jagielonka

Kto wam prowadzi księgowość?

Recommended Posts

Ja miałam problem z nadzorem spraw BHP i ppoż, ale w Seka https://www.seka.pl/oferta/uslugi-bhp-i-ppoz/

zajmują się tymi sprawami i szkoleniami z tej tematyki. Ponadto rzecz jasna prowadza wszelkie rozliczenia, w tym kadry i płace

Ja księgowość mojej firmy powierzyłem http://www.doradca.gliwice.pl  Zaufałem im już kilka lat temu i nasza współpraca układa się świetnie. Nigdy nie miałem żadnych problemów z tą firmą i polecam wam skorzystanie z ich usług, jeżeli szukacie dobrego księgowego. 

Mam znajomych, którzy prowadzą działalności związane z transportem. Najczęściej mają problemy z rozliczaniem czasu pracy kierowców, z rozliczaniem wynagrodzeń itp. Jest jedna bardzo dobra firma, dokładnie [link usunięty]
 , która im w tym pomaga. Zazwyczaj, za złe wyliczenia i nie przestrzeganie prawa, można zapłacić wysokie kary finansowe, dlatego polecam wszystkim skorzystać z usług tej firmy, bo pracują tam naprawdę kompetentne i bardzo doświadczone osoby :)

Ja z racji tego, że prowadzę działalność z siedzibą w Londynie moja księgowość prowadzi biuro  stamtąd.  Jeśli ktoś byłby zainteresowany to konkretnie to  [link usunięty]  . Są na prawdę rzetelni i moim zdaniem jedni z najlepszych w tamtych okolicach!

ja jestem za wszystkim co online ;p brakuje mi czasu na życie wiec zawsze wybieram opcje najbardziej ekonomiczne i czasowo i fiansowo. mi biuro rachunkowe prowadzi macaccounting.pl bardzo rzeztelna, profesjonalna firma outsourcingowa. korzystaja z nowoczesnych rozwiazan finansowych, wiec mam dostep do swojej ksiegowosci w kazdym momencie i miejscu bez skanowania i zbednego mailowania czy jezdzenia do ksiegowej.

Zgadzam się z postem wyżej :) Ja od jakiegoś czasu sama rozliczam swoje faktury :) Jest teraz wiele pomocnych dla przedsiębiorców narzędzi, z których warto korzystać bo to często nie tylko oszczędność pieniędzy ale i czasu :) Znacie platformę  [link usunięty]  ? Klienci mogą samodzielnie i w prosty sposób rozliczać faktury, nadzorować magazyn i korzystać z pomocy ekspertów od podatków czy prawa pracy. Przy podpisaniu umowy na rok - 2 miesiące są zupełnie gratis :)

Podatkomat - https://www.podatkomat.pl/plany/ mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że biuro rachunkowe, które bardzo solidnie podchodzi do tematu, mieliśmy już nawet dwie kontrole dokumentów, które przebiegły praktycznie bez żadnych problemów. Do tego co dla nas akurat jest ogromnym plusem to fakt, że u nich możemy dostarczać dokumenty drogą internetową - uwierzcie jak firma jest prowadzona na obrzeżasz dużego miasta, a biuro w centrum to czasami dojechać tam to koszmar, a tutaj komputer faktura, skaner i nie ma problemu.

Ja zleciłam prowadzenie księgowości firmie Piomar  [link usunięty]  - podoba mi się w nich to, że są profesjonalni i terminowi. Bardzo pomogli mi, kiedy zakładałam własną firmę - służyli poradą i dobrym słowem. Mogłam się do nich zwrócić z każdym problemem. Na początku prowadzenia własnej działalności dużo rzeczy jest jeszcze niezrozumiałych, niepewnych - wtedy dobrze jest mieć wsparcie specjalisty.

Mi księgowość prowadzi  [link usunięty]  i bardzo sobie chwalę takie rozwiązanie. Mam dzięki temu sporo więcej czasu. bo odeszła mi duża część zadań.

Mi księgowość prowadzi firma 

Julita Sobczak

ul.Strzeszyńska 35/37

60-479 Poznań

tel. 61 8437662

[link usunięty]   

mail: j.sobczak@sobczak-kbr.pl

Polecam

Od kilku lat współpracuję z biurem rachunkowym Gama z Warszawy. Rzetelnie prowadzą księgowość dwóm moim firmom, znają się na tych wszystkich zawiłościach naszego cudownego systemu podatkowego. Ogólnie polecam. 

Jestem zwolennikiem klasycznych rozwiązań, dlatego pomysł o księgowości online musiałem odpuścić. Prowadzenie mojej księgowości powierzyłem kancelarii księgowo-podatkowej Abacus   [link usunięty]  .  Od wielu lat absolutnie ufam ich działaniom, m.in. z zakresu prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów. Praca wykonywana jest w rzetelny i profesjonalny sposób, w związku z czym polecam ich działalność każdej firmie, która poszukuje usług z zakresu prowadzenia księgowości!

a co myślicie o takim oprogramowaniu do firm   [link usunięty] wiecie wtedy mogę zaoszczędzić na płatnym rozwiązaniu bo aż tylu faktur w miesiącu nie wystawiam, a tu mam do 3 za darmo, a potem za ok 20 zł miesięcznie.

U nas firma z Mysłowic, biuro rachunkowe MDA . Są serio dobrzy, teraz jeszcze będą się tym jednolitym plikiem kontrolnym zajmować - https://biuromda.pl/jednolity-plik-kontrolny-jpk bo wiece że od stycznia to musi być w każdej firmie nie?

