Zaloguj się, aby obserwować  
Thierry

Niespodzianka dla żony

Recommended Posts

Taki prezent najlepiej, abyście we dwoje mogli z niego skorzystać. Ewentualnie coś wyłącznie dla niej - biżuteria, perfumy, jakiś bon upominkowy do salonu piękności.

Mnie zadowoliłby masaż lub pakiet zabiegów, coś jak "Popołudnie dla Siebie" w gabinecie Wyspa Piękna, bo mocno jestem zestresowana.

A może Twoja żona ma jakieś hobby? Może pójść w tym kierunku z prezentem?

Może jakiś dobry kosmetyk? Takie rzeczy lubią chyba wszystkie kobiety. Zawsze możesz podpatrzyć czego używa Twoja żona i łatwiej będzie wybrać. Warto też pomyśleć o markowych perfumach, to też dobry pomysł. W tym sklepie http://cocoperfumy.pl/pl/c/KOSMETYKI-DAMSKIE/377 znajdziesz zarówno kosmetyki jak i wiele, damskich zapachów.

Ja bym zrobiła na Twoim miejscu coś takiego jak mozaika ze zdjęć. To fajny i bardzo romantyczny prezent. Taki obraz Twojej żony albo Wasz wspólny będzie świetnie wyglądał na ścianie i z pewnością spodoba się małżonce.

Przyjęło się , że na rocznice daje się biżuterię, więc to chyba najlepszy pomysł. Mój mąż ostatnio sprezentował mi bransoletki srebrne. Jedną taką z bursztynami:

thumb_1458043228_400x400_80619_1.jpg

http://wkruk.pl/bizuteria?filtr[1385][297588]=srebro

i drugą ze SZMARAGDAMI!!!

thumb_1448031550_200x200_80606_1.jpg

Oczarował mnie swoim wyborem, nie sądziłam , że facet może mieć tak dobry gust

Może jakaś fajna bielizna kobieca? :) Nie musi być jakaś koronkowa, bo nie każda kobieta taką lubi, ale np. klasyczna, elegancka, bez żadnych wstawek koronkowych itd. Tylko koniecznie trzeba znać wymiary żony :) Ale to wystarczy rzucić okiem na bieliznę w szafie ;)

Ja bardzo lubię zaskakiwać swoją żonę. Ostatnio jak byliśmy w sklepie to pokazała mi sukienkę jaka jej się podoba. Byłem w szoku że może byc taka droga. No ale nie poddałem się i szukałem w internecie jakiś rabatów i udało mi się http://blip.pl/sklep/wolczanka/ Znajdziemy tutaj rabaty na zakupy w sklepie wolczanka. Dzięki temu będę mógł kupić żonie prezent :)

Dobrze jest wcześniej obserwować co sie żonie podoba. Zapytac się ewentualnie o to co chciałaby dostac na prezent. Dzięki temu prezent nie będzie przypadkowy i jest większa szansa na toze trafimy w coś co jej sie będzie podobało.

Jesli nie macie dużych funduszy na prezent to nie zaszkodzi czegoś dla niej zaprojektować. Możecie zerknąć sobie na stronę:

http://selino.pl/koszulki-z-wlasnym-nadruk...ienie,g-15.html

Można tam zaprojektowac koszulkę z własnym nadrukiem.

Może świetnym prezentem byłaby  karta podarunkowa do salonu kosmetycznego , taki prezent spodoba się każdej kobiecie . Ja dostałam od męża voucher do gabinetu Wyspa Piękna we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona. Zrelaksowałam się , poczułam jak księżniczka. Jest to wspaniały gabinet w którym kobieta może poczyć się wyjątkowo.

Polecam kupić jej jakąś sukienkę, albo ubranie ;) Kobiety zwykle narzekają na braki w szafie. Dlatego może warto kupić np. taką sukienkę ze sklepu merg.pl - https://www.merg.pl/product-pol-75544-MAGDA-Sukienka-rozkloszowana-PASTELOWY-ROZ.html

Zwłaszca, że zbliża się lato, a więc częściej kobiety będą zakładać luźne stroje ;)

Może jakiś wyjazd ??? ja swoja żonę zabrałem do bardzo fajnego hotelu Caspar   nieopodal uzdrowiska pod Jelenia Góra - Cieplice.  Spędziliśmy tam bardzo fajny czas i  stresować  się . W hotelu byla czynna strefa spa & wellness gdzie razem z zona oddawaliśmy się pielęgnacją. Do domu wróciliśmy z naładowanymi bateriami i gotowi do działania i podejmowania nowych  wyzwań. 

Wg. mnie o wiele bardziej cenne są wspomnienia więc zmaiast dawać jej coś może zabierz ją na jakąś niekonwencjonalną rozrywkę? Może jakiś wyjazd?

Może jak to ma być niespodzianka to może jakiś zestaw diety pudełkowej ? hm ?  Ja ostatnio dostałam taki prezent a to dla tego, że jestem na diecie bezglutenowej i cwiczę...spadło mi już troche kilo ale chce więcej. Narzekałam do męża, że  te gotowanie dla siebie oddzielnie dla dzieci i męża oddzielnie już mnie męczy.  Zdziwiłam się,  jak rano pod drzwiami znalazłam torebki z jedzeniem. Dania z cateringu są bardzo smaczne i już odszedł mi jeden obowiązek.