Zaloguj się, aby obserwować  
jagielonka

Firmowa strona www - jaki serwer?

Recommended Posts

Czy firmową stronę www warto założyć na jakiejś darmowej platformie czy może lepiej zainwestować w taką płatną?

Tutaj: https://www.sprintdatacenter.pl/serwery-dedykowane znalazłam taką firmę, która daje różne możliwości.

Poza sprzedażą jest też opcja dzierżawy czy wynajmu serwerów i hostingu.

Myślicie, że taka opcja będzie dobra?

Na stronie https://domeny.pl/serwery-vps.html znajdziecie hostingi dla bardziej wymagających użytkowników. Myślę, że oferta jest naprawdę bardzo ciekawa, więc warto się z nią zapoznać. Myślę, że, z jakości hostingów w tym miejscu również będziecie zadowoleni.

A jak ocenicie tę ofertę hostingową - [link usunięty] ? Szukam czegoś dla siebie, od dawna chciałem przenieść się ze swoją stroną na inny hosting, bo niestety ale nie jestem zadowolony z obecnego. Jak do tej pory bardzo często zdarzały się przestoje i awarie, strona często była niedostępna, dlatego pora, by wreszcie coś z tym zrobić. Szukam przede wszystkim stabilnego hostingu, który zapewni mi dostęp do ftp, możliwość indywidualnego administrowania kontem pocztowym oraz wykonywanie codziennych kopii bezpieczeństwa.

VPSa macie solidnego w Mintshost - kawał dobrego serwera, ale taniego - pierwszy na jakim siedzę, dotychczas tylko konto dzielone. W moim przypadku usługa działa pierwsza klasa, chociaż powiem więcej, kiedy serwis zdobędzie jeszcze większy ruch. Ale ile na to poczekamy, to dopiero czas pokaże.

Moim zdaniem ważne, żeby strona miała opcję tłumaczenie całej strony na rózne języki. Poczytajcie sobie o tym tutaj http://tlumaczenie-stron.pl/ To zawsze większa liczba potencjalnych klientów.

Jeśli potrzebny ci bardzo dobry hosting w atrakcyjnej cenie zajrzyj na https://www.sprintdatacenter.pl/hosting Oferta jets naprawdę godna uwagi. Moim zdaniem nie ma co oszczedzać na hostingu i serwerze zwałaszcza jesli ma on być pod firmowa strone.

Polecam zapoznać się z ofertą Hekko - https://www.hekko.pl/hosting_www.html . Mają w sprzedaży dobre serwer. Na stronie mają tez poradnik "Jak wybrać odpowiedni serwer?" - zachęcam do przeczytania.

Hekko akurat znam od lat i po prostu wiem że u nich nic złego się nie dzieje. Serwer mają rzeczywiście stabilny. 

Support - chyba taki jedyny, pomagają w kilka minut, ale tak czy siak największym ich plusem jest po prostu niezawodność.

Nie ma padów, a to jest kluczowe w przypadku serwerów. 

W sumie myślę, żę powinna być dobra. W hostingach chyba nie trzeba byc jakos wybrednym :) Jezeli posiadasz wlasna firme, polecam Ci rowniez zaznajomienie sie  z nowoczesnymi systemami e-commerce lub aplikacjami biznesowymi. Dzieki temu mozesz znacznie poprawic wydajnosc firmy i zwiekszyc swoje zyski :) Zobacz sobie oferte  [link usunięty]  , zajmuja sie wlasnie takimi systemami. Jezeli nie bedziesz pewny co wybrac najlepiej przedzwon i zapytaj doradcy.

W przypadku strony firmowej, zwłaszcza typu wizytówka, w zupełności wystarczy hosting współdzielony. To najbardziej opłacalny wybór, taki hosting kosztuje bowiem poniżej 100-u zł za rok, m.in. na https://www.cal.pl mają taki, sprawuje się bardzo dobrze - w porównaniu do kilkuset za VPS i kilku tysięcy za dedykowany to naprawdę niewiele.

Firehost naprawdę wystarczy pod postawienie stronki firmowej.
Absolutnie nie ma powodów do tego, żeby wydawać na ten cel więcej.
A u nich można postawić normalnie na jednym koncie kilka stronek i całość będzie śmigać.

Przypominam - test Hekko odpalacie za darmo, a za pierwszy rok serwera możecie równie dobrze zapłacić nawet 10 proc. tego, co jest w cenniku.

Kwestia obserwowania rabatów, które w zasadzie wskazują co chwilę. 

nam stron wykonywała Grupa Faro - zaufaliśmy im w 100% i to było dobre posunięcie bo na prawdę wykonali swoją pracę na prawdę dobrze. To po prostu grupa świetnych  specjalistów 

Jeżeli jest to strona dla firmy to tylko hosting prywatny. Jeżeli sklep internetowy z większym asortymentem jak 100 produktów to dobrze mieć VPS. Jeżeli więcej jak 1000+ można się zastanawiać na mocnym VPS lub serwerem dedykowanym. 

Firehost polecam - dobre warunki, niezawodnie działa, nie ma żadnych problemów.
Ale przecież najlepszym sposobem na ocenę jakości działania jest po prostu okres testowy.
Pracujemy na tym samym systemie już długo i wszystko jest w porządku.

Na pewno Firehost - za niską cenę i niezawodność, ale ogólnie test darmowy, wybór panelu zarządzania również.
Zatem? Po co kombinować? Zacznijcie od nich. Nie podejdzie wam, to dopiero wtedy zaczniecie kombinować z innymi usługami.