Zaloguj się, aby obserwować  
jagielonka

Jaka kawa do pracy?

Recommended Posts

Ja tak nie specjalnie przywiązywałam do tego wagę, ale jakiś czas temu miałam okazję testować różne inne kawy i muszę przyznać, że trochę mi się gusta pozmieniały.

Na przykład jest w Carrefourze taka marka Cofee Rebels. Jest kilka typów tych kaw, np. tokijska. Mają ciekawy pomysł na opakowania, bo znajdują się tam cytaty ludzi z różnych miast na świecie. Sama kawa natomiast ma wiśniowy posmak.

Ja z kolei pijam kawy zamawiane ze srony internetowej Kawa Fogo. Nie chodzi tylko smak, ale o to że mają też bardzo łagodne dla żołądka. Dla mnie kawa w domu to eksperymenty, celebracja, relaks i rodzaj hobby. Dla wielu różna kawa pasuje do różnych warunków, miejsc i wydarzeń, ale ja najczęściej jeśli mam wybór to wybieram Fogo Brasil Santos Colombia Exelso.

Jaki macie ekspres? Od tego trzeba zacząć ;) jeżeli jeszcze nie macie to polecam zajrzeć do poradnika zakupowego  [link usunięty] może z niego coś wybierzecie ;)

Do ekspresu firmowego to najlepszą będzie kawa Riposso BIANCO 100% ARABICA . Bardzo fajnie się sprawdza. Nie kosztuje wiele, a smakuje naprawdę niesamowicie. Warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem zwłaszcza, że nie jest zbyt kosztowna. Obecnie tutaj https://www.czaskawy.pl/riposso-bianco-1kg-kawa-ziarnista można ją kupić ze sporą zniżką. 

Dnia 28.06.2018 o 02:29, grzesior napisał:

hehhe ja tez na Ince teraz bo detoks robię

Ostatnio słyszałam, że podczas palenia, jakaś niezbyt przyjazna substancja się wytwarza. Nie wiem, czy w to wierzyć, bo zawsze wierzyłam, że inka jest bardzo zdrowa

Ostatnio zakupiłem ekspres do kawy od firmy http://www.ekspresydokawy.pl do mojego biura. Firma ta zajmuje się też sprzedażą kawy. Mają bardzo dobre produkty, więc polecam wam zakup kaw i ekspresów od nich.

Powiem wam szczerze, że skoro jesteście takimi kawoszami to na pewno spodoba się wam oferta sklepu https://cupandyou.pl/ . Mają tutaj bardzo duży wybór różnych ciekawych i bardzo dobrych kawa, więc jesli zalezy wam na na prawdę jakims niepowtarzalnym smaku to jestem pewny, że znajdziecie go właśnie tutaj