Jest taki program do wystawiania faktur o nazwie Faktura.pl, który super sprawdza się w przypadku małych i średnich firm. Takie rozwiązanie wdraża z tego co wiem https://bluemedia.pl/ . Faktura.pl to elastyczne narzędzie, z pomocą którego usprawnisz cały proces fakturowania i rozliczeń, będziesz mieć stały dostęp do historii wystawionych dokumentów oraz możliwość ich edycji czy usunięcia. Zainteresuj się tym koniecznie. 

Bardzo dobry temat, sam z niego skorzystam. Zastanawiam się nad wybraniem księgowości dla spółki z o.o. Polecono mi firmę https://taxcare.pl/ jednak nie miałem z nimi nigdy wczesniej styczności. Zastanawiam się, czy ktoś z Was już wcześniej korzystał z ich usług? Jeśli tak, to będę wdzięczny za wszystkie opinie. Wolę posłuchać osób bardziej doświadczonych w tym temacie ;)

Ja zdecydowałem się powierzyć księgowość mojej firmy  biuru rachunkowemu. Zgłosiłem się do http://www.delta.waw.pl w Raszynie pod Warszawą i mogę polecić ich również wam. Są świetnym, profesjonalnym biurem rachunkowym.

Widzę, że możliwości jest faktycznie teraz cała masa, z tego co piszecie, jednak ja jakoś na pewno nie potrafiłabym się przekonać do księgowości online, szczególnie, kiedy zatrudniam pracowników i naprawdę zależy mi na tym , żeby dział księgowości w mojej firmie działał sprawnie.  Outsourcing księgowości, to według mnie na pewno jedna z lepszych opcji teraz, zresztą sprawdźcie sami czym się zajmuje taki specjalista, kiedy korzystamy z usług outsourcingowych   http://www.glc.pl/ksiegowosc naprawdę zakres tego jest spory, więc można mieć pewność, że wszystko będzie prowadzone bardzo profesjonalnie i sprawnie. 

Księgowość w swojej firmie prowadzę sama. Tobie również proponuję, abyś zajął się nią samodzielnie. Korzystając z programów od https://wfirma.pl/ można sporo zaoszczędzić (ich abonament miesięczny jest zdecydowanie niższy od abonamentu miesięcznego w biurze rachunkowym).

Ja zdecydowałem się udać do kancelarii biegłego rewidenta http://www.zkco.pl w Warszawie. Zajmują się księgowością i doradztwem podatkowym. Biegły rewident ma bardzo duże doświadczenie w tym zakresie, więc można mu zaufać.

Posiadam 100 osobową firmę zajmującą się spedycją.  Jeśli chodzi o Warszawę to na pewno liderem jest  [link usunięty] , którzy dzielą się swoim międzynarodowym doświadczeniem, w współpracy z nimi można osiągać naprawdę bardzo dobre wyniki.

Ja mam ZAUFANĄ, RZETELNĄ i GODNE POLECENIA biuro księgowe.

Podoba mi się w nim kilka istotnych (przynajmniej dla mnie) rzeczy, tzn.:

1. Nie tylko wiedzą co to jest upust, rabat, zniżka itd., ale i też stosują to w praktyce - ICH CENY SĄ OK, niewygórowane.

2. Biuro prowadzą ludzie nastawieni na SZCZERĄ i UCZCIWĄ WSPÓŁPRACĘ.

3. Swoich klientów NIE PRÓBUJĄ "NA SIŁĘ USZCZĘŚLIWIAĆ" - w każdej chwili klient może zrezygnować z umowy.

4.  Bez konieczności szukania specjalistów również z innych branż, u nich MOŻNA RÓWNIEŻ SKORZYSTAĆ Z:

- usług kadrowo-płacowych,

- doradztwo prawne, finansowe i biznesowe,

- ubezpieczyć samochody firmowe,

-  bezproblemowa i szybka pomoc w zarejestrowaniu firmy,

- wynajęcie wirtualnego biura na obniżenie kosztów działalności,

- potrzebującym udostępnią sale np. na spotkania służbowe czy rekrutację,

- doradzą w biznesowych rzeczach w razie dylematów przedsiębiorcy

Biuro ma swoją siedzibę w Warszawie, ale można z nim współpracować zdalnie lub stacjonarnie. 

Co sprawdzone to polecam :)

Gdyby był ktoś zainteresowany kontaktem do biura księgowego to proszę dać znać lub pozostawić do siebie kontakt.

Możesz sprawdzić sobie BPG- ja z nich korzystam i ja do tej pory nie zawiedli mnie. Profesjonalni, kompleksowo prowadzą moją księgowość i do tego zdalnie mogę sprawdzić jak przebiega księgowanie faktur bo oferują zdalny dostęp do systemu księgowego. Jeśli nie rozumiem czegoś to mogę liczyć na ich pomoc i wyjaśnienie niezrozumiałych kwestii, pomagają w rozliczeniu i sporządzaniu deklaracji podatkowych do GUS i innych urzędów. Zdecydowanie polecam to [link usunięty] .

My od zeszłego roku pracujemy sami na programach Pakietu Przedsiębiorcy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Programy są łatwe do obsługi. Na bieżąco aktualizowane i dostosowywane do zmieniających się przepisów. Mamy za sobą rozliczenia ze Skarbówką i nie było żadnych problemów. Infolinia w porządku. Można najpierw pobrać i przetestować sobie program:  [link usunięty]