także samego pakietu.

Polecam coś z portfolio Toyoty. Mają naprawdę bardzo fajne auta, każdy w zależności od wielkości rodziny coś dla siebie znajdzie. Możecie bez problemu się udać do Carolina Toyota Wola, dobre doradztwo i różne sposoby funkcjonowania

Dnia 5.02.2019 o 12:24, czersky102 napisał:

Polecam coś z portfolio Toyoty. Mają naprawdę bardzo fajne auta, każdy w zależności od wielkości rodziny coś dla siebie znajdzie. Możecie bez problemu się udać do Carolina Toyota Wola, dobre doradztwo i różne sposoby funkcjonowania

Salon jest okej, można faktycznie w dobrej cenie kupić dobre auto

Dnia 7.05.2019 o 10:41, cluksenZ napisał:

Salon jest okej, można faktycznie w dobrej cenie kupić dobre auto

Mają też auta dla biznesu, np Pro Ace. Więc można kupić i coś prywatnie dla siebie i coś na firmę

Na Twoim miejscu poszedłbym w stronę SUV-a ze względu na bezpieczeństwo, wygodę i jakość jazdy. Sam jeżdżę Hondę CR-V, jednak jak nie chcesz kupować nowego auta to sprawdź również ofertę salonu HondaPlaza, gdzie znajdziesz spora ilość używanych modeli, ponieważ jak ostatnio sprawdzałem wybór jest naprawdę duży. A do tego nowsze wersje zostały objęte programem Honda Quality Plus, czyli m.in 12-miesięczną kompleksową gwarancję, obejmującą awarie podzespołów mechanicznych i elektrycznych i nie tylko. Dlatego warto na ich stronie internetowej sprawdzić wszystko dokładnie. 

a dokładnie, to dla ilu osób?  U nas w rodzince 4 sztuki ludzi, więc doskonale sprawdza się meriva. Ale kuzyn ma 4 dzieci, plus on, plus żona, więc zainwestowali w coś większego.

My na przykład jeździmy macanem z salonu  Porsche Centrum Sopot Auto LELLEK Group  ,  a to dlatego że szukaliśmy odpowiedniego samochodu na firmę  i tam dali nam najkorzystniejszą ofertę

Właśnie pisałem w innym wątku, że zarówno na krótsze trasy, jak i dłuższe wojaże można zakupić Toyotę Avensis. Polecam kontakt tu z salonem w Warszawie Carolina Toyota Wola. Mają dobrą ofertę i spoko sposoby finansowania

W pierwszej kolejnosci trzeba sobie zadac pytanie jakie sa nasze rzeczywiste potrzeby. Czesto mozna spotkac sie z czyms takim, ze dla 3 osob kupuje sie rodzinne kombi. Wchodzimy wtedy w niepotrzebne koszta bo i tak nie wykorzystamy jego wnetrza nawet w polowie, placac za paliwo jak za zboze. Szczerze to szukalbym czegos bardziej taniego w eksploatacji. Przegladajac propozycje bardziej znanych marek mnie oswiecilo, przeciez takie Renault Clio - https://www.renault.pl/samochody-osobowe/clio.html moze swietnie nadac sie wlasnie do takiego uzytku.

Jak lubisz Ople polecam ci salon MM Cars , my w salonie warszawskim auto kupowalismy, najlepsze warunki nam zaproponowali. Pewny dealer