Zaloguj się, aby obserwować  
hi-fi

Plany na wakacje

Recommended Posts

W Polsce jest wiele atrakcji, nawet nie zdajemy sobie sprawy z ich ilosci. Spojrzcie np na portal http://www.corobic.pl/parki-rozrywki?page=1 - skupia on atrakcje wszelakie - dla dzieci, mlodziezy, doroslych. Wszystkie sa dobrze opisane, istnieje mozliwosc skontaktowania sie, rezerwacji itp. Latwa i intuicyjna wyszukiwarka z pewnoscia pomoze wyszukac atrakcje, ktore umila nam wakacje/wekend/wolny czas.

A w październiku gdzieś wyjeżdżacie? Albo na początku listopada?

Ja chyba w weekend z 11 listopada pojadę z mężem pozwiedzać trochę Śląsk. Możecie polecić jakiś fajny hotel w Zabrzu albo Gliwicach? Myślałam nad Hotelem Diament, bo mają ciekawe zniżki, wystarczy mieć bezpłatną Diamentową Kartę. A jak się zrobi rezerwację w wyznaczonym dniu, to rabat może wynosić nawet 40% [link usunięty] . Kojarzycie ten hotel?

Najbardziej lubię wakacje spędzać w Polsce. Wydaje mi się, że to też jest obecnie najbezpieczniejsze. W tym roku planuję wybrać https://www.lebanoclegi.pl/ - myślicie, że to dobry pomysł na wypoczynek?

A ja jak najbardziej. Uważam, że każdy powinien sobie od czasu do czasu zrobić przerwę i oderwać się od codziennych problemów. To jest o tyle ważne, że ciężko cały czas funkcjonować na najwyższych obrotach. Warto odwiedzić http://www.villabaltica.com/, gdzie zregenerujecie się przed kolejnymi miesiącami pracy.

Mi by się coś takiego przydało, mimo że na urlopie już byłam ;) Już czuję zmęczenie z powodu przesilenia. Cały czas bym spała, potrzebuję regeneracji i naładowania akumulatorów.

Szukam jakiegoś fajnego noclegu w Toruniu, jedziemy za tydzień na weekend pozwiedzać i chcę wynająć hotel. Znalazlam [link usunięty] ale szukam o nim jeszcze opinii, czy warto, czy moze coś innego polecacie w mieście? No i druga sprawa, co warto zwiedzić w 2 dni, wiem że to nie dużo ale niestety taki krótki urlop nam się tylko trafił.  

No ja właśnie często zaglądam na Booking czy Bookapart czy na inne strony rezerwacyjne. A co do wakacji to może Włochy :) 

Dnia 28.12.2017 o 18:43, lunka napisał:

No ja właśnie często zaglądam na Booking czy Bookapart czy na inne strony rezerwacyjne. A co do wakacji to może Włochy :) 

Ja właśnie jeszcze nie wiem gdzie chcę pojechać, bo bardzo mnie też kusi Hiszpania znowu :) 

Cytat

7 godzin temu, Maritta napisał:

Lizbona na tydzień, ale czekam jeszcze na to czy dostanę urlop na wrzesień....

To fajny pomysł, ja go na pewno zrealizuję następnym razem bo w tym roku zaliczamy surfowanie na Sardynii http://wakacjenasardynii.pl/atrakcje/ bo to idealne miejsce dla miłośników wszelkich sportów wodnych i atrakcji w postaci rejsów i wycieczek a także nurkowania

Wakacje jeszcze nie zaplanowane, ale za to majówka 2018 już jest :D Wybieramy się do Pstrągowej, niedaleko Strzyżowa na Podkarpaciu. Nie szukaliśmy długo noclegu.. Siedlisko Janczar [link usunięty] było od razu naszym wyborem i w ofercie wiadomo dlaczego :)

My już planujemy wyjazd na wakacje i w tym celu  dokonujemy rezerwacji, planujemy trasę, ale co ważne sprawdzamy stan techniczny naszego wozu... wiadomo, naprawy na trasie bywają bardzo drogie, więc wykonamy wszelkie działania na czas w Polsce.  Oddaliśmy naszego emeryta do [link usunięty]   , lepiej spać spokojnie.