handlara

Nietypowe formy reklamy są skuteczne?

Recommended Posts

Ja tam uważam, że na pewno jakieś efekty dają ulotki i moje zdanie podzielają  autorzy artykułu z  [link usunięty]  . Jeśli chodzi o wizytówki to nie uważam aby dobrym pomysłem były te układane przez puzzle. Wiem, że kiedyś była moda na puzzlowe  CV. Ale i tak nie uważam tego za dobry pomysł. Zaś takie rzeczy jak mała linijka czy otwieracz mogą być dobrym nośnikiem reklamy, ale nie wizytówki, którą dajesz przy przedstawianiu się.  Dużo rzeczy zależy tez od profilu firmy, bo na pewno nie ma sensu aby otwieracz di piwa dawała firma, która zajmuję się sprzedażą zabawek. 

Moje zdanie jest takie, że należy szybko i skutecznie reagować na to, co dzieje się na rynku. W ten sposób można zdobyć dużą liczbę klientów i przede wszystkim wyprzedzić konkurencję. Tutaj http://drukwfirmie.pl/5447-warto-natychmiast-reagowac-czyli-real-time-marketing sobie zerknijcie i poczytajcie. Myślę, że warto. W prosty sposób można bowiem zastosować real time marketing w swojej firmie.

Teraz ludzie coraz wiecej inwestuja w gadzety reklamowe. Pendrivy, jakies kubki termiczne, fajna sprawa. Na Remadays można zamowic sporo gadzetow w dobrej cenie. Ja sie wyberam teraz w lutym po jakies prezenty dla pracownikow

Co do miejsc, w których powinny znaleźć się naszywki z logo firmy to polecam wam zająć się strojami roboczymi waszych pracowników. Każdy stój pracownika restauracji, hotelu czy firmy budowlanej powinien zawierać logo firmy, w której pracuje. Robieniem takich naszywek zajmuje się firma http://www.imarsc.pl i polecam wam się do nich zgłosić.

Najskuteczniejszą formą reklamy w dzisiejszych czasach jest reklama u lidera opinii-blogera. Ogólnie mówiąc nie polecałabym firm/agencji bo to straszni naciągacze na niekoniecznie skuteczne usługi. Osobiście mogę polecić blogera który nie bierze dużo za reklamę a ma zasięgi liczone w setkach tysięcy ludzi. Mam nawet do niego kontakt e-mailowy (dovado123@gmail.com), jak coś można do niego śmiało pisać.

W niektórych branżach są skuteczne, w innych nie. W większości firm najlepiej sprawdzi się tradycyjna reklama zewnętrzna, np. na billboardach albo witrynach, a z bardziej nowoczesnych rozwiązań na kasetonach LED. Wykonanie odpowiednich materiałów do takiej reklamy można zlecić choćby w http://www.zenit24.eu - wykonują różnego rodzaju wydruki reklamowe, reklamy świetlne itp.

Polecam usługi firmy [link usunięty] . Wysoka jakość produktów, połączona z unikatową estetyką oraz zorientowaniem na spełnienie konkretnych potrzeb i oczekiwań to cechy, które ich wyróżniają. Dysponują nowoczesnym sprzętem, w tym centrum obróbczym CNC. Doradzają w zakresie aranżacji oraz wdrażają innowacyjne rozwiązania techniczne. Solidny kontrahent.

Hm, to zależy co się kryje pod hasłem "nietypowe" . Myślę,że każda reklama jest dobra, byle trafiła do klienta ;p.A zmieniając temat, to czy znacie firmę  [link usunięty]  ? Stworzyli system, który ma pomóc w szybszym obiegu papierów po firmie i optymalizacji procesów. Co sądzicie o wprowadzeniu takiej zmiany? Bylibyście za czy przeciw ? 

Nietypowa.. hm.. chodzi ci o taką w np. w sklepie czy w sieci? Może tak  [link usunięty] , jakieś pudełka z logo. Zależy jaką działalność prowadzisz. Sposobów na reklamę jest masa ;) 

Możesz użyć jakieś nietypowe hasła reklamowe nawet jakieś zagraniczne (polecam przy pomocy  [link usunięty] ), możesz ogłaszać w się w lokalnej prasie, współpracować z innymi markami. Wszystko zależy na co cię stać i jaki rodzaj działalności prowadzisz ;) 

Nietypowa reklama zawsze jest pożądana. Uwagi mogą budzić dobry smak czy etyka, ale w reklamie właśnie chodzi o to, aby się wyróżnić, zapaść w pamięci konsumenta. To temat rzeka. Wszystko zależy od produktu, który reklamujemy i od targetu, do którego chcemy dotrzeć. Innych bodźców potrzebuje nastolatek a innych emeryt.

Coraz popularniejsza formą są nadrukowane tekstylia. Przy dużych nakładach warto wziąć torby, koszulki itp. gadżety pod uwage. Moge sie tu polecić , gdyż działam w branży nadruków bardzo długo.   www.dgprint.pl  Formy reklamy zewnetrznej są również pomocne - banery, ulotki itp.  Dla stałych klientów - personalizacja imienna, firmowa i jaka tylko przyjdzie Wam do głowy.

zależy co dla kogo oznacza nietypowe formy.. dla jednego to będzie zatrudnienie gościa na szczudłach z wielkim banerem, dla innego to będzie utworzenie galerii na sklepie, bo do tej pory to zagadnienie go w ogóle nie interesowało. ja uważam, że z tych bardziej płatnych należy wybrać to, co przyniesie największe korzyści. z mniej płatnych można wybrać więcej. a takie rzeczy jak dobrze wypozycjonowane oprogramowanie, usługi typu galerie przedmiotu - no kurcze, to podstawa - niezależnie za jaką kwotę. zwłaszcza, ze nie musi to być drogie, zeby było dobre.

Nietypowa forma reklamy dla jednych będzie czymś zupełnie normalnym, dla innych niezrozumiałych i dziwnych. Z jednej strony na pewno przykuje uwagę. Z drugiej, należałoby się zastanowić, czy o takie przykuwanie uwagi chodzi? 

Ważne, żeby reklama była skuteczna i dopasowana do biznesu, który się prowadzi. Musi być regularnie prowadzona, systematyczna, z góry dokładnie zaplanowana. Akcje robione sporadycznie na zasadzie "konkurencja to robi, więc my też spróbujmy" nie mają większego sensu i mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. 

Aby reklama była skuteczna nie musi być nietypowa, chociaż jest to pojęcie względne i dla każdego może mieć inne znaczenie. Ważne, aby była skierowana do potencjalnego odbiorcy, kanałami komunikacji z których on chętnie korzysta używając zrozumiałego dla niego języka i metafor odpowiadających profilowi tego odbiorcy. Przekaz musi wzbudzić ciekawość odbiorcy i sprawić, że zainteresuje się ofertą, albo przynajmniej zapamięta markę czy produkt. Wtedy reklama spełniła swoje zadanie. Trzeba więc zacząć od analizy profilu odbiorcy, preferencji jego sposobów komunikacji i reakcji, zaplanować odpowiedni czas, miejsce, narzędzia i przekaz. W niektórych branżach wystarczą tradycyjne formy i środki reklamy. Najważniejsza jest odpowiednia strategia. Dzięki jej precyzyjnemu zdefiniowaniu, jesteśmy w stanie dobrze zbudować pozytywny wizerunek, rozpoznawalność marki oraz zachęcić potencjalnego klienta do skorzystania z naszych usług/produktów. W budowaniu pozytywnego wizerunku firmy czy produktu ważna jest komunikacja, oparta na odpowiednio dobranych narzędziach. Nawet najbardziej nietypowe reklamy stworzone bez planu i w chaotyczny sposób, nie spełnią założonych celów a mogą zaszkodzić marce, a wówczas będziemy mieli do czynienia z sytuacją kryzysową, a nie każdy potrafi przekuć porażkę w sukces jak kilka lat temu jedna sieć handlowa. Przede wszystkim więc strategia.

Zależy o jakich nietypowych reklamach mowa, ja sporo inwestuje w różnego rodzaju marketing internetowy. Staram się trochę testować i usługami reklamowymi zajmuje się dla mnie firma https://solv.pl/uslugi/ myślę, że właśnie takie testowanie to najlepszy sposób aby stwierdzić, czy dana reklama przynosi jakieś skutki.