jagielonka

Droższe gadżety reklamowe - warto?

Recommended Posts

Co myślicie o kubkach reklamowych, to nadal dobry pomysł? Tak się właśnie nad tym zastanawiam, jak bym podawał klientom w tym kawę czy to dobry pomysł czy lepiej dawać je im w prezencie? Znalazłem fajną ofertę u firmy Torocreation, gdzie robią od razu wstępny projekt co o tym myślicie?

Pracowałam kiedyś w miejscu w którym brzydko mówiąc "szastano gadżetami" (realizowaliśmy dofinansowany projekt kulturalny) i w związku z tym ludzie mniej szanowali/ doceniali te gadżety i czasem dochodziło nawet do dziwnych pretensji dlaczego coś tam nie jest darmowe. Myślę że droższe fajne gadżety (typu parasol na przykład) mają sens tylko w określonych sytuacjach, kiedy klient jest nam wierny, wyda u nas dużo pieniędzy, wejdzie się w jakąś współpracę itp.  W swojej firmie w taki sposób właśnie działam. Pomysł mi podsunęli w sumie z agencji marketingowej, z którą współpracuję. Oni znają mechanizmy psychologiczne itp i czasem wart się poradzić. (współpracuję z  MediaCare)

Rodzaj gadżetów warto dobrać do Klienta. Jeśli to Klient VIP, to długopis raczej nie - chyba że markowy, elegancki 🙂 My zamawialiśmy długopisy Parker i też swego czasu Waterman. Takie produkty reklamowe zawsze zamawiam z Art Office, tam też znalazłam długopisy. 

Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl pomaga firmom, które zanjdują się w spirali długów, na skraju bankructwa i utraciły płynnośc finansową. Pomagamy chronić przed wierzycielami, pośredniczymy w znalezieniu kontrahenta gotowego przejąć Twoją zadłużoną spółkę. Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl to grupa ekspertów, która zgodnie z literą prawa pomoże znaleźć skuteczną i realną pomoc tym, którym windykatorzy nie dają żyć i nękają wizytami, telefonami oraz wezwaniami do zapłaty. Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl zabezpiecza swoich klientów przed problemami związanymi ze spłatą długów i ich konsekwencjami. Kupno zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl chroni majątek osobisty prezesa i członków zarządu. Obsługujemy spółki zadłużone u kontrahentów, w ZUS i US. Skup zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl  ma bogate doświadsczenie w prowadzeniu trudnych typu spraw i gwarantuje pomyślne rozwiązanie kłopotliwej sytaucji. Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl to rozwiązanie Twoich problemów. Zapraszamy do kontaktu